Zavrieť

Porady

Kde dat urobit odborny posudok pri reklamacii???

Zdravim Vas,
obraciam sa na Vas s prosbou o radu pri vybavovani jednej reklamacie, sme maloobchod predaj ludskych vlasov na predlzovanie a prislusenstva, jedna zakaznicka si od nas v novembri min.roka kupovala vlasy na predlzenie, kedze jej nevyhovoval konkretny spoj na vlasoch davala si ich prerabat na iny a nasledne napajat u svojej kadernicky, po 4 mesiacoch nosenia vlasov nam ich vratila nazad zo spisanou reklamaciou ze sa jej vlasy zacali motat a dala si ich preto dolu a ziada vratenie celej sumy, ktoru za vlasy dala Odborny posudok chcem dat urcite vyhotovit, len neviem kam sa obratit, ci existuju nejake specializovane pracoviska alebo kto to vlastne moze urobit. Ide mi o dokazanie, ze vlasy sa jej znicili jej nespravnym pouzivanim, nie vadou vlasov, kedze ta by sa prejavila ovela skor, ne po 4 mesiacoch nosenia, umyvania, farbenia a pod.
Dakujem za rady vopred
Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Tvôj problém je špecifický, ťažké je zaradiť vlasy do skupiny produktov, tovarov alebo považovať to za službu?, preto by som Ti radila obrátiť sa na
    http://www.economy.gov.sk/kontakty-n...a-5931/127616s
    skúsiť či už telefonicky alebo elektronicky.
    alebo skús aj na
    www.soi.sk , môžno Ti poradia.

    ivonka400 je offline (nepripojený) ivonka400

    Pracuj, ako keby si nepotreboval peniaze. Miluj, ako keby si nikdy nebol zranený. A tancuj, ako keby sa nikto nepozeral. ...viac ivonka400
    Dobry den, chcem pracovať u priatela v kadernictve, ma dve kadernicky- skolene a ja by som tam rada predlzovala vlasy.
    Zena ktorá ma bude skolit ma necertifikuje, cize ma to iba nauci a odide. Co potrebujem k nastupu k nemu do prace? zdravotny preukaz a nejaky papier o skoleni, alebo ?
    Ma ma zamestnat na dohodu aby sme nemali zbytocne odvody?
    dakujem

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    ivonka400 Pozri príspevok
    Dobry den, chcem pracovať u priatela v kadernictve, ma dve kadernicky- skolene a ja by som tam rada predlzovala vlasy.
    Zena ktorá ma bude skolit ma necertifikuje, cize ma to iba nauci a odide. Co potrebujem k nastupu k nemu do prace? zdravotny preukaz a nejaky papier o skoleni, alebo ?
    Ma ma zamestnat na dohodu aby sme nemali zbytocne odvody?
    dakujem
    Ak chceš pracovať v kaderníctve, musíš spĺňať podmienku osobitnej odbornej spôsobilosti ( výučný list, resp. náhradné doklady o vzdelaní, alebo osvedčenie z akreditovaného vzdelávacieho zariadenia + kvalifikačná skúška pred komisiou ).Mušíš vlastniť aj zdravotný preukaz.

    Kde dat urobit odborny posudok pri reklamacii???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.