Zavrieť

Porady

PayPay v SR

Mirka
Mate niekto skusenosti so slovenskou sluzbou PayPay? ak ano,ake?
Usporiadat
falky falky

falky je offline (nepripojený) falky

Som mladý ambiciózny, časovo flexibilný...pracovitý, .... mamonár xD ...viac
Ja mám perfektné aj zo Slovenským PAYPAY aj z ČESKÝM! Vrelo odporúčam! platba je prevedená v priebehu 1 sekundy a to aj v medzinárodnom styku bezplatne! ODPORÚČAM!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Petas Petas

Petas je offline (nepripojený) Petas

Snažím sa...
Pouzivam ho casto aj pre platby do Polska, a je to uplne super.
Aj na cesky ucet a aj ked Cesky obcania platia mne. ziadne poplatky za ucet ani nic podobne.
0 0
linda991 linda991

linda991 je offline (nepripojený) linda991

Prosím Vás, vedeli by ste mi poradiť, ako poslať peniaze na účet paypay. Je možné len ísť do banky a vložiť na účet? Ide o zahraničnú platbu, lebo číslo účtu je v tvare IBAN, ale niekde som čítala, že to má byť domáca platba. Priznám sa, mám v tom riady chaos a potrebujem previesť peniaze a neviem ako. Alebo aspoň poraďte, cez ktorú banku ísť vložiť peniaze.
Naposledy upravil linda991 : 17.12.09 at 08:25
0 0
linda991 linda991

linda991 je offline (nepripojený) linda991

Prosím poraďte niekto ako na to.
0 0
Petas Petas

Petas je offline (nepripojený) Petas

Snažím sa...
Takze aku mas banku?
Da sa to aj cez internet banking, a naozaj ide o domacu platbu.
Ak platis do statu v EU a maju menu EURO, tak to si musis zvolit ZAHRANICNY PRIKAZ - REGULOVANY (SLSP), alebo Zahraničný prevodný príkaz do 50.000,- EUR do krajín EHP (TB)

Mam to overene, PAYPAY maju zberny ucet pre SR v Rakusku.
0 0
linda991 linda991

linda991 je offline (nepripojený) linda991

Mám TB a už som to vyriešila, len v banke si ma posielali od okienka k okienku. Dúfam, že platba úspešne prešla, dík.
0 0
jajko50 jajko50

jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

mirhu Pozri príspevok
Mate niekto skusenosti so slovenskou sluzbou PayPay? ak ano,ake?

môžem mať otázočku?? PayPay, alebo je to PayPal?

len preto sa pýtam, aby som mal jasno, či je to to isté.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jajko50 Pozri príspevok
môžem mať otázočku?? PayPay, alebo je to PayPal?

len preto sa pýtam, aby som mal jasno, či je to to isté.
Sú to rozličné systémy.
0 0
jajko50 jajko50

jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Sú to rozličné systémy.

vďaka.
0 0
heldik heldik

heldik je offline (nepripojený) heldik

ahojte. mam vytvoreny paypay ucet a boli mi nan poslane peniaze asi pred dvoma tyzdnami a stale tam nedorazili. uz som kontaktovala aj kontaktne centrum cez e-mail a nic, ziadna odozva ... akym sposobom by sa dala platba zrusit? alebo ako mozem v takomto pripade postupovat? ved tie peniaze niekde musia byt, ked nie su na mojom ucte...
0 0
Petas Petas

Petas je offline (nepripojený) Petas

Snažím sa...
heldik Pozri príspevok
ahojte. mam vytvoreny paypay ucet a boli mi nan poslane peniaze asi pred dvoma tyzdnami a stale tam nedorazili. uz som kontaktovala aj kontaktne centrum cez e-mail a nic, ziadna odozva ... akym sposobom by sa dala platba zrusit? alebo ako mozem v takomto pripade postupovat? ved tie peniaze niekde musia byt, ked nie su na mojom ucte...
V prvom rade musi byt ako specificky symbol zadany tvoje cislo uctu v PayPay.
Peniaze pridu, maju dorucovaciu dobu 2-14 dni.

Ak nie je zadane spravny SS tak peniaze nepridu.
To je podmienka PayPay.
0 0
falbala132 falbala132

falbala132 je offline (nepripojený) falbala132

prosim, viete mi poradit ????? vybrala som z paypay peniaze na svoj overeny bankovy ucet, no uz je to treti den, co mi neprisli (( z kontaktneho centra mi neodpovedaju ! neviem na koho sa obratit, pripadne ci tie peniaze este mozu prist
0 0
Petas Petas

Petas je offline (nepripojený) Petas

Snažím sa...
falbala132 Pozri príspevok
prosim, viete mi poradit ????? vybrala som z paypay peniaze na svoj overeny bankovy ucet, no uz je to treti den, co mi neprisli (( z kontaktneho centra mi neodpovedaju ! neviem na koho sa obratit, pripadne ci tie peniaze este mozu prist
Hlavne ziadnu paniku, peniaze pridu na ucet za 2-14 dni.
0 0
falbala132 falbala132

falbala132 je offline (nepripojený) falbala132

Petas Pozri príspevok
Hlavne ziadnu paniku, peniaze pridu na ucet za 2-14 dni.
ked som vsak peniaze posielala este kedysi v novembri 2009, kym este medzitym nepresli na transfers a opat na paypay a zmenili dizajn, tak platba prisla do 1-2 dni.
dufam, ze pouzivam spravnu stranku paypay.com ....... podla mojich informacii, fake je paypayinc.com , spravne?
0 0
Petas Petas

Petas je offline (nepripojený) Petas

Snažím sa...
No lenze zase presli pod paypay.com a trva to strasne dlho a zvysili aj poplatky.

paypayinc.com je podvodna stranka.
0 0
falbala132 falbala132

falbala132 je offline (nepripojený) falbala132

Petas Pozri príspevok
No lenze zase presli pod paypay.com a trva to strasne dlho a zvysili aj poplatky.

paypayinc.com je podvodna stranka.
mas to overene? kolko to realne trva kym to pride tebe?
na koho sa mam vlastne obratit ak to nahodou nedorazi?? to ze mi z kontaktneho centra neodpovedaju mi pripada podozrive
0 0
Petas Petas

Petas je offline (nepripojený) Petas

Snažím sa...
mam to overene, a z kontaktneho centra odpovedaju po tyzdni.
0 0
falbala132 falbala132

falbala132 je offline (nepripojený) falbala132

Petas Pozri príspevok
mam to overene, a z kontaktneho centra odpovedaju po tyzdni.
ale napis mi prosim za aku dobu ti pride ten "vyber panazi" na overeny ucet v SR. uz mam zaludocne potiaze z toho cakania
0 0
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

ako sa da pri medzinarodnom prevode uviest specificky symbol? taka kolonka na medzinarodnom prikaze ani nieje. Jedina moznost je vlozit do cislo do poznamky, ale to pri medzinarodnych prevodoch nie vzdy pride..
0 0
falbala132 falbala132

falbala132 je offline (nepripojený) falbala132

no tak uz je to 10 dní a penazí nikde. ak tomu rozumiem spravne, idu cez rakusku Oberbank. kontaktne centrum mi stale neodpovedalo. co mam robit? poradte prosim!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať