Zavrieť

Porady

Voľná živnosť - veštenie z karát

Dobrý deň, čítam si tu na porade zoznam voľných živnosti a zaujala má práve táto, niežeby som chchela veštiť, ale zaujíma má to z pohľadu uznateľností nákladov.

31.21 Veštenie z karát a iných podkladov

Aký máte na to názor vy, bol by to daňovo uznateľný náklad, alebo len pre tých čo majú podrezaný jazyk a si to adekvátne obhaja v prípade daňovej kontroly. Ďakujem za všetky názory.

p.s. neviem či som dobre zaradila tému, ale týka sa to dane z príjmu, tak som ju tam šupla, nikde inde mi nepasuje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kovex Pozri príspevok
    Dobrý deň, čítam si tu na porade zoznam voľných živnosti a zaujala má práve táto, niežeby som chchela veštiť, ale zaujíma má to z pohľadu uznateľností nákladov.

    31.21 Veštenie z karát a iných podkladov

    Aký máte na to názor vy, bol by to daňovo uznateľný náklad, alebo len pre tých čo majú podrezaný jazyk a si to adekvátne obhaja v prípade daňovej kontroly. Ďakujem za všetky názory.

    p.s. neviem či som dobre zaradila tému, ale týka sa to dane z príjmu, tak som ju tam šupla, nikde inde mi nepasuje.
    Nenapísala si, o aký náklad by išlo.

    kovex je offline (nepripojený) kovex

    kovex
    Myslíš asi výšku nákladu, v podstate je to jedno, len či by sa takéto niečo dalo obhajiť ...... určite by daňovákov zaujala takáto faktúra ..... lebo skôr si myslím, že by sa potešili ak by to bola pripočítateľná položka.....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kovex Pozri príspevok
    Myslíš asi výšku nákladu, v podstate je to jedno, len či by sa takéto niečo dalo obhajiť ...... určite by daňovákov zaujala takáto faktúra ..... lebo skôr si myslím, že by sa potešili ak by to bola pripočítateľná položka.....
    Všeobecne: ak tie náklady budú súvisieť s veštením, tak áno, budú VOZD.

    Voľná živnosť - veštenie z karát

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.