Zavrieť

Porady

všetko o dph

dobry den
zacinam sa zaujimat o podnikanie a potreboval by som poradit ohladom DPH. Ako to vlastne cele funguje (cely kolotoc dph- kto ho plati komu a tak). Neviete o nejakej dobrej stranke, kde by som to nasiel zrozumitelne vysvetlene? Je pravda ze tu na fore su jednotlive veci vysvetlene ale ja by som to potreboval nejak v celku aby som to pochopil. Zaujimaju ma hlavne take veci ako napr. co je povinnost platcu dane, kedy byt platcom dane, kedy zase neplatcom atd.(vlasne vsetko)
dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    manofbusiness Pozri príspevok
    dobry den
    zacinam sa zaujimat o podnikanie a potreboval by som poradit ohladom DPH. Ako to vlastne cele funguje (cely kolotoc dph- kto ho plati komu a tak). Neviete o nejakej dobrej stranke, kde by som to nasiel zrozumitelne vysvetlene? Je pravda ze tu na fore su jednotlive veci vysvetlene ale ja by som to potreboval nejak v celku aby som to pochopil. Zaujimaju ma hlavne take veci ako napr. co je povinnost platcu dane, kedy byt platcom dane, kedy zase neplatcom atd.(vlasne vsetko)
    dakujem pekne
    http://www.porada.sk/t7176-zakon-o-d...01-2008-a.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.