Zavrieť

Porady

hlásenie

dnes som sa dopočula, ža sa chystá zrušenie hlásenia o alkohole na colné úrady. Neviete, prosím, či sa to schválilo. A ak áno, odkedy to netreba podávať? Bože ak by to bola pravda, nič rozumnejšie sa v poslednej dobe neschválilo. Ja to robím už päť rokov. Máme potraviny a pred piatimi rokmi som robila na každú fľašu zvlášť príjem, výdaj a stav Boli to 40 stranové hlásenia. Jedna sobota a nedela do mesiaca na to padla. Tak mi poraďte. Zrušili to alebo nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivet. je offline (nepripojený) ivet.

    ivet.
    neviem, či som to dobre pochopila: tlačivo si vypĺňam tak ako doteraz, len ho nikde neposielam ? ( už za marec 2009). ďakujem veľmi pekne.

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    ivet. Pozri príspevok
    neviem, či som to dobre pochopila: tlačivo si vypĺňam tak ako doteraz, len ho nikde neposielam ? ( už za marec 2009). ďakujem veľmi pekne.
    Nepochopila, načo chceš vypĺňať nejaké tlačivo, ktoré už nikam nebudeš posielať.

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    ivet. Pozri príspevok
    prosím ešte mi odpovedzte ...
    Prejdi do Porady Ostatné dane a clá, tam je to už niekoľkokrát všetko opakované.

    mekelek je offline (nepripojený) mekelek

    mekelek
    ivet. Pozri príspevok
    prosím ešte mi odpovedzte ...
    Žiadny výkaz netreba vyplňovať, ale treba viesť dennú evidenciu o nákupe a predaji liehu - druh,%,množstvo balenia,predané alebo nakúpené množstvo.
    Túto informáciu mám priamo od kontrolórov CÚ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.