Zavrieť

Porady

výkazy v eurách

Milí poraďáci,
potrebujem poradiť. Robím výkazy pre banku za I.Q.2009 a neviem, ako mám vypísať sumy do súvahy a výkazu ziskov a strát. Doteraz to bolo v tisícoch a teraz? Treba to zaokrúhliť na tisíc eur a dve desatinné miesta? Alebo ako?
Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vanna je offline (nepripojený) vanna

    vanna
    V banke snáď vedia, ale ja neviem. A nechcem vyzerať sprostá, že neviem napísať výkazy k priebežnej závierke.
    Teraz sme odovzdali k daňovému priznaniu výkazy v korunách a v tisícoch, ale ako to bude o rok?

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    vanna Pozri príspevok
    V banke snáď vedia, ale ja neviem. A nechcem vyzerať sprostá, že neviem napísať výkazy k priebežnej závierke.
    Teraz sme odovzdali k daňovému priznaniu výkazy v korunách a v tisícoch, ale ako to bude o rok?
    http://www.porada.sk/958206-post2.html

    vanna je offline (nepripojený) vanna

    vanna
    Ďakujem, vypíšem to v celých eurách. Len ma to trošku zaskočilo, lebo rok 2008 bude v tisícoch a rok 2009 v jednotkách na jednom výkaze. No čo už. Ešte jedna otázka, neviete, kde by som našla aktuálne tlačivá na rok 2009?

    wictor576 je offline (nepripojený) wictor576

    wictor576
    Zdravim!

    Nove vykazy su uz aj na stranke www.drsr.sk. Dobre ale vidim, ze su totalne ine, riadky sa volaju uplne inak???

    Vdaka

    CainDrago je offline (nepripojený) CainDrago

    CainDrago
    JJ je to v celych eurach, vykazy sa zase zmenili oproti roku 2008 pribudli chlieviky na cele eura, zmenili sa nazvy niekorych koloniek, nieco pribudlo. na stranke drsr je iba pdf verzia takze to treba vycmarat, cez kamosa z MFSR skusam to dostat v exceli.

    verca2 je offline (nepripojený) verca2

    človek ktorého baví jeho práca. Len keby bolo viacej času na štúdium :-( ...viac verca2
    Iba dávam do pozornosti, že výkazy sa od dnes dajú vypĺňať aj na internete na stránke www.drsr.sk :-) Tak hor sa do toho!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.