Zavrieť

Porady

Zajtra rozhodneme či to bude Gašparovič alebo Radičová

Ja len dúfam, že ďaľších 5 rokov bude prezidentom človek, ktorý je toho hoden. Za koho sa nebudeme musieť hanbiť, kto sa vie správať dospelo, zodpovedne a seriózne.

Uvidí sa, či sa platňa kdesi zasekla a nie a nie pohnúť sa ďalej... alebo či si ľudia pomaly začínajú uvedomovať pár faktov...

Držím Vám palce pri rozhodovaní!
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Klimentová Viera Pozri príspevok
Za neetické považujem pridávať diskutujúcim vlastné "značkovanie", ako napr "Osvietená". Ak v prípade volieb boli dva tábory, tak jeden ako druhý si myslel že ten jeho kandidát má predpoklady. Nepatrím k priaznivcom ani jedného, ale voľby sú o práve rozhodnúť sa a voliť podľa vytvoreného vlastného názoru. Volebná kampaň pomáha zorientovať sa a "sľubovať" či "presvedčať". Ak je raz moratóriu zakotvené v zákone malo by sa rešpektovať. Tu sa však nerešpektovalo, a nikdy nerešpektuje, preto si myslím, že je zbytočné a určite príde návrh novely zákona, ktorým bude zrušené. Nepamätám si prípad, žeby boli sankcie voči porušeniu moratória. A kde sú vlastne hranice propagácie?
K tomuto len fakticko-legislatívný komentár: Neviem, čo si myslela pod tým pojmom "Tu sa však nerešpektovalo..", či tým TU si myslela Poradu, alebo štát, ale v zmysle § 15 zákona je moratórium nasledovné:

(1) Kampaň pred voľbou (ďalej len "kampaň") sa začína 15 dní a končí sa 48 hodín pred začiatkom voľby. Kampaňou sa rozumie činnosť kandidátov, politických strán a hnutí, prípadne ďalších subjektov v prospech voľby kandidáta vrátane inzercie alebo reklamy prostredníctvom rozhlasového a televízneho vysielania podľa odsekov 4 a 5, hromadných informačných prostriedkov9), veľkoplošných nosičov, plagátov a iných nosičov informácií10).

(2) Vedenie kampane mimo času určeného v odseku 1 je zakázané.


Teda moratórium neznamená, že 48 hodín pred voľbami bude téma voľby prezidenta tabu a nikto nesmie ani len vysloviť meno kandidáta. Naopak, tento čas je na to, aby ľudia spracovali informácie prijaté prostredníctvom subjektov a médií uvedených v ods. 1 § 15 a rozhodli sa pre svojho kandidáta. Práve tu je priestor na nestranné diskusie ľudí, lebo nikto z kandidátov ich už nepresviedča. Takže Porada neporušila moratórium, lebo na Poradu sa moratórium nevzťahuje.

Iné by to bolo, keby niektorý kandidát umiestnil na Poradu platenú reklamu, to by už bolo v rozpore so zákonom.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Áno vyznelo to, že "TU", teda na porade. Nie nemala som na mysli našu poradu. Myslela som presne to ako si to citoval a podložil zákonom. Informácia (o priebehu volieb, o nálade, či návšteva médií v okrskových komisiách-sama som ju zažila) a propagácia, či ešte verbovanie za kandidáta je rozdiel. teda prepáč, moja poznámka nebola k našej Porade ale k spoločnosti a našej verejnosti.
Naposledy upravil Klimentová Viera : 08.04.09 at 10:00 Dôvod: Doplnok
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Klimentová Viera Pozri príspevok
Áno vyznelo to, že "TU", teda na porade. Nie nemala som na mysli našu poradu. Myslela som presne to ako si to citoval a podložil zákonom. Informácia (o priebehu volieb, o nálade, či návšteva médií v okrskových komisiách-sama som ju zažila) a propagácia, či ešte verbovanie za kandidáta je rozdiel. teda prepáč, moja poznámka nebola k našej Porade ale k spoločnosti a našej verejnosti.
Tak potom máš pravdu.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Danila Pozri príspevok
Milý miso,

úprimne Ti priznám, že nemáš veľmi čo. Tieto voľby boli mojim súbojom s vlastným svedomím. Ani jeden kandidát nebol pre mňa dosť dobrý na to, aby som si drala k urne moje nové ihličky. Ale predsa len sa čosi stalo. Bola som na juhu Slovenska vyvaľovať šunky v kúpeloch. Boli sme tam zmiešaní a boli sme pokojní, spokojní so vzájomným rešpektom a úctou. Prekvapovalo ma však, ak som sa štátnym jazykom nevedela dohodnúť s občanom SR. Ale neriešila som to. Čo ma však prekvapovalo viac, bola skutočnosť, že nikto mi neprikazoval voliť IG. Nikto ma k ničomu nevyzýval. Avšak pani IR ma strašila všade, kam som sa pohla. Na monitore, v poštovej schránke, na rôznych letákoch pána Bugára. Ako najlepšia. Jediná. Spravodlivá. A to ja nemusím. Tak sa stalo, že pán Bugár nechtiac hodil do urny mojou rukou volebný lístok s IG. To je celé. Už nezáviď. Závisť je pliaga.
Prajem Ti všetko dobré.
Ano zavist je pliaga, no napriek tomu Ti zavidim. Zavidim Ti jednoducho to, ze splnil Tvoj sen, alebo nazvime to Tvoja vola, jednoducho podarlo sa Ti malickym kuskom prispiet k ovplyvneniu toho, ako to tu u nas bude nasledujucich 5 rokov vyzerat. Mne sa to nepodrilo, v tomto citim akysi neuspech, prehru, aj ked - nie ze by som nebol zvyknuty prehravat. No kazdy radsej vyhrava ako prehrava.

Nuz co - mozno nabuduce. Na druhej strane nebudem citit osobnu zodpovednot za to, ak sa veci vo vrcholnej politike nasledujucich 5 rokov nebudu vyvijat k dobremu. (to sa moze stat vzdy . nie len teraz za posobenia Gasparovice) ale - aspon budem usetreny takychto pocitov.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Danila Pozri príspevok
Milý miso,

úprimne Ti priznám, že nemáš veľmi čo. Tieto voľby boli mojim súbojom s vlastným svedomím. Ani jeden kandidát nebol pre mňa dosť dobrý na to, aby som si drala k urne moje nové ihličky. Ale predsa len sa čosi stalo. Bola som na juhu Slovenska vyvaľovať šunky v kúpeloch. Boli sme tam zmiešaní a boli sme pokojní, spokojní so vzájomným rešpektom a úctou. Prekvapovalo ma však, ak som sa štátnym jazykom nevedela dohodnúť s občanom SR. Ale neriešila som to. Čo ma však prekvapovalo viac, bola skutočnosť, že nikto mi neprikazoval voliť IG. Nikto ma k ničomu nevyzýval. Avšak pani IR ma strašila všade, kam som sa pohla. Na monitore, v poštovej schránke, na rôznych letákoch pána Bugára. Ako najlepšia. Jediná. Spravodlivá. A to ja nemusím. Tak sa stalo, že pán Bugár nechtiac hodil do urny mojou rukou volebný lístok s IG. To je celé. Už nezáviď. Závisť je pliaga.
Prajem Ti všetko dobré.
Úprimne povedané, bolo by lepšie keby si tento príspevok nikdy nenapísala. Vážim si každého človeka, ktorý bol voliť bez ohľadu na skutočnosť, či volil Gašparoviča alebo Radičovú. Najviac si však vážim tých, ktorí sa neváhali vrátiť do vlasti, aby využili svoje volebné právo, to všetko sú svojprávni občania, nech volili ako volili. Nevoliť bolo hrdinstvom pred Novembrom 1989. Neviem odkiaľ pochádzaš, kedže pri nicku máš uvedených niekoľko céčiek, či sú to nejaké Ceckovany alebo Cincinnati, ale ako píšeš, bola si si váľať šunky na juhu Slovenska, zrejme sa ti tiažilo vybaviť si voličský preukaz, tak si si našla zástupný dôvod a síce nové ihličky. Nech ti teda dlho vydržia. To, že si sa nevedela dohodnúť s občanom SR, zjavne narážaš na našich spolubčanov maďarskej národnosti. To už je stará otrepaná pesnička nacionalistov, z ktorých mnohí neovládajú ani len tú slovenčinu a ktorí večne vybičovávajú nepriateľstvo ku všetkému, čo je maďarské, iné totiž nevedia, ale na voličské hlasy im to stačí. Ja sa napríklad neviem dohodnúť s mnohými občanmi SR slovenskej národnosti aj napriek skutočnosti, že som Slovák. My všetci Slováci, ktorí žijeme na juhu Slovenska od Bratislavy až po Veľké Trakany žiadne takéto problémy nemáme, sú nám smiešne. Je u teba chválihodné aspoň to, že miestnych obyvateľov nazývaš občanmi SR, to nerobí ani Ústava Slovenskej republiky, v jej preambule je totiž uvedené „My, národ slovenský...“. Ústava každého demokratického štátu začína slovami, resp. má v preambule slová „My občania...
Takže, ak sa ti nechce ísť voliť, jednoducho nechoď. Nikto ťa nenúti, ale nevymýšľaj si dôvody a smiešne argumenty.
Naposledy upravil Excise Duty : 08.04.09 at 14:12
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Excise Duty Pozri príspevok
Úprimne povedané, bolo by lepšie keby si tento príspevok nikdy nenapísala. Vážim si každého človeka, ktorý bol voliť bez ohľadu na skutočnosť, či volil Gašparoviča alebo Radičovú. Najviac si však vážim tých, ktorí sa neváhali vrátiť do vlasti, aby využili svoje volebné právo, to všetko sú svojprávni občania, nech volili ako volili. Nevoliť bolo hrdinstvom pred Novembrom 1989. Neviem odkiaľ pochádzaš, kedže pri nicku máš uvedených niekoľko céčiek, či sú to nejaké Ceckovany alebo Cincinnati, ale ako píšeš, bola si si váľať šunky na juhu Slovenska, zrejme sa ti tiažilo vybaviť si voličský preukaz, tak si si našla zástupný dôvod a síce nové ihličky. Nech ti teda dlho vydržia. To, že si sa nevedela dohodnúť s občanom SR, zjavne narážaš na našich spolubčanov maďarskej národnosti. To už je stará otrepaná pesnička nacionalistov, z ktorých mnohí neovládajú ani len tú slovenčinu a ktorí večne vybičovávajú nepriateľstvo ku všetkému, čo je maďarské, iné totiž nevedia, ale na voličské hlasy im to stačí. Ja sa napríklad neviem dohodnúť s mnohými občanmi SR slovenskej národnosti aj napriek skutočnosti, že som Slovák. My všetci Slováci, ktorí žijeme na juhu Slovenska od Bratislavy až po Veľké Trakany žiadne takéto problémy nemáme, sú nám smiešne. Je u teba chválihodné aspoň to, že miestnych obyvateľov nazývaš občanmi SR, to nerobí ani Ústava Slovenskej republiky, v jej preambule je totiž uvedené „My, národ slovenský...“. Ústava každého demokratického štátu začína slovami, resp. má v preambule slová „My občania...
Takže, ak sa ti nechce ísť voliť, jednoducho nechoď. Nikto ťa nenúti, ale nevymýšľaj si dôvody a smiešne argumenty.
Ty si celkom určite ten najsamposlednejší z " My národu slovenského...." podľa Ústavy, ktorý by mi čokoľvek, kedykoľvek a akýmkoľvek spôsobom mohol doporučovať, či prikazovať. O svojich šunkách si môžem písať kde chcem, a kedy chcem, sú moje, a nie je to nadávka, nie som agresívna, arogantná a samoľúba. Ver, že Teba som za sebou očakávala najmenej. Isto iste si si v minulosti nevšimol, že Ty a Tebe podobní netrhali moje žily. Mám právo slobodne sa vyjadriť. Práve som to urobila. Ale Ty sa kľudne teraz pohrab v paragrafoch. Možno nejaký nájdeš, aby si opäť prskal. Aj vyceril zuby. Ak ich k ničomu inému dnes nepoužiješ, len si poslúž. Ja som zaočkovaná proti besnote. Som trúfalá, lebo mi je šuma fuk, ako to admin so mnou vyrieši. Maj sa pekne, najdôležitejší z najdôležitejších poraďákov. Uf, či som si po dlhom čase uľavila.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A ja len pozerám..že toto tu ešte pokračuje...

Téma sa volá..Zajtra ideme voliť.. No a keďže už je "po" a znovu sa tu rozvirujú nenávistné debaty, tak som za to, aby ju moderátor uzatvoril. Vonku je krásne, začínajú sviatky, šetrite si energiu na niečo lepšie.....
Vášnivým diskutérom aj všetkým ostatným prajem pekné veľkonočné sviatky.
0 0
rob999 rob999

rob999 je offline (nepripojený) rob999

ináč viete čo je nové? Vraj bol nástenkový tender OK. Ha-ha-ha
Tak tomuto asi neuveria ani decká v materskej škole.
A ešte jednu na záver. Strana SMER s našim najlepším pánom premiérom ide podporovať zatepľovanie bytových domov. Dám vám jeden typ. Viete koho firma práve v Žiline dokončuje veľkú fabriku na výrobu fasádneho polystyrénu? Spýtajte sa domácich, ale dnes mi to mimo iné potvrdil známy zo ZA. Môžete všetci trikrát hádať. (J.S.) Super, nie? Aj ja by som raz chcel dosťať takéto náhodné vnuknutie. To sa potom zarábajú miliardy. A čo s peniazmi? Domy, byty, vila v Chorvátsku, limuzíny, motorky, lietadlá, vrtulník .....vynechal som niečo? Pssst. Samozrejme že to oficiálne nie je jeho. On a jeho strana nevlastní nič.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To s tou polystyrénovou fabriko už bolo medializované. Stavba fabriky totiž bola realizovaná bez stavebného povolenia.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

rob999 Pozri príspevok
ináč viete čo je nové? Vraj bol nástenkový tender OK. Ha-ha-ha
Tak tomuto asi neuveria ani decká v materskej škole.
A ešte jednu na záver. Strana SMER s našim najlepším pánom premiérom ide podporovať zatepľovanie bytových domov. Dám vám jeden typ. Viete koho firma práve v Žiline dokončuje veľkú fabriku na výrobu fasádneho polystyrénu? Spýtajte sa domácich, ale dnes mi to mimo iné potvrdil známy zo ZA. Môžete všetci trikrát hádať. (J.S.) Super, nie? Aj ja by som raz chcel dosťať takéto náhodné vnuknutie. To sa potom zarábajú miliardy. A čo s peniazmi? Domy, byty, vila v Chorvátsku, limuzíny, motorky, lietadlá, vrtulník .....vynechal som niečo? Pssst. Samozrejme že to oficiálne nie je jeho. On a jeho strana nevlastní nič.
Ano, ved preto ani po plynovej krize vlada nepodporila zateplovanie (caka sa, kym bude fabrika dokoncena) ale nakup aut.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nedá mi ... dajte do fóra ktoré štáene zriadenie, politická strana bola bez akýchkoľvek poukazovaní, korupčne bezchybná ... keď už je toto taká apolitická téma. Nemám problém vymazať. Ale skutočne sa toto vymyká spod rešpektovania etikety.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Excise Duty Pozri príspevok
Vážim si každého človeka, ktorý bol voliť bez ohľadu na skutočnosť, či volil Gašparoviča alebo Radičovú. Najviac si však vážim tých, ktorí sa neváhali vrátiť do vlasti, aby využili svoje volebné právo, to všetko sú svojprávni občania, nech volili ako volili. Nevoliť bolo hrdinstvom pred Novembrom 1989....

Môj názor je ten, že v každom prípade treba voliť. Vždy sa dá vybrať podľa nejakých kritérií... prípadne sa dá vybrať to menšie zlo. Gašparovič sa stal 1. krát prezidentom práve vďaka tomu, že si ľudia vybrali menšie zlo. Keby ho vtedy nepodporila bohatá Bratislava a Maďari, tak by bol prezidentom Mečiar. Predpokladám, že aj teraz si ho ľudia zvolili preto, lebo mali pocit, že bude lepší ako ten druhý kandidát. Moja otázka je že V ČOM? Prečo sa on zdal byť väčšine tým menším zlom?

Excise Duty Pozri príspevok
To, že si sa nevedela dohodnúť s občanom SR, zjavne narážaš na našich spolubčanov maďarskej národnosti. To už je stará otrepaná pesnička nacionalistov, z ktorých mnohí neovládajú ani len tú slovenčinu a ktorí večne vybičovávajú nepriateľstvo ku všetkému, čo je maďarské, iné totiž nevedia, ale na voličské hlasy im to stačí.

Čo sa týka znalosti slovenského jazyka, je to smiešne tu vyťahovať. Je to už naozaj veľmi stará a otrepaná pesnička šovinistov. Len si vypočujte tú ľúbozvučnú slovenčinu niektorých najväčších hejSlovákov. Ani Slota ani Gašparovič sa nevedia pekne vyjadrovať.


Excise Duty Pozri príspevok
Ja sa napríklad neviem dohodnúť s mnohými občanmi SR slovenskej národnosti aj napriek skutočnosti, že som Slovák. My všetci Slováci, ktorí žijeme na juhu Slovenska od Bratislavy až po Veľké Trakany žiadne takéto problémy nemáme, sú nám smiešne.

A že sa Slovák nedohovorí na slovensku po slovensky je pravda. Keď som bol na východe a chcel som si zavolať taxík, tak som tej babe v telefóne nerozumel ani slovo. Ale nerobil som z toho žiadnu vedu.

A tiež by som nerobil ani z toho vedu, že niektorí Slováci maďarskej národnosti nevedia poriadne hovoriť po slovensky. Je ich veľa, čo sú "zalezení" celé dni pod fóliovníkom, v skleníku alebo v nejakej továrni a prakticky nemajú ani s kým hovoriť po slovensky. Pravdaže by bolo dobré, keby ovládali slovenčinu na úrovni, ale nemajú na to dôvod sa ju učiť - oni ju nepotrebujú v bežnom živote. Rovnako ako tým východniarom stačí ich východniarčina. Je ich tam veľa, čo normálne po slovensky ani nevedia... Ten, kto ju potrebuje ovládať, sa ju určite naučí, lebo sa bez nej nepohne. Napr. mladí ľudia v Galante, v Senci, Dunajskej Strede, aj v Nových Zámkoch hovoria medzi sebou po slovensky.

Ani môj syn, ani syn mojej sestry nevie po maďarsky - pritom sme maďarskej národnosti. A je to tak vo veľa rodinách, čo vidím okolo seba. Len sa smejem na tom, ako to všetci blbci žerú tomu štváčovi Slotovi, že sa Maďari rozťahujú, že existuje nejaká maďarizícia... je to práve naopak. Ale zatiaľ mu tá taktika funguje... z čoho sú Slováci tak posratí? Z démonov čo vytvoril Slota aj s Belousovová? Mal by stačiť jeden pohľad na nich a človeku by malo byť všetko na prvý pohľad jasné...

Excise Duty Pozri príspevok
Je u teba chválihodné aspoň to, že miestnych obyvateľov nazývaš občanmi SR, to nerobí ani Ústava Slovenskej republiky, v jej preambule je totiž uvedené „My, národ slovenský...“. Ústava každého demokratického štátu začína slovami, resp. má v preambule slová „My občania...
My, národ slovenský...

Jedno je isté, ľudí na Slovensku napĺňa byť proti niekomu alebo mu závidieť, niekoho neznášať alebo ho viniť zo všetkého.

Ficova aj Slotova politika je na tom založná.

To sú ich jediné polienka v ohni - bez týchto polienok by im oheň zhasol...

Pýtam sa ale, nie je to úbohé a žalostné, že na väčšine Slovenska to stačí? Tak málo im stačí k šťastiu?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Nedá mi ... dajte do fóra ktoré štáene zriadenie, politická strana bola bez akýchkoľvek poukazovaní, korupčne bezchybná ... keď už je toto taká apolitická téma. Nemám problém vymazať. Ale skutočne sa toto vymyká spod rešpektovania etikety.
... no nikto sa nebil tak do pŕs ako akčný hrdina Fico. Vraj bude ihneď konať keď len zacíti niečo. A že vraj pri hocijakom pochybení ministra nebude mať problém ho do 24 hodín odvolať...

Má plné ústa činov...
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

rob999 Pozri príspevok
ináč viete čo je nové? Vraj bol nástenkový tender OK. Ha-ha-ha
Tak tomuto asi neuveria ani decká v materskej škole.
A ešte jednu na záver. Strana SMER s našim najlepším pánom premiérom ide podporovať zatepľovanie bytových domov. Dám vám jeden typ. Viete koho firma práve v Žiline dokončuje veľkú fabriku na výrobu fasádneho polystyrénu? Spýtajte sa domácich, ale dnes mi to mimo iné potvrdil známy zo ZA. Môžete všetci trikrát hádať. (J.S.) Super, nie? Aj ja by som raz chcel dosťať takéto náhodné vnuknutie. To sa potom zarábajú miliardy. A čo s peniazmi? Domy, byty, vila v Chorvátsku, limuzíny, motorky, lietadlá, vrtulník .....vynechal som niečo? Pssst. Samozrejme že to oficiálne nie je jeho. On a jeho strana nevlastní nič.
Robo, však to nie sú tajné informácie. Je to už dávno známe.
http://www.topky.sk/cl/7/424319/Fabr...+polystyr%E9nu
Hrubozrnná arogancia nemá obdobu. Spomínať zoznam nehnuteľností vlastnených p. Trabellsim - allias J.S. right hand (ten vyčesaný nagelovaný Talian) nebudem spomínať...

P.S. : Je sila, že nerešpktuje ani zákaz radnice : http://www.topky.sk/cl/10/414334/Rad...ystavbu-zavodu
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Súhlasím s Bastianom aj s Braňom, čo sa týka J.S. Ja som zo Žiliny a tu sme všetci radi, že sme sa ho po toľkých rokoch zbavili, tie keci, že čo všetko pre mesto spravil, to už asi nefunguje na nikoho. A do parlamentu sa dostal iba kvôli maďarskej karte a tým ich rečiam na túto tému neverí žiadny rozumný človek, keď vidím tú jeho učiteľku, tak sa fakt už iba smejem, lebo plakať nad ňou nemá význam. A čo týka tej slávnej továrne, tak boli veľmi vynaliezaví, veď miesto toho, aby zaplatili nejakej firme za demoličné práce, tak nechali rómskych spoluobčanov, aby im to tam pekne porozoberali....
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Posledný klinec ministra Chrbeta za SNS bude schválenie programu zatepľovania cez firmu J.S. a vytunelovanie fondov európskej únie. Rátam, že to urobia tesne pred voľbami....
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Nedá mi ... dajte do fóra ktoré štáene zriadenie, politická strana bola bez akýchkoľvek poukazovaní, korupčne bezchybná ...
Mas pravdu - ziadna. Ale v tom pripade treba asi korupciu legalizovat.

Co mne vadi, ze Fico vyhral volby prave preto, ze sluboval reakciu (na korupciu) do dvoch minut. Potom vyhral aj preto, ze kritizoval vysoku spotrebnu dan na paliva (mame ich dodnes najdrahsie v EU, nic s tym neurobi a ani sa nechysta) a tiez preto, ze behal s nakupnym vozikom po madarskych, ceskych a polskych supermarketoch, aby dokazal, ze mame najrdahsie potraviny. Co myslite, co sa stalo s tymto cenovym rozdielom (ktory bol vtedy asi 5%) dnes?
0 0
rob999 rob999

rob999 je offline (nepripojený) rob999

Braňo Pozri príspevok
Robo, však to nie sú tajné informácie. Je to už dávno známe.
http://www.topky.sk/cl/7/424319/Fabr...+polystyr%E9nu
Hrubozrnná arogancia nemá obdobu. Spomínať zoznam nehnuteľností vlastnených p. Trabellsim - allias J.S. right hand (ten vyčesaný nagelovaný Talian) nebudem spomínať...

P.S. : Je sila, že nerešpktuje ani zákaz radnice : http://www.topky.sk/cl/10/414334/Rad...ystavbu-zavodu
Vidím že som málo informovaný! .
Ale ten Trabellse či ako sa volá nemôže byť talian, šak ani talianske meno nemá.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

misomiso Pozri príspevok
Mas pravdu - ziadna. Ale v tom pripade treba asi korupciu legalizovat.

Co mne vadi, ze Fico vyhral volby prave preto, ze sluboval reakciu (na korupciu) do dvoch minut. Potom vyhral aj preto, ze kritizoval vysoku spotrebnu dan na paliva (mame ich dodnes najdrahsie v EU, nic s tym neurobi a ani sa nechysta) a tiez preto, ze behal s nakupnym vozikom po madarskych, ceskych a polskych supermarketoch, aby dokazal, ze mame najrdahsie potraviny. Co myslite, co sa stalo s tymto cenovym rozdielom (ktory bol vtedy asi 5%) dnes?
Skús... ktorá politická strana splnila predvolebný program. Ktorá bola bez korupčných škandálov? Ktorá splnila to čo sľúbila na triko svojho predchodcu? Ani jedna. Ale máte krátku pamäť ... takže ak by vyhrala kandidátka na prezidenta, tak v dohľadnej dobe by sa tu písali siahodlhé príspevky s "faktami" čo sľubovala v rámci predvolebnej kampane. Ale keď je niekto skutočne dobrý... stále platí, že dobré sa chváli samo. Kto je fundovaný tak sa dokáže uplatniť za ktoréhokoľvek ministra, prezidenta...
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 09.04.09 at 14:39 Dôvod: doplnenie
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

rob999 Pozri príspevok
Vidím že som málo informovaný! .
Ale ten Trabellse či ako sa volá nemôže byť talian, šak ani talianske meno nemá.
http://www.izurnal.sk/index.php?opti...1235&Itemid=89
Pre rozšírenie zorného uhla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať