Zavrieť

Porady

Archív

Chcem sa opýtať, je podnikateľský subjekt - s.r.o. povinná ísť sa zaregistrovať do Archívu do 30.6.2005? ďakujem veľmi pekne- mám už z toho pekný "hokej"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    juliska je offline (nepripojený) juliska

    juliska
    Dátum registrácie bol posunutý do 30.6.2007, keďže "do" takže sa môžeš aj teraz.

    jholubok je offline (nepripojený) jholubok

    jholubok
    Dátum registrácie nebol posunutý do 30.6.2007 ale ostal do 30.6.2005, posunul sa len termín na predkladanie registratúrnych plánov - tak mi povedali v našom archíve.

    heket je offline (nepripojený) heket

    heket
    Ako sa zaregistruješ? Registrácia bola splnená vlastne podaním a schválením toho poriadku.Nie?

    Monika je offline (nepripojený) Monika

    Monika
    Tiež ma dosť zaskočila informácia jholubka, veď keď je raz niečo posunuté, tak to hádam tak aj platí... V zbierke zákonov je uvedené, že dátumy, ohľadom registrácie sa posúvajú o dva roky... Vôbec nerozumiem vyjadreniu archívu ...

    Môžete sa prosím tiež vyjadriť, aké máte skúsenosti, alebo ako ste sa zariadili.
    Čo sa mňa týka, zatiaľ som registratúrny poriadok nepredložila do archívu, počkám, iste bude ešte niekoľko zmien.

    Pekný deň.
    Monika

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    Neboj sa . Vyhláškou MV boli zmenené obidva termíny. 1.1.2006 na 1.1.2008 a 30.6.2005 na 30.6.2007. Pozri v inej téme už to tu bolo rozoberané.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.