Zavrieť

Porady

vyúčtovanie za rok 2008

prosím Vás prišla mi faktúra od nášho dodávateľa tepla, ide o vyúčtovanie za rok 2008, celkom k úhrade je to -1632,14 €. Ako to mám zaúčtovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    MartinkoK Pozri príspevok
    prosím Vás prišla mi faktúra od nášho dodávateľa tepla, ide o vyúčtovanie za rok 2008, celkom k úhrade je to -1632,14 €. Ako to mám zaúčtovať?
    A bolo o tom v roku 2008 účtované cez IUD ako o nevyfaktruovaných dodávkach?

    MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

    MartinkoK
    Nebolo, my sme od nich teplo začali brať len v roku 2008, účtovali nám na základe skutočnej spotreby, vždy posledného v mesiaci prišli odpísať stav na počítadle a potom prišla faktúra. Nemohla som vedieť, že aj napriek tomu nam budú niečo vracať. Vôbec neviem čo s tým teraz robiť.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    MartinkoK Pozri príspevok
    Nebolo, my sme od nich teplo začali brať len v roku 2008, účtovali nám na základe skutočnej spotreby, vždy posledného v mesiaci prišli odpísať stav na počítadle a potom prišla faktúra. Nemohla som vedieť, že aj napriek tomu nam budú niečo vracať. Vôbec neviem čo s tým teraz robiť.
    Tak to zaúčtuj ako klasický dobropis.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    MartinkoK Pozri príspevok
    Nemôžu mi potom pri prípadnej kontrole z DU robiť z toho problémy?
    A aké myslíš?

    vyúčtovanie za rok 2008

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.