Zavrieť

Porady

vynos 10% za 2 mesiace?

Dobry den poradaci.
Dozvedel som sa o prilezitosti.
Je podla vas mozne mat vynos 10% z vkladu za 2 mesiace?
Kto vie nech sa k tomu vyjadri.
Naposledy upravil azte1 : 12.03.09 at 14:55
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Z vkladu do čoho?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Žeby nová nebankovka?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

azte1 Pozri príspevok
Dobry den poradaci.
Dozvedel som sa o prilezitosti.
Je podla vas mozne mat vynos 10% z vkladu za 2 mesiace?
Kto vie nech sa k tomu vyjadri,prosim na mail Azte1@azet.sk
Je to relatívne - nenapísal si, z akej investície a do čoho. Teoreticky je možné mať výnos 10% za 2 mesiace (napr. kúpiš cenné papiere - akcie, kde vieš, že mali obrovský zisk, ale to ešte nie je zverejnené - tak nakúpiš a počkáš na publikovanie výr. správy, po čom ceny akcií vyskočia hore a máš 10% behom 2 mesiacov.)

Ale z bankového vkladu to nezískaš určite. Ani keď ti firma sľúbi toľko za tiché spoločenstvo.
0 0
azte1 azte1

azte1 je offline (nepripojený) azte1

V podstate ide to cez firmu a sluzi to na navysenie dostupnych prostriedkov pre hotovostne pozicky.Ak treba uvediem priklad?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Nebankovka.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Uved.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

azte1 Pozri príspevok
V podstate ide to cez firmu a sluzi to na navysenie dostupnych prostriedkov pre hotovostne pozicky.Ak treba uvediem priklad?
A čím máš tú investíciu zaistenú?
0 0
azte1 azte1

azte1 je offline (nepripojený) azte1

Vklad napr.1000 eur na ucet firmy.
nasleduje 2 varianty
-po dvoch mes.sa vyplaca na ucet majitela vklad a urok
alebo
-po pripisani penazi vyplata uroku hned na ucet majitela a vklad sa vracia po 3-ch mesiacoch.
vyzera to na prvy raz nedoveryhodne no vraj to funguje velmi dobre a je po prvom vklade velky zaujem o opakovanie.
a este cosi prvy vklad je obmedzeny na max 3000 eur aj to az po splneni podmienok.
Hm
0 0
azte1 azte1

azte1 je offline (nepripojený) azte1

Na zaklade zmluvy o pozicke s firmou pokial viem.No vyzera to tak ze neberu hocikoho
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Nebankovka... pyramida... Aj ine nebankovky "slubili vklady vratit"...
0 0
azte1 azte1

azte1 je offline (nepripojený) azte1

Ma niekto aj iny napad alebo skusenost.Myslim ze nebankovky klasika sa snazia vklady drzat co najdlhsie tak vzhladom na tak kratky cas vyplatenie neviem ....vyjadrite sa.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Preboha ľudia prebudte sa konečne. Kde v dnešnej dobe, na takom malom trhu ako je Slovensko sa dá získať 10% z vkladu za 2 mesiace? Ako píšeš ide o firmu, ktorá ponúka cash pôžičky... Pre mňa tieto firmy sú zdieračmi, ktorí využívajú núdzovú situáciu ľudí.... Ja osobne by som sa nechcel zúčastniť žiadnou formou na tom, že niekto ostane bez strechy nad hlavou v prípade neschopnosti splácať takto pôžičky...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

azte1 Pozri príspevok
Vklad napr.1000 eur na ucet firmy.
nasleduje 2 varianty
-po dvoch mes.sa vyplaca na ucet majitela vklad a urok
alebo
-po pripisani penazi vyplata uroku hned na ucet majitela a vklad sa vracia po 3-ch mesiacoch.
vyzera to na prvy raz nedoveryhodne no vraj to funguje velmi dobre a je po prvom vklade velky zaujem o opakovanie.
a este cosi prvy vklad je obmedzeny na max 3000 eur aj to az po splneni podmienok.
Hm
Ale nenapísal si, akú máš garanciu vrátenia peňazí. Vyzerá, že žiadnu. V banke máš napr. ochranu vkladov, tu nemáš nič, len základné imanie tej firmy (ak je to sro, tak 200.000 SKK).

Ja by som im nedal. Ale vidím, že sľuby a nebankovky stále fičia.
0 0
azte1 azte1

azte1 je offline (nepripojený) azte1

Suhlasim no z pohladu cisiel ako viem cash pozicky su okolo 100%a viac rocne t.j.pri 10 % za dva mesiace to je 60% za rok.Ak sa mylim opravte ma.Ekonomicky sa mi to zda realne a nepocul som este o niecom podobnom.
0 0
azte1 azte1

azte1 je offline (nepripojený) azte1

Ohladom banky je diskutabilne keby padne ci dostanes nieco:-)
Ako vieme zakon este neznamena realne odskodnenie a detto realna funkcia fondu na ochranu vladov....Mna skor zaujala moznost zarobku:-)
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Sa mi zdá, že sú to spoločníci tej nebankovky, ktorú práve dnes spomínal Packa. Slovenský národ je nepoučiteľný - zase ďalší dávali peniaze na nejaké fiktívne otáčanie peňazí. A zas budú mať len oči pre plač. Som zvedavá či aj im veľký šéf dá prísľub, že ich odškodní.
0 0
azte1 azte1

azte1 je offline (nepripojený) azte1

O co sa jednalo daj na plac....
a rozmyslam cim sa da take nieco zagarantovat?
Vyzera to na hop alebo trop.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
azte1 Pozri príspevok
O co sa jednalo daj na plac....
a rozmyslam cim sa da take nieco zagarantovat?
Vyzera to na hop alebo trop.
Toto sa nedá ničím zagarantovať. Tieto firmy nemajú bankovú licenciu.... Takže ani nepodnikajú na základe zákona o bankovníctve. Nevytvárajú povinne rezervný fond....
Je jedno príslovie: Papier znesie všetko. Môžu ti naslubovať vrátenie aj rádovo vyššie úroky. Ale keď dôjde k plateniu aby si sa neprebudil s prekvapením, že po firme ani stopy....
0 0
azte1 azte1

azte1 je offline (nepripojený) azte1

Kolko ludi sa im podary zapojit za dva tri mesiace?Tiez sa my to zda rizikove no preco potom max vklad je do 3000 eur.Ja keby som nebankovka nefer nedam si take obmedzenia ohladom casu a sumy???Premyslam ak to funguje v terajsej sytuacii na trhu prijem zaujimavy no nie?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

http://www.topky.sk/cl/10/419592/Nebankovka-obrala-ludi-o-takmer-4-miliony-eur-

Práve o tom som písal včera. Keď sa valia od niekadial peniaze, tak sa netreba pozerať na to, že odkiaľ a ako je to možné... len sa treba zviesť na vlne... http://www.porada.sk/981105-post269.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať