Zavrieť

Porady

Neskoro odovzdané DP FO

Mám taký problém, dnes som dala všetkým zamestnancom podpisovať ročné zúčtovanie dane.............. No objavili sa traja, ktorí mi nepodali žiadosť o ročné zúčtovania a ani mi nedoniesli žiadne podklady, a nepracovali u nás celý minulý rok, len jeho časť........ Idem im robiť DP súkromne, kedže už im ho asi nik nespraví a chcem sa opýtať akú môžu dostať sankciu od DU za neskoré odovzdanie DP FO A? Budú meškať tak deň-dva..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    na postu to minimalne treba stihnut poslat... ak mas od nich vsetky ich prijmy, tak to je hotove "coby dub" a radsej by som poslala aspon dake a potom dala dodatocne.

    MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

    MIRKA111
    No ja to spravím na počkanie, no len všetky podklady majú "pekne" uložené doma a mám len podklady za mesiac-dva čo odpracovali u nás.........

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    mirka: tak potom sa s tym netrap... teda teba to trapit nemusi... nasledky budu znasat oni. ved dnes sa o tom, ze treba poziadat o zuctovanie zamestnavatela, resp. podat si priznanie hovori denno-denne v TV novinach, v radiu a aj v tlaci je to dost casto.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Tweety Pozri príspevok
    Môže to byť podľa starej meny tak do 10000.-. Po novom okolo 331 €
    Ale dávajú u FO 1000,- ....nestraš

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    MIRKA111 Pozri príspevok
    No ja to spravím na počkanie, no len všetky podklady majú "pekne" uložené doma a mám len podklady za mesiac-dva čo odpracovali u nás.........
    Možno by som im spracovala len z týchto podkladov a ak donesú urobila DDP. Na dani sa určite nebude pri príjmoch podľa § 5 veľmi meniť....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    evina Pozri príspevok
    Ale dávajú u FO 1000,- ....nestraš

    No ak myslíš 1000.- jurášikof, čiže €, to je ešte viac, ako som napísala. Ja som len napísala, s čím robia bu,bu,bu.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Paula Pozri príspevok
    Včera v TV povedali....v prepočte na Sk...cca 1000
    ÁNo, ale asi predvčerom to bolo ešte toľko, ako som napísala vyššie, takže asi to je tak, že idú s cenami s pokutami dole, veď to je nehoráznosť, pýtať nekresťanský peniaz..

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Tweety Pozri príspevok

    No ak myslíš 1000.- jurášikof, čiže €, to je ešte viac, ako som napísala. Ja som len napísala, s čím robia bu,bu,bu.
    Zákon im dovoľuje, ale ešte nikdy som nepočula o vyššej ako 1000 SK u FO a 2000 SK u PO

    P.s. na eurá si ako správny ekonóm neviem zvyknúť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    evina Pozri príspevok
    Zákon im dovoľuje, ale ešte nikdy som nepočula o vyššej ako 1000 SK u FO a 2000 SK u PO

    P.s. na eurá si ako správny ekonóm neviem zvyknúť
    Ešte, že sú v obchodoch duálne zobrazenia, lebo tiež by som nič nenakúpila. Ale už si pomaly zvykám....

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Tweety Pozri príspevok
    Ešte, že sú v obchodoch duálne zobrazenia, lebo tiež by som nič nenakúpila. Ale už si pomaly zvykám....
    ja ani pomaly...lebo tie 1 a 2 centovky aj tak v živote asi neuvidím...

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Ja, ale stále nerozumiem, veď ešte v marcovej mzde im Mirka stále môže urobiť ročné zúčtovanie.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Muška Pozri príspevok
    Ja, ale stále nerozumiem, veď ešte v marcovej mzde im Mirka stále môže urobiť ročné zúčtovanie.
    Ja ich aj tento rok budem robiť v marcovej.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.