Zavrieť

Porady

Nákup obkladu,dlažby v Poľsku

Ahojte všetci!
Prosím vás kde by ste mi odporúčali ísť na nákup obkladu do kúpelne, dlažby do Poľska./ja som z Trenčína/ Konkrétne hľadám keramiku Paradyz,Tubaldzin. Našla som aj nákup cez internet s osobným odberom/maxceramika.pl/ Máte s tým nejaké skúsenosti? Ďakujem za všetky príspevky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado.s je offline (nepripojený) Vlado.s

    Taký klasický východniar Vlado.s
    Zdravim Bagovka, neporadím, len potvrdzujem, že sa to oplatí. Brat tam nakupoval pred 2 týždňami nábytok a porovnával aj ostatné ceny (v Krosne) a napr. Ten isty tovar v Merkury market u nás je o 40-50 percent drahší ako v Merkury Market v Poľsku.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Manželka kúpila poľský nábytok.BLACK RED WHITE .Určite sa vyvarujte tejto značky.Je to jednoducho bordel.

    Asi 70km od Česko Poľských hraníc je Poľsko -Nemecká firma CERSANIT (fabrika na výrobu dlaždíc)predávajú veľmi lacno nepodarky z výroby II triedu.Aj keď sú to ( podľa Nemeckých noriem ) kazové kusy ,tak vás môžem ubezpečiť že takú kvalitu výrobkov nie je schopná dosiahnuť ani jedna firma vyrábajúca na Slovensku. .Bolo to niekde po hlavnej ceste medzi Bielsko Biala a Českým Těšínom tú fabriku bolo vidieť z cesty a bol tam hneď vedľa nej kameňolom.Chodia tam nakupovať takmer všetci naši predajcovia Cersanitu.
    Ak máte v počítači Google Earth zadajte si do vyhľadávacieho okienka Cersanit.
    Naposledy upravil 220870 : 15.03.09 at 08:07

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    Keď už budeš v Bialsku Bjalej, tak máš už kúsok do Žiwca a tam na Fabričnej ulici sú veľké veľkosklady, tam si isto vyberieš. Do Žiwca prebehneš aj cez Skalité a isto nakúpiš aj niečo iné, najmä potraviny sú tam teraz oproti nám "za facku".

    Bagovka je offline (nepripojený) Bagovka

    Bagovka
    Ďakujem za príspevky. Plánujeme tam ísť koncom apríla, potom dám vedieť ako sme nakúpili.

    j.u.l.i.a je offline (nepripojený) j.u.l.i.a

    obyčajný človiečik, ktorý sa v práci veľmi snaží aj keď je to niekedy veľmi ťažké:) ...viac j.u.l.i.a
    my sme boli "okuknúť" Poľsko v sobotu. Boli sme v Bialsku Bjalej v Tescu a ceny ryb, mliecnych vyrobkov, kuracieho masa boli neporovnatelne nizsie ako u nas. Nabuduce pojdeme pozriet stavebniny:-)

    Nákup obkladu,dlažby v Poľsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.