Zavrieť

Porady

problem z danovym priznanim medzi CR a SR

dobry den potrebovala by som surne poradit.podnikam v ceskej republike,uz mam podane danove priznanie a dozvedela som sa ze ked mam trvaly pobyt na slovensku tak musim podat danove priznanie aj tam.ale teraz neviem preco ked tam mam len trvale bydlisko a nic viac.vsetko sa odohrava v ceskej republike a na slovensko sa dostanem tak 2krat do roka.dalej som sa dozvedela ze existuje potvrdenie o danovej rezidencii ktoru si mozem vyziadat v ceskej republike a ked ju odovydam na slovenskom danovom urade tak danove priznanie nie je potreba podavat.preto potrebujem poradit ci su moje informacie spravne alebo sa mylim.a este jeden dotaz ,ked nic z tohto co som napisala je neplatne ,tak ci je moznost vybavit odlozenie danoveho priznania na slovensku,ked nie je moznost sa tam dostavit.dakujem za vase odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    problem z danovym priznanim medzi CR a SR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.