Zavrieť

Porady

ako sa dockat rady?

Dobry den. Dnes som ziadala o radu a nikto stale nereaguje? Je nejaka moznost, ked som tu nova ako niekoho oslovit? Postu mi este nedovoli poslat, bo som tu iba den.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ivus44 Pozri príspevok
    Dobry den. Dnes som ziadala o radu a nikto stale nereaguje? Je nejaka moznost, ked som tu nova ako niekoho oslovit? Postu mi este nedovoli poslat, bo som tu iba den.
    Ivuš, oba tvoje príspevky sú zle zaradené. OK,si nováčik,takže do budúcna.
    Treba zaradiť napr. sem :
    http://www.porada.sk/f139-rodinne-ob...ske-pravo.html

    Ak Ti nik neodpovedá, nezúfaj, niekedy sa to stáva . V tom prípade stačí do toho príspevku napísať "posúvam" .(dáš to ako odpoveď)
    Tým sa Tvoj príspevok dostane do popredia a snáď si ho niekto všimne.

    Zatiaľ skús poraďácky vyhľadávač :
    napr. "pokus o zmier" http://www.porada.sk/t5217-upomienka-neplaticovi.html
    http://www.porada.sk/t8509-vzor-upomienky.html atď.

    pre začiatok :
    http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_...vb_board_usage
    http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

    Ivus44 je offline (nepripojený) Ivus44

    Studentka UKF Ivus44
    Dakujem. Poradacky vyhladavac som uz vyuzila a moc mi nepomohol v tom, co sa pytam. Dost tazko sa tu da orientovat. Myslim, ze je to zbytocne zlozite. Pokusim sa zaradit spravne.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Ivus44 Pozri príspevok
    Dobry den. Dnes som ziadala o radu a nikto stale nereaguje? Je nejaka moznost, ked som tu nova ako niekoho oslovit? Postu mi este nedovoli poslat, bo som tu iba den.
    Vybrala si najhorší čas .... termín na odovzdanie daňových, všetci finišujeme

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Ivus44 Pozri príspevok
    Dakujem. Poradacky vyhladavac som uz vyuzila a moc mi nepomohol v tom, co sa pytam. Dost tazko sa tu da orientovat. Myslim, ze je to zbytocne zloziite. Pokusim sa zaradit spravne.
    Ivus, možno, že s Ti zdá, že je ťažké sa zorientovať, alebo ako píšeš je zložité, ale po čase sa sama presvedčíš, že to ide ľahko. Nestrácaj chuť, a počkaj tak ako Ti písala VladoaKatka, potom budeš mať pomocničiek až až.
    Dovoľ mi privítať ťa medzi nami a cíť sa tu dobre.
    Naposledy upravil Zitulda : 07.04.09 at 14:23 Dôvod: gramatická chyba

    Ivus44 je offline (nepripojený) Ivus44

    Studentka UKF Ivus44
    Tak trpezliva sa snazim byt. Ale hovorim aj o tom, ze ako novacik nemam napr. ani pravo poslat sukromnu postu, tym padom nemam sancu niekoho oslovit a nedockam sa odpovedi. Podla mna to nie je fer. Ze na zaciatku je tu clovek takyto bezradny.

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Ivus44 Pozri príspevok
    Tak trpezliva sa snazim byt. Ale hovorim aj o tom, ze ako novacik nemam napr. ani pravo poslat sukromnu postu, tym padom nemam sancu niekoho oslovit a nedockam sa odpovedi. Podla mna to nie je fer. Ze na zaciatku je tu clovek takyto bezradny.
    Je tu niečo také, ako pravidlá stanovené adminom, vychádzajúce hlavne z predchádzajúcich skúseností, ktoré treba rešpektovať. A taktiež je tu aj Etiketa porady, ktorú by si mal každý prečítať a držať sa jej. Súkromné správy nie sú určené na oslovovanie jednotlivých členov s odborným problémom. Ak Vám to súri, najschodnejšie je osloviť odborníka v komerčnej praxi. Inak toto je diskusné fórum, takže záruka včasnosti a správnosti odpovedi záleží na tom, kto chce a vie odpovedať.

    Ivus44 je offline (nepripojený) Ivus44

    Studentka UKF Ivus44
    Ano, urcite su tieto pravidla odovodnene a vychadzaju z predchadzajucich skusenosti. S tym suhlasim. Len je skutocne zvlastne nemat pravo niekomu napisat este som sa s tym nestretla.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    JankaO Pozri príspevok
    Je tu niečo také, ako pravidlá stanovené adminom, vychádzajúce hlavne z predchádzajúcich skúseností, ktoré treba rešpektovať. A taktiež je tu aj Etiketa porady, ktorú by si mal každý prečítať a držať sa jej. Súkromné správy nie sú určené na oslovovanie jednotlivých členov s odborným problémom. Ak Vám to súri, najschodnejšie je osloviť odborníka v komerčnej praxi. Inak toto je diskusné fórum, takže záruka včasnosti a správnosti odpovedi záleží na tom, kto chce a vie odpovedať.
    Ivus, viď zvýraznené.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ivus44 Pozri príspevok
    Ano, urcite su tieto pravidla odovodnene a vychadzaju z predchadzajucich skusenosti. S tym suhlasim. Len je skutocne zvlastne nemat pravo niekomu napisat este som sa s tym nestretla.
    To právo budeš mať, len si ho musíš trochu zaslúžiť Ale nie tak, že jedeň deň po zaregistrovaní budeš dupať nohami

    toť je "výcuc" z pravidiel porady :
    1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov

    7. Nežiadam vo svojej otázke o odpoveď konkrétneho člena Porady, ostatných ochotných Poradcov, ktorí by radi pomohli, sa to môže dotknúť.

    Celé pravidlá sú tu : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

    Týmto ťa nechceme znechutiť,ale pomôcť sa zorientovať, ako to tu funguje.

    Ivus44 je offline (nepripojený) Ivus44

    Studentka UKF Ivus44
    Ja plne respektujem pravidla porady. Iba vyjadrujem svoje pocity z prvych dni na porade a z celkovej organizacie. Len vravim, ze je to pre mna nove a zvlastne. To neznamena, ze si dupkam nozkami ved mame pravo vyjadrit sa. Neosocujem tento system. Len sem pisem pocity z neho

    Ivus44 je offline (nepripojený) Ivus44

    Studentka UKF Ivus44
    Juj, velmi pekne Vam dakujem za dokument a linky Mno a ked uz som sa priplietla do temy predstavenia sa novacikov, skusim sa strucne a vystizne predstavit. Som studentka UKF v Nitre v tretom rocniku. Studujem informatiku a chemiu. Popri tom sa venujem reklame na internete. Ak by vas hnevali aplikacie (lebo oni vedia hnevat) ako excel, word, powerpoint, access a im podobne, kludne sa na mna obratte a urcite vam pomozem ako len budem vediet Mam s nimi vela skusenosti a dufam, ze aspon v nejakom smere budem vediet pomoct aj ja, tak ako mi tu pred chvilou par ludi pomohlo.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Ivus, konečne sme sa dostali k tomu, čím sme mali začať. Vitaj na porade a cíť sa tu medzi nami dobre. Ďakujeme za ponuku a nech sa ti v škole darí.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Ivus44 Pozri príspevok
    Juj, velmi pekne Vam dakujem za dokument a linky Mno a ked uz som sa priplietla do temy predstavenia sa novacikov, skusim sa strucne a vystizne predstavit. Som studentka UKF v Nitre v tretom rocniku. Studujem informatiku a chemiu. Popri tom sa venujem reklame na internete. Ak by vas hnevali aplikacie (lebo oni vedia hnevat) ako excel, word, powerpoint, access a im podobne, kludne sa na mna obratte a urcite vam pomozem ako len budem vediet Mam s nimi vela skusenosti a dufam, ze aspon v nejakom smere budem vediet pomoct aj ja, tak ako mi tu pred chvilou par ludi pomohlo.
    ..


    ..no vidíš!..vitaj medzi nami a buď tu častejšie ako doma..zídeš sa..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.