Zavrieť

Porady

Deň dodania služby

Pekný deň
Dňa 09.04 som vystavila faktúru za prepravu.
Ale dnes mi volali ,že to chcú rozpísať na dve faktúry. Vystavila dom storno faktúru na tu starú. A teraz chcem vystaviť dve nové faktúry. Aký tam mam dať deň dodania tovaru alebo služby? Ak dám toho 09.04 tak už je to po uplynutí 15 dní. Môžem tam dať dnešný dátum? Teda dátum vystavenia storno faktúry? Nemôžem opraviť tu starú , lebo potom by som nemala ako vystaviť druhú , lebo by mi nesedelo číslovanie.
Ďakujem.
Naposledy upravil Dav : 14.02.12 at 20:12
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    berry Pozri príspevok
    Pekný deň
    Dňa 09.04 som vystavila faktúru za prepravu.
    Ale dnes mi volali ,že to chcú rozpísať na dve faktúry. Vystavila dom storno faktúru na tu starú. A teraz chcem vystaviť dve nové faktúry. Aký tam mam dať deň dodania tovaru alebo služby? Ak dám toho 09.04 tak už je to po uplynutí 15 dní. Môžem tam dať dnešný dátum? Teda dátum vystavenia storno faktúry? Nemôžem opraviť tu starú , lebo potom by som nemala ako vystaviť druhú , lebo by mi nesedelo číslovanie.
    Ďakujem.
    Dátum dodania je dátum uskutočnenia služby-prepravy. Dátum faktúry musí byť do 15 dní od dátumu dodania.

    berry je offline (nepripojený) berry

    berry
    Veď ja som im tú faktúru vystavila hneď v ten deň.
    Ale teraz som urobila storno. Lebo oni to chcú na dve. A už mám vystavené aj iné faktúry tak sa nemôžem spätne vrátiť.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    berry Pozri príspevok
    Veď ja som im tú faktúru vystavila hneď v ten deň.
    Ale teraz som urobila storno. Lebo oni to chcú na dve. A už mám vystavené aj iné faktúry tak sa nemôžem spätne vrátiť.
    Dve môžeš vystaviť, ale so skutočným dátumom plnenia.

    azla je offline (nepripojený) azla

    azla
    V Tvojej situácii asi sa už nedá urobiť, aby bol vlk sýty aj baran celý.

    Dátum dodania je dátum, ktorý je istý a jasný, ten už meniť nemôžeš.
    Fa by mala byť vystavená s dátumom najneskorším do 15.dní od dátumu dodania.
    Ak to ináč nejde, tak napíš ako Ťa program a číselná rada pustí. (ak sa "pomýliš" v dátume vystavenia, môže byť napísaný aj 24.).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.