Zavrieť

Porady

Dobra rada nad zlato

Ahojte poradaci, mam asi 1,5 mesiaca otvoreny eshop s elektronikou. no biznis sa nehybe...myslite si ze je na case zatvorit? alebo ste nazoru ze 1,5 mesiaca je malo?-mam na mysli ziaden uskutocneny predaj...Dakujem
Usporiadat
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

dragan.michal Pozri príspevok
Adresar firiem? nerozumiem
sorry, to malo byt takto www.adresarfiriem.sk, zaplatila som si garantovanu 4. poziciu na rok a mam profil firmy v roznych kategoriach
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

dragan.michal

no videla som tvoj web...za prve, biele pozadie a jemne modry text? je to strasne zle viditelne..a za druhe opravi si desing na design :-))
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

vsetko je v rekonstrukcii, zmena pride dnes vecer, mali sme zle nastaveny css, takze sa nam to inak zobrazovalo v prehliadacoch
0 0
inga26 inga26

inga26 je offline (nepripojený) inga26

lucius, neviem ako je to financne s registraciou na porovnavacoch cien, ale asi by stalo zato vyskusat. nechcem nikomu robit reklamu, ale ja osobne ak chcem nieco kupit, najprv si porovnam ceny napr. cez http://www.najnakup.sk/ a podla toho sa rozhodujem. tvoj obchod som zatial nenasla na ziadnom podobnom porovnavaci, a pritom mas kokurencieschopne ceny.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

pripadne este odporucam www.superdeal.sk, maju dost vysoku navstevnost
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
dragan.michal Pozri príspevok
to je pravda, ale ako som pozeral ceny tak ich ma very very good,
skus sa este zaregistrovat na superdeal
.. napriek tomu ze si upravoval ceny, stale co som len tak nahodne pozeral fotaky tak mas o 30 az 60 Eur vyssiu cenu ako mi najde napr. najnakup.sk
0 0
alickaa alickaa

alickaa je offline (nepripojený) alickaa

Ahoj Lucius, tak to sme na tom rovnako, tiez este nemam ziadnu objednavku po cca 2tyzdnoch, ale myslim, ze to chce naozaj cas...
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
alickaa Pozri príspevok
Ahoj Lucius, tak to sme na tom rovnako, tiez este nemam ziadnu objednavku po cca 2tyzdnoch, ale myslim, ze to chce naozaj cas...
Podľa mňa treba skôr marketing a kvalitné služby než čas. Žiadna veľká firma nezarába tak, že čaká, že možno niekto dojde.
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

reklama, reklama a este raz reklama. treba sa zviditelnit, inak to nepojde. len keby ta reklama nebola taka draha :-(
0 0
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

mno vies padro oni ti v sklade nedaju hned lepsiu cenu ,takze ja si nemozem dovolit taku cenu ako niekto
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
no ale si predstav ze ja som tvoj zakaznik, idem si kupit fotak, u teba 6tis konkurencia 5tis. co myslis kde si ho kupim?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

poisonkatka Pozri príspevok
reklama, reklama a este raz reklama. treba sa zviditelnit, inak to nepojde. len keby ta reklama nebola taka draha :-(
reklama sa da spravit aj za par supiek,
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
dragan.michal Pozri príspevok
reklama sa da spravit aj za par supiek,
porad ako
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

padro Pozri príspevok
porad ako
daj link na svoju stranku
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

www.ciello.sk

upravit klucove slova v popisku stranok
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
dragan.michal Pozri príspevok
daj link na svoju stranku
www.autovybava.sk
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

www.autovybava.sk

html validny - nie
css validny - nie
(moze sposobovat pomalsie nacitanie stranky)

analyza klucových slov - vyborná 100%
robot.txt - je na stranke
celkovo 42% zo 100%

jedine zle je ze sa neumiestnuje vo vyhladavacoch na prvých 100 miestach

odporucam Google AdWords ako sponzorovane odkazy
Pripadne Etarget, najlepsie vsak facebook ( vynikajuci pomer cena/klik)
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
dragan.michal Pozri príspevok
www.autovybava.sk

html validny - nie
css validny - nie
(moze sposobovat pomalsie nacitanie stranky)

analyza klucových slov - vyborná 100%
robot.txt - je na stranke
celkovo 42% zo 100%

jedine zle je ze sa neumiestnuje vo vyhladavacoch na prvých 100 miestach

odporucam Google AdWords ako sponzorovane odkazy
Pripadne Etarget, najlepsie vsak facebook ( vynikajuci pomer cena/klik)
Google AdWords vyuzivam dost, a davam asi 500 eur mesacne na to, etarget sa mi neosvedcil, na FaceB sa da ako inzerovat? uz som to hladal ale nenasiel som. ... no a dost veci google najde aj na prvej strane, kde si zobral ze ani na prvych 100 miestaoch? skus dat nieco vyhladat.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

tak ja som dal vseobecne,
ale mas vela spatných odkazov to je dobre,
co sa tyka tych 500 eur na Google, to je moc vela a zbytocne.
Za 500 €Ti budem spravovat kampan ako hrom, a to nielen internet ale aj inzerciu, letaky, mailmarketing a podobne
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
priemerna cena za preklik je 0.08 eura, co som sa rozpraval s par ludmi tak je to dost dobra cena,.. firmy davaju aj ine palky za to... neodpovedal si mi na ten Facebook,... inak mam teraz asi 450 ludi/denne na stranke, cca 3 minuty sa zdrzia a objednavok posledny mesiac bolo 130 tento bude asi do 150.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať