Zavrieť

Porady

Stretko v Maďarsku

bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Po krátkom uvažovaní sme sa dohodli že urobíme jedno zahraničné stretko v čárde v Maďarsku blízko pri Bratislave,Kto chce môže sa pridať.Predbežný účastníci-accad,beata,eviketa,muška,zuzka a ja.Ešte nie je isté či to bude obed alebo večera.Z praktického hľadiska je lepší obed-dosť veľké porcie a je hriech niečo vynechať . Ale dá sa aj na večeru.Takže sypte návrhy
Usporiadat
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Po krátkej intenzívnej debate je určený čas na štvrtok 23.júna o 12tej.Pribudla aj evina ak vyzdravie.Konečný počet je stále otvorený
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

Ja mám pracovné povinnosti, ale budem na vás myslieť a tichúčko závidieť.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aj ja by som šiel ale asi ma budete musieť uniesť, inak to doma ťažko vysvetlím.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
musí to byť vo štvrtok? doplazí sa mi vyhladnutá škrkavka z dajakého týždňového bicyklovo-branného oného...bude deratizácia...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Škrkavka nech vydrží bez jedla,bude to mať ako súčasť branného výcviku.
Jozef-OK,zraz na únos je o 12-tej
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bepo
Škrkavka nech vydrží bez jedla,bude to mať ako súčasť branného výcviku.
Jozef-OK,zraz na únos je o 12-tej
tak sa sčemerte bezo mňa...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
a mňa by niekto nemohol vyzdvihnúť v Schlosshofe? (nyje naozaj, len vám budem tiež ticho závidieť, ja tam budem očúvať o rakúsko slovenskej spolupráci pri projektoch cezhranične zasahujúcich do životného prostredia, just vo štvrtok!!!) ale necháte si dúfam miesto v žalúdku aj na prvý piatok v mesiaci v Pravdacafé?!!! Ja sa už od pondelka teším na ten syr čo mala minule Alda
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
bepo
Jozef-OK,zraz na únos je o 12-tej
Peter, to musí byť ako naozaj, viď únos či čo to bolo tej právničky a veliteľa Istrokapitálu - aby to bolo aj v správach na TA3 atď. Doma budú potom celí šťastní, že sa mi nič nestalo.

(a nezabudni 18.30 na Štarte je futbal, tak opatrne so štiplavou paprikou.)
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ja odchádzam dnes do BA, budem tam cca o 23:00. Hádam nebudete ešte spať, poďte na pivo
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Beata
Ja odchádzam dnes do BA, budem tam cca o 23:00. Hádam nebudete ešte spať, poďte na pivo
Beatka a to len na jeden deň dobehneš či čo?! To si ako predstavuješ moja, há?! Na maďarské poživatiny ťa nalákali a ja mám dobré slovenské čiringličky - plný strom! enem neviem kedy v štvrtok domov z rakús dorazím. Dokedy si tu? Ubytovanie u mňa je voľné a plne k dispozícii
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

luebchenko
Beatka a to len na jeden deň dobehneš či čo?! To si ako predstavuješ moja, há?! Na maďarské poživatiny ťa nalákali a ja mám dobré slovenské čiringličky - plný strom! enem neviem kedy v štvrtok domov z rakús dorazím. Dokedy si tu? Ubytovanie u mňa je voľné a plne k dispozícii
Ľubinka, srdienko Ty si zlatý poklad, aj Muška je poklad, aj ona mi ponúkla nocľah, ale budem ja spať pri rodine. Samozrejme, že stretnúť sa môžeme, lebo som v BA do piatku popoludní, alebo možno k večeru pôjdem domov. Daj vedieť, keď sa vrátiš z rakús Máš mobil na Mušku? Alebo Ti pošlem na SS moje číselko.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Eviketa-ideš?
A ešte k plateniu-sú 2 možnosti-1-u kamoša zmenárnika vymením HUFy vo výhodnom kurze pre všetkých
2-zaplatíme to kartou a neskôr rozpočítame nepochopiteľným kurzom podľa karty.
Ja som za 1.Návrhy?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Ja som za 1. návrh.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Ja som tiež za prvý návrh.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ingi-ideš aj ty? Stretávame sa zajtra o 12-tej ešte sa dohodneme so Zuzkou kde a ideme do Pétržky pre pravobrežných.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Aj ja sa pripájam k 1.návrhu. Už som špekulovala, že sa budem musieť popýtať ako to urobíme, ale Bepo ty myslíš na všetko. Takže so mnou určite pri výmene počítaj. Ja musím niečo doobeda odniesť do mesta a tak pôjdem autobusom spod mosta smer do Čuňova a počkám vás na zástavke pod nadjazdom pri Carefoure oproti benzínovej pumpy po 12.00. Ináč sme v spojení mobilom. Edita
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

asi budem robiť nočnú lebo nestíham DPH (to boli holiday) aby som stihla. Inak som za možnosť 1.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

bepo
ingi-ideš aj ty? Stretávame sa zajtra o 12-tej ešte sa dohodneme so Zuzkou kde a ideme do Pétržky pre pravobrežných.
Tuho rozmýšľam . Bepo, potom oznám, kde je miesto stretnutia, ak sa k niekomu zmestím, tak potrebujem odstaviť niekde auto.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Pre mňa je najjednoduchšie prísť k Pasienkom, tam by sme sa mohli stretnúť. Ingi, bepo, poprípade sa dohodnúť, ako pôjdeme, čo vy nato?
Evi, Ty pracuje, nech to stihneš a môžeš prísť.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Dobre o 12-tej pri Pasienkoch,podľa počtu to vyzerá na 2 autá.Ja a ešte niekto.Neviem či ide aj Beata a ak áno kde ju zobereme.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať