Zavrieť

Porady

Dobra rada nad zlato

Ahojte poradaci, mam asi 1,5 mesiaca otvoreny eshop s elektronikou. no biznis sa nehybe...myslite si ze je na case zatvorit? alebo ste nazoru ze 1,5 mesiaca je malo?-mam na mysli ziaden uskutocneny predaj...Dakujem
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lucius-IL Pozri príspevok
Ahojte poradaci, mam asi 1,5 mesiaca otvoreny eshop s elektronikou. no biznis sa nehybe...myslite si ze je na case zatvorit? alebo ste nazoru ze 1,5 mesiaca je malo?-mam na mysli ziaden uskutocneny predaj...Dakujem
Áno, je to ešte krátky čas.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Len vydrž, hospodárska kríza je všade ...
0 0
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

a nemyslite si ze aspom nieco by som mal predat za 1,5 mesiaca?lebo nic som nepredal ps. www.ciello.sk -nie som si isty ci neodradi ludi text o probleme n hlavnej stranke-treba na druhy krat dat do kosika pretoze to automaticky vyhodi obcas...?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

mas google analytics? tam zistis vela potrebných informácii, hlavne to ci, ludia opustaju stranku hned na indexe alebo si aj stránku pozerajú dalej. Na ktorej stránke odchádzajú, z ktorých vyhladávačov prichádzaju, pripadne odkazujuce stranky. Nerozmyslal si nad reklamou?
0 0
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

no reklamu mam na lamky.net mal som predtym google adword no neoplatilo sa,vela penazia uspech ziadny. mam google analytics ale neviem uplne dobre rozpoznat kedy ludia odchadzaju lebo mam index v zlom stave-tym myslim toto, malo by byt ciello.sk/televizory/lg42lg3000 a ukazuje mi napr
http://www.ciello.sk/index.php?page=...emart&Itemid=1
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

http://www.ciello.sk/index.php?page=...emart&Itemid=1 je dynamicka stranka. To preto, a vacsina vyhladavacov tazko indexuje dynamicke stranky. Skus ukladat stranky v tomto tvare ciello.sk/televizory/lg42lg3000

A pokial vies robit s Google Adword tak to nie je nakladne. Skus reklamu na facebooku, uputas vela mladych, dobre definovanie cielovych skupina poplatok za kliky (PPC), pricom si volis cenu jedneho kliku, rozpocet, proste vsetko
0 0
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

ja by som to chcel spravit takto ciello.sk/televizory/lg42lg3000 ale netusim ako ..mam to robene v joomle...nevedeli by ste mi poradit ako zmenit ten index na ten dobry? a ako je to na tom facebooku???pretoze google adwords ma stal 3000 sk na mesiac + 1500 sk za spravovanie uctu...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Lucius-IL Pozri príspevok
Ahojte poradaci, mam asi 1,5 mesiaca otvoreny eshop s elektronikou. no biznis sa nehybe...myslite si ze je na case zatvorit? alebo ste nazoru ze 1,5 mesiaca je malo?-mam na mysli ziaden uskutocneny predaj...Dakujem
Je obrovska konkurencia v tomto biznise. Skus porovnat tvoj sortiment a ceny s : www.alza.sk, www.hej.sk, www.talkive.sk, www.interstore.sk
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

duves Pozri príspevok
Je obrovska konkurencia v tomto biznise. Skus porovnat tvoj sortiment a ceny s : www.alza.sk, www.hej.sk, www.talkive.sk, www.interstore.sk
to je pravda, ale ako som pozeral ceny tak ich ma very very good,
skus sa este zaregistrovat na superdeal
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Lucius-IL Pozri príspevok
ja by som to chcel spravit takto ciello.sk/televizory/lg42lg3000 ale netusim ako ..mam to robene v joomle...nevedeli by ste mi poradit ako zmenit ten index na ten dobry? a ako je to na tom facebooku???pretoze google adwords ma stal 3000 sk na mesiac + 1500 sk za spravovanie uctu...
1500???? to si komu tolko platit za spravovanie??? bohaca ved to je palka ako hrom, za 4500 by si mal inu reklamu na internete

v joomle sa nevyznam, ale urcite sa to niekde musi dat,
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Tak, podľa mňa je tvoj web celkom pekný a prehľadný čiže to ľudí neodrádza. Jediné čo mi vadilo je, že v sekcii o nás nieje nič konkrétne písané o firme o tebe. Síce niesom nejaký analitik a pod, ale ja osobne sa bojím kupovať cez internetové obchody. Ale keď sa k tomu kroku odhodlám, tak chcem vedieť čo najviac o tej firme, že či majú kvalitný tovar, aký dovoz, do koľko hodín (dní) či zadarmo, atď.
K reklame. Ako som vyššie čítal, tak v tejto brandži je veľká konkurencia a práve preto musíš zaujať niéčím extra. Inzerovanie na facebooku, google adwords a etargete by mala byť samozrejmosťou. Ikeď som čítal, že sú to čiastočne šarlatáni, ale asi to niečo pomáha, keď sa o tom toľko kecá. Možno by si si mohol objednať letáky a s kamošmi ísť rozdávať po mesta, hádzať do schránok a proste dávať všade, kde sa len dá. A spraviť na prvý mesiac nejakú super neodoľatelnú akciu. To sme spravili aj my v salóne a síce sme prvý týždeň pracovali takmer zadarmo, tak na druhý týždeň sa nám vracajú ľudia aj so známimi. Hlavné je ale mať kvalitné služby. Myslím si, že Slovákov viac zaujíma kvalita než cena (aspoň mňa určite). Radšej nech tá telka stojí o 30EUR viac, ale dáš že dovoz po celej SR zadarmo do 24 hod. Držím ti palce
0 0
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

no ja mam dovoz nad 500 eur po celej sr zadarmo do 24 h ale domov ju dostanem da 2 dni -cize dokopy cas na dovoz je 3 dni..je to moc na dovoz???
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

ahoj. takze nic sa ti nepodarilo predat? ja som mala za mesiac fungovania asi 4 objednavky od neznamych ludi, zopar objednavok urobila aj rodina a tak. ale tiez to nejak zacalo stagnovat. rozmyslam, ze kde si este zaplatim reklamu, aj ked nechcem moc do toho vrazat, lebo ta reklama na adresari firiem ma stoji celkom dost. mali by sme spolu nieco vyhutat. a posli mi ten banner, dam si ho na web. diky

btw, co vravite na moj e-shop? nejake napady a rady na zlepsenie? http://www.katkinshop.eu
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

ako sa to vezme, ale 3 dni nie su vela, hlavne ked upozornis ze to nemas na sklade
0 0
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

ps dantess zabudol som-rozmyslam ale neviem ako spravit kvalitne sluzby pokial nemam objednavku od klienta...ked budu klienti tak bude aj kvalitny servis---alebo mas neaky napad ako sa to realizovat v eshope s elektronikou?
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Lucius-IL Pozri príspevok
ps dantess zabudol som-rozmyslam ale neviem ako spravit kvalitne sluzby pokial nemam objednavku od klienta...ked budu klienti tak bude aj kvalitny servis---alebo mas neaky napad ako sa to realizovat v eshope s elektronikou?
No podľa mňa je hlavné napísať na web to, že máš tie služby kvalitné. Proste všade nech je písane, že dovoz už do 3-ch dní, najlepšie ceny, najkvalitnejší tovar a pod. Proste nebude komu predávať ak tých ľudí nepresvedčíš o kvalite celého tvojho podniku a nielen o kvalite vecí čo predávaš. Poviem príklad: Objednal som si A-stojan + práca grafika. Dokopy to vyšlo asi na 4000SKK. Pre stojan si musím ísť zajtra osobne a prácu grafika som dal preč z fakturácie, pretože to bola práca, ktorú by som ja sám zvládol za 2 minúty. A čerešnička na tortu, objednával som si to pred 3 týždňami. Čo z toho vyplýva?! Táto firma je dráha a nespoľahlivá. Preto musíš vo svojej marketingovej kampani upozorniť hlavne na spoľahlivosť firmy. (hovorím svoj osobný názor, možno toniekto vidí inak)
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Dantess v tomto suhlasim. Ale nechapem jednu vec. Si v Ba je plno agentur, kde Ti to spravia na pockanie. Ja napriklad grafiku riesim tak, ze klient pride, usadi sa (dostane kavicku, caj a podobne) za ten cas co on pije tak ja spravim hruby nacrt, ked suhlasi odide a ja uz dorobim malickosti. (CCA 1 den). Nasledne ma desing hotovy.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

poisonkatka Pozri príspevok
ahoj. takze nic sa ti nepodarilo predat? ja som mala za mesiac fungovania asi 4 objednavky od neznamych ludi, zopar objednavok urobila aj rodina a tak. ale tiez to nejak zacalo stagnovat. rozmyslam, ze kde si este zaplatim reklamu, aj ked nechcem moc do toho vrazat, lebo ta reklama na adresari firiem ma stoji celkom dost. mali by sme spolu nieco vyhutat. a posli mi ten banner, dam si ho na web. diky

btw, co vravite na moj e-shop? nejake napady a rady na zlepsenie? http://www.katkinshop.eu
Adresar firiem? nerozumiem

Kedze niekto nie ste z okolia, osobne stretnutie asi nehrozi. Ale od zajtra som v BA tak ak mate niekto zaujem predebatovat reklamu okolo e-shopov rad sa s Vami stretnem a pomozem. Sam sa zaoberam reklamou a marketingom (nechce si robit reklamu http://www.midraholding.sk).

Je vela moznosti ako spropagovat web, od cca 50 €mesacne po xxxx€ mesacne. Kazdopadne rad pomozem aj v oblasti bezplatnej reklamy
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
dragan.michal Pozri príspevok
Dantess v tomto suhlasim. Ale nechapem jednu vec. Si v Ba je plno agentur, kde Ti to spravia na pockanie. Ja napriklad grafiku riesim tak, ze klient pride, usadi sa (dostane kavicku, caj a podobne) za ten cas co on pije tak ja spravim hruby nacrt, ked suhlasi odide a ja uz dorobim malickosti. (CCA 1 den). Nasledne ma desing hotovy.
jj len nie každý má čas tam posedieť. Proste som to tomu grafikovi opísal presne dopodrobna ako to chcem a síce to tak bolo, ale tortu zo zeme nezješ. Ak sa chápeme Ale inak som už našiel takú agentúru celkom blízo, tak tam skočíme niekedy.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

:P
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať