Zavrieť

Porady

účtovná závierka a obchodný vestník

Ahojte milí poraďáci,
prosím Vás o pomoc pri účtovnej závierke, mám chaoz v tom kam čo poslať, to čo som sa tu dočítalo, mi dalo toto:
31.3.2009 - poslať na DU
po schválení VZ - poslať do Zbierky listín
po schválení VZ - poslať do Obchodného vestníka

Prosím Vás do Zbierky listín sa posiela aj daňové priznanie + poznámky, alebo len súvaha a výkaz?

A do obchodného vestníka, tiež len výkazy?

Tiež Vás prosím o info, ohľadom toho, že ak sme s.r.o. a nemáme povinnosť auditu, tiež musíme zverejňovať v obchodnom vestníku?

Ďakujem Vám vopred, moooc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Muca1212 Pozri príspevok
    Ahojte milí poraďáci,
    prosím Vás o pomoc pri účtovnej závierke, mám chaoz v tom kam čo poslať, to čo som sa tu dočítalo, mi dalo toto:
    31.3.2009 - poslať na DU
    po schválení VZ - poslať do Zbierky listín
    po schválení VZ - poslať do Obchodného vestníka

    Prosím Vás do Zbierky listín sa posiela aj daňové priznanie + poznámky, alebo len súvaha a výkaz? Dúvaha, Výkaz ziskov a strát a poznámky.

    A do obchodného vestníka, tiež len výkazy?

    Tiež Vás prosím o info, ohľadom toho, že ak sme s.r.o. a nemáme povinnosť auditu, tiež musíme zverejňovať v obchodnom vestníku? Do vestníka neposielate nič.

    Ďakujem Vám vopred, moooc
    Odpovede v texte.

    ivka612 je offline (nepripojený) ivka612

    ivka612
    Dobrý deň, prosím Vás poraďte mi ako mám postupovať, ak podľa § 50 ods. 13 zákona o dani z príjmu musím zverejniť (za OZ) presnú špecifikáciu použitia prijatého podielu zaplatenej dane - 2% v Obchodnom vestníku. Existuje na to nejaké tlačivo, alebo je nejaký predpis, ktorý určuje ako to má celé byť? Ďakujem.I.

    účtovná závierka a obchodný vestník

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.