Zavrieť

Porady

hnacka

Ahojte. mozte mi poradit co mam robit. V utorok som zjedla pokazenu salamu a cely den som zvracala. V stredu som mala houcku 38.8 C a hnacku. Dnes uz horucku nemam ale je piatok a ja este stale chodim co 2 hod na zachod. 3 dni som nic som poriadneho nezjedla. banan, ryzu,pijem vodu a stale sa citim rovnako. Moje brucho je nafuknute, zo zaludka vychadzaju rozne zvuky, neviem co mam robit.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Napadla ma salmonelóza , ale vtedy sa i vracia...Skús chrúmať sucháre a piť tuhý čierny čaj alebo minerálne vody bez bubliniek.

    a čítať tieto linky, ak budeš stíhať....

    http://www.porada.sk/t56832-hnacka.html
    http://www.porada.sk/t75061-hnacka.html
    http://www.porada.sk/t90627-hnacka-som-zufaly.html
    luckapastvova
    Ahoj!
    Súhlasím so silným čiernym čajom a suchármi. Ale ak Ti to neprejde o pár dní, choď radšej k lekárovi. Môj priateľ tiež prechodil salmonelózu. Nebola asi silná, keď to jeho telo zvládlo, ale predsa bola. Hneď po prekonaní dostal zápal sedacieho nervu a akútny zápal kĺbov. Doktor mu povedal, že to preto lebo mal príliš oslabený organizmus. Prajem rýchle uzdravenie a bez komplikácii.

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Veľmi dobrý liek proti hnačke sú žuvacie tablety IMODIUM PLUS. Sú síce drahšie , ale mne už viackrát pro takýchto nečakaných situáciách veľmi pomohli. Veľmi dobré sú aj čučoriedky, brusnice - kompót.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Podľa mňa nemá salmonelózu, ale pokazený žalúdok, zopár krát som to mala aj ja, išlo to zo mňa zhora, z dola a pomohlo mi už spomínané vyššie a spánok.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nepíšem, že má salmonelózu....len ma v prvom momente napadla, ale to zistí lekár až po odberoch...

    katarina 86 uzdrav sa

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    sucháre, pepsicolu, suchú ryžu alebo nesladený čaj, prípadne si kúpiť tbl proti hnačke,ked to neprejde treba zájsť za lekárom.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    J aosm niekde čítala, že kofola, ale pozor - VYPRCHANÁ, je ideálny liek na hnačky a horúčky a môže sa podávať aj deťom...obsahuje veľa cukru, ktorý je rýchlym zdrojom energie pri hnačkách a horúčkach, kedy dochádza k stratám tekutín...
    S príspevkami uvedenými predomnou súhlasím..Diéta a ak neprejde, treba k lekárovi..No mne vždy pomohol štamprlík koňaku pri hnačkách...no ale ak je tam aj horúčka, tak treba urýchlene k lekárovi..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.