Zavrieť

Porady

Verejno prospešné práce

VPP vykonávajú nezamestnaní pre Okresné, Mestské, Obecné úrady.
Nezamestnaní zametajú mesto, okopávajú záhony.......Dostanú za takúto činnosť aktivačný príspevok 1500,-Sk. Moja známa sa ma pýta, či takéto niečo nie je možné aj v súkromných firmách, ako je napr.abs.prax. Je vo finančnej tiesni a aj tých 1500,- by jej pomohlo. Ale mesto zametať s našimi spoluobčanmi tmavšej pleti jej je proti srsti. Ja osobne o ničom takom neviem. Vie niekto poradiť ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bubika je offline (nepripojený) Bubika

    Bubika
    adam
    VPP vykonávajú nezamestnaní pre Okresné, Mestské, Obecné úrady.
    Nezamestnaní zametajú mesto, okopávajú záhony.......Dostanú za takúto činnosť aktivačný príspevok 1500,-Sk. Moja známa sa ma pýta, či takéto niečo nie je možné aj v súkromných firmách, ako je napr.abs.prax. Je vo finančnej tiesni a aj tých 1500,- by jej pomohlo. Ale mesto zametať s našimi spoluobčanmi tmavšej pleti jej je proti srsti. Ja osobne o ničom takom neviem. Vie niekto poradiť ???
    pred vyse rokom, ked som este pracovala v radoch UP, tak boli presne vymedzene cinnosti, pre aktivacny prispevok..... a platilo to len pre urady, ktore si vymenoval-a. Bohuzial momentalne nemam akutalne info o zmenach v zakone o zamestnanosti, ale iste by tej tvojej znamej vedela poradit sprostredkovatelka na urade prace, treba sa len pytat.

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Bubika
    pred vyse rokom, ked som este pracovala v radoch UP, tak boli presne vymedzene cinnosti, pre aktivacny prispevok..... a platilo to len pre urady, ktore si vymenoval-a. Bohuzial momentalne nemam akutalne info o zmenach v zakone o zamestnanosti, ale iste by tej tvojej znamej vedela poradit sprostredkovatelka na urade prace, treba sa len pytat.
    Tak som jej aj poradila...Ďakujem za odpoveď

    Bubika je offline (nepripojený) Bubika

    Bubika
    adam
    Tak som jej aj poradila...Ďakujem za odpoveď
    Za malicko. Ak jej nahodou nebude vediet sprostredkovatelka s istotou odpovedat, tak nech sa ide informovat na oddelenie (referat) aktivnej politiky zamestnanosti (aspon kedysi to patrilo pod tento referat - je vsak mozne, ze to teraz patri pod pasivnu politiku zamestnanosti, ktora sa zaobera prave nezamestnanymi). Za opytanie nic neda a predsa ti ludia na urade prace su tam pre nich. Dufam, ze sa jej svoju situaciu podari cim skor vyriesit (alebo aspon vylepsit)

    Verejno prospešné práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.