Zavrieť

Porady

SL za 03/2009 v dvoch hodnotách

Dobrý deň všetkým,
rada by som sa opýtala ako postupovať v situácii, keď mám dvojaké stravné lístky, a to v hodnote 2,66 € (80,-Sk) a v hodnote 3,30 €. Môžem zamestnancom za mesiac marec v rovnakom počte rozdať tie zvyšné SL za 2,66 € a k tomu dodať podľa nároku jednotlivých zamestnancov SL za 3,30 €? To znamená, že za mesiac marec by dostali SL v dvoch hodnotách. Môžem tak urobiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirrom je offline (nepripojený) mirrom

    mirrom
    ked sa teraz prvy krat na to pozriem tak z voleja si myslim ze ano. obmedzujuca je len dolna hranica, aby hodnota SL nebola mensia ako musi byt tj cca 75Sk.
    ak bude vypracovane a vydane interny predpis (nariadenie), ze napr. od 15.3. sa zvysuje hodnota SL na 3,3€ a v nom bude nanovo upraveny pomer medzi uhradou zamestnanca, zamestnavatela a soc.fondu, tak v podstate nic nebrani tomu aby boli v danom mesiaci napr. do 14.3. poskytovane SL inej hodnoty ako od 15.3.

    vila je offline (nepripojený) vila

    vila
    Aj ja som to tak spravila už v mesiaci február a nikto nenamietal. Aby som sa nepomýlila zvlášť som si zúčtovala lístky za nižšiu a zvlášť za vyššiu hodnotu.

    SL za 03/2009 v dvoch hodnotách

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.