Zavrieť

Porady

Zajtra rozhodneme či to bude Gašparovič alebo Radičová

Ja len dúfam, že ďaľších 5 rokov bude prezidentom človek, ktorý je toho hoden. Za koho sa nebudeme musieť hanbiť, kto sa vie správať dospelo, zodpovedne a seriózne.

Uvidí sa, či sa platňa kdesi zasekla a nie a nie pohnúť sa ďalej... alebo či si ľudia pomaly začínajú uvedomovať pár faktov...

Držím Vám palce pri rozhodovaní!
Usporiadat
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

ja dúfam, tiež

ale ficko to hrá dobre na 50% ľudí, ktorých nenechá zbohatnúť a ochudobňuje ich, aby im vždy mohol neskôr hodiť kosť a ni ho vzývali.

Ale stále si neuvedomujú a ani nevedia uvedomiť, že bez ficka by sa mali lepšie a nepotrebovali by 1 kosť sem tam.

A preto budú voliť "šaša"
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Je volebné moratórium. Ten, kto je rozhodnutý, že ide voliť je zrejme rozhodnutý aj koho bude voliť.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

a čo máme my s tým spoločné ?

Napr. v prvom kole som bol rozhodnutý koho voliť a v deň volieb som nešiel a teraz som spravil otočku o 180° a otvoril oči poriadne dokorán
Naposledy upravil Composite : 03.04.09 at 15:24
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Martasch Pozri príspevok
Je volebné moratórium.
Ďakujem za informáciu. Na mňa ale moratórium neplatí.

Martasch Pozri príspevok
Ten, kto je rozhodnutý, že ide voliť je zrejme rozhodnutý aj koho bude voliť.
Je ale veľa ľudí, ktorí si myslia, že ísť voliť nemá význam. Ja si myslím, že má. Hlavne v tomto prípade, keď jeden z kandidátov nemá na to predpoklady...

Bol by som veľmi rád, keby svoj postoj prehodnotili práve tí, ktorí nechcú ísť voliť, ktorí si myslia, že to nemá zmysel.

Volíme si prezidenta, ktorý reprezentuje celú krajinu...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Bastian Pozri príspevok
Ja len dúfam, že ďaľších 5 rokov bude prezidentom človek, ktorý je toho hoden. Za koho sa nebudeme musieť hanbiť, kto sa vie správať dospelo, zodpovedne a seriózne.

Uvidí sa, či sa platňa kdesi zasekla a nie a nie pohnúť sa ďalej... alebo či si ľudia pomaly začínajú uvedomovať pár faktov...

Držím Vám palce pri rozhodovaní!

A ja držím palce tým, ktorí v čase moratória zakladajú takéto témy, aby ich konečne osvietilo. A ja by som si priala , aby sa platňa nezasekla a neopakovala donekoonečna to isté.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Bastian, prosím nenahovaraj niekoho ísť voliť, je to každeho SLOBODNA VOĽA, nauč sa to rešpektovať, že každy má právo na svoje rozhodnutie a nazory.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Petra Nová Pozri príspevok
A ja držím palce tým, ktorí v čase moratória zakladajú takéto témy, aby ich konečne osvietilo.
Milá Petra Nová Osvietená, na mňa neplatí žiadne moratórium.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Composite Pozri príspevok
a čo máme my s tým spoločné ?

Napr. v prvom kole som bol rozhodnutý koho voliť a v deň volieb som nešiel a teraz som spravil otočku o 180° a otvoril oči poriadne do korán
Ja nič , ja muzikant

ale dokorán alebo do korán /u,a,m/ nie je až tak jedno ...

dokorán - veľmi , naširoko , úplne ....

Korán - (arab. القرآن al-Qur’án - recitácia, prednes) je posvätná kniha islamu. Obsahuje náboženské, etické, právne, kultové a i. zásady a pravidlá konania. Korán bol zostavený v polovici 7. stor. z výrokov Mohameda. Moslimovia považujú Korán za božie zjavenie.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Korán
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Bastian Pozri príspevok
Milá Petra Nová Osvietená, na mňa neplatí žiadne moratórium.
Ak pre Teba neplatí žiadne moratórium, tak sa vyber napr. na námestie vo svojom rodisku a pouč svojich spoluobčanov koho majú vybrať. Mňa si poučil už dosť! Až ma osvietilo. Obvykle mi stačí povedať raz a pochopím.
Naposledy upravil Petra Nová : 03.04.09 at 15:19
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Darina1234 Pozri príspevok
Bastian, prosím nenahovaraj niekoho ísť voliť, je to každeho SLOBODNA VOĽA, nauč sa to rešpektovať, že každy má právo na svoje rozhodnutie a nazory.
Nenahováraj?

Neviem či si učiteľka, ale ak chceš druhých niečomu učiť, tak si najprv uzrejmi pár vecí. Asi ani netušíš, čo je nahováranie...

A to, že ja nerešpektujem názor druhých, je stará známa pesnička... Bol by som rád, keby si sem napísala konkrétne, ako si k tomu došla, že ja nerešpektujem niekoho názor.

Ak sa niekto má naučiť rešpektovať názory druhých, tak to budeš v prvom rade ty. Napíš sem čo chceš, založ si tému akú chceš... ja keď niekde píšem, tak píšem svoj názor... Nenariekam nikde, aby mi ho niekto nebral... Veď ako by aj mohol, že?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mohli by ste sa hádať a osočovať cez súkromné správy? Asi nie....takto vám to robí väčšie potešenie zrejme.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

vidím, že tu je veľa voličov Gašparoviča a podporovateľov smeru! Ale za to, že volím opačnú stranu ako vy, tak mi nemusíte dávať mínuská, že vraj sme v demokratickej krajine.
Ako vy volíte gašparoviča a ja vám to neberiem, tak vy mi neberte, že chcem voli radičovú

Inak v provom kole som chcel voliť gašparoviča (minule som ho nevolil), ale v druhom už radičovú.

Darina123:
ked má každý právo na svoje rozhodnutie, prečo má pri mojich príspevkoch samé MINUS?

vidíš, hovoríš o niečom a všetci tu aj tak na kašľu
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

priznam, bola som za RADIČOVÚ, ale ak takíto škriepnici a spory vyvolávajúci ako ty ju chcu voliť, zmenila som nazor a voliím GAŠPAROVIČA.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

Darina1234 Pozri príspevok
Bastian, prosím nenahovaraj niekoho ísť voliť, je to každeho SLOBODNA VOĽA, nauč sa to rešpektovať, že každy má právo na svoje rozhodnutie a nazory.

Ale potom, nech neplačú doma, aký sú chudáci, prečo oni nedostali peniaze, prečo nie je šrotovné na pračku,...
prečo ich firma nedostala dotáciu, prečo sa majú tak zle,.... prečo,...

Ked nejdu voliť nikoho, tak nech nevykrikujú a potom sa v tomto štáte robí to čo sa robí.
Ked za 60% ľudí volí 40% (príklad),...

Moratórium neplatí pre občanov, ale niekto má asi aj s týmto problém
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

Darina1234 Pozri príspevok
priznam, bola som za RADIČOVÚ, ale ak takíto škriepnici a spory vyvolávajúci ako ty ju chcu voliť, zmenila som nazor a voliím GAŠPAROVIČA.
akí škriepnici? Kto tu vyvoláva spory?

Ak si zmenila názor pre niečo čo neexistuje, čo nie je pravda, tak ťa ľutujem, ja som zmenil názor pre niečo iné.

jediný kto tu provokuje, nabáda, ... si ty

A ak sa tu mieniš baviť ako sa tu zo všetkými bavíš, že iba a len ty máš pravdu, tak na mňa nereaguj, ďakujem

Ty asi trpíš nejakou paranojou, ale všetko čo si napísala, tu nie je a nie je to ani pravda, ale vidím, že rada volíš klamárov a preto klameš, ale samozrejme to je tvoja vec a ja ju na rozdiel od teba rešpektujem, je že vraj demokracia a že vraj bývam v právnom štáte, že vraj zo silno sociálnou vládou, ale neviem prečo sa mám horšie ako predtým, v kríze to nie je, ani vo firme, len niekto hádže polená pod nohy, niekto nepokračuje to čo iní nedokončil,...

takže, ak tu chce vykrikovať, tak rešpektuj názory ostatných, oni ich majú často iné ako ty
Naposledy upravil Composite : 03.04.09 at 15:37
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Mne ide o to, že rozhodnutie ísť voliť a koho voliť, má byť len moje a nikým nedonútene, ja musím mať sama na to svoj nazor a sama to musim vedieť.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ľutuj si sam seba, končím v Poprade je pekne počasie a ide víkend.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Petra Nová Pozri príspevok
Ak pre Teba neplatí žiadne moratórium, tak sa vyber napr. na námestie vo svojom rodisku a pouč svojich spoluobčanov koho majú vybrať. Mňa si poučil už dosť! Až ma osvietilo. Obvykle mi stačí povedať raz a pochopím.
Nechápem s akým cieľom sem píšeš...
Ale ako tak sledujem tvoje pôsobenie (a ako sa dozvedám od ostatných neosvietených), vychádza mi z toho, že ti o niečo ide. O čo to vieš iba ty. Len neviem, či sa ti to oplatí... nezabudni na to, že každý si zje to čo si navarí.

Nepripadáš si tak trocha drzá? Prečo mi píšeš, že mám ísť na námestie vo svojom rodisku a tam poúčať spoluobčanov? Ty si si zmyslela, že na námestí áno, ale tu na porade nie? Ty si majiteľom porady či čo? Mimochodom prečítaj si ešte raz čo som písal... čím som podľa teba poúčal?

A to, že ti raz nestačí povedať je vidieť aj v iných prípadoch...
Poprosím ťa o niečo - daj pokoj aj Danile.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

Darina1234 Pozri príspevok
Ľutuj si sam seba, končím v Poprade je pekne počasie a ide víkend.
Darina1234 Pozri príspevok
Mne ide o to, že rozhodnutie ísť voliť a koho voliť, má byť len moje a nikým nedonútene, ja musím mať sama na to svoj nazor a sama to musim vedieť.
ale kto nevolí ako ty je zlý, vytvára spory, škriepi sa a tak

Ja som vonku, píšem z mobilu, a chystám sa domov po celodenne túre

Tu ti ho nikto neberie, ale ty ho berieš iným

Ja som sa slobodne rozhodol, kolegovia volia opačne a nikto nereagoval ako ty, že volím inak ako oni ani ja im to neberiem.

píšeš o niečom čo nie je pravda a zas klameš, lebo si zmenila názor na základe mojich 2 nestranných príspevkoc, až potom som napísal, koho idem voliť.

Zmenu som spravil na základe faktov, správania sa a hlavne výsledkov, rečí a hlavne, že niekto klame do očí, stále a neustále, a to mi vadí najviac!

Autor napísal, že drží palce pri rozhodovaní nič viac, pritom vyjadril aj svoj názor.

dievča toto je forum, diskusné forum a každí tu má iný názor, ako sa hovorí: "100 ľudí, 100 chutí"
ale vždy sa nejde niekto ako ty, kto to nechápe a nevie rešpektovať iných
Naposledy upravil Composite : 03.04.09 at 15:49
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Túto tému som ako nevhodnú nahlásila s tým , aby bola vymazaná. Takže aj takto verejne vyzývam moderátora alebo administrátora, aby tak urobili. Založenie tejto témy a jej príspevky sú v rozpore so zákonom o voľbe prezidenta republiky, keďže Porada je verejne prístupný portál..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať