Zavrieť

Porady

PayPay v SR

Mirka
Mate niekto skusenosti so slovenskou sluzbou PayPay? ak ano,ake?
Usporiadat
soundarea soundarea

soundarea je offline (nepripojený) soundarea

ahoj, mne nedavno prisli peniaze po 14tich (pracovnych) dnoch. tak to maju uvedene v novych obchodnych podmienkach.
0 0
falbala132 falbala132

falbala132 je offline (nepripojený) falbala132

to ti prisiel výber z paypay - na ucet v SR ? pretoze opacne to funguje, ale na moj ucet v banke nie

soundarea Pozri príspevok
ahoj, mne nedavno prisli peniaze po 14tich (pracovnych) dnoch. tak to maju uvedene v novych obchodnych podmienkach.
0 0
arkona10 arkona10

arkona10 je offline (nepripojený) arkona10

Já jsem před 12 dny zadal převod z paypay účtu na svůj ověřený účet v ČR a zatím také nic. Jsem zvědavý, kdy peníze dorazí (pokud vůbec). Každopádně 14 pracovních dní (tedy 3 týdny) je neúnosná doba.
0 0
arkona10 arkona10

arkona10 je offline (nepripojený) arkona10

Takže dnes, přesně po měsíci, nejen že nepřišly peníze na účet, ale jejich příjem na paypay účet a následné odeslání na bankovní účet smazali z transakční historie, jako kdyby k tomu nikdy nedošlo.
Tímto se loučím s penězi a zároveň i s podvodnou službou paypay...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
arkona10 Pozri príspevok
Takže dnes, přesně po měsíci, nejen že nepřišly peníze na účet, ale jejich příjem na paypay účet a následné odeslání na bankovní účet smazali z transakční historie, jako kdyby k tomu nikdy nedošlo.
Tímto se loučím s penězi a zároveň i s podvodnou službou paypay...

No mne to v historii zatiaľ ešte je. Ale bubáky nikde.
Keď si zadával prevod na overený účet, predsa si mal dostať mail o vykonaní platby. Takže niečo ako dôkaz o prevode maš. A keď ti zmazali z histórie ten prevod, tak stav účtu sa ti opravil, teda zvýšil o tú čiastku.

P.S.: S paypay som skončil aj ja. Nehorázne čo robia. Mám dojem, že padli na "hubu", aj keď sporadicky ešte dostávam odpovede z kontaktného centra.
0 0
arkona10 arkona10

arkona10 je offline (nepripojený) arkona10

Bohužel to tak není:

1) Žádný mail potvrzující zadání (natož provedení) platby nikdy nepřišel (ostatně kromě registrace jsem od paypay nikdy žádný mail nedostal).
2) Z historie smazali nejen převod na můj ověřený bankovní účet, ale i platbu, která přišla předtím na paypay účet - takže se mi nemělo co navýšit. Prostě to úplně vynulovali, jako kdyby mi nikdy žádné peníze na paypay nepřišly a já nedal žádný příkaz k převodu do banky.

Vzhledem k tomu, že to je neprůhledná společnost sídlící v USA, je vymahatelnost z ČR fakticky nulová.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
arkona10 Pozri príspevok
Bohužel to tak není:

1) Žádný mail potvrzující zadání (natož provedení) platby nikdy nepřišel (ostatně kromě registrace jsem od paypay nikdy žádný mail nedostal).
2) Z historie smazali nejen převod na můj ověřený bankovní účet, ale i platbu, která přišla předtím na paypay účet - takže se mi nemělo co navýšit. Prostě to úplně vynulovali, jako kdyby mi nikdy žádné peníze na paypay nepřišly a já nedal žádný příkaz k převodu do banky.

Vzhledem k tomu, že to je neprůhledná společnost sídlící v USA, je vymahatelnost z ČR fakticky nulová.

Ad 1 - ja som mal nastavené tak, že po každej transakcii som dostal mail od nich. Aj pri príjme aj pri odoslaní.
0 0
Milann Milann

Milann je offline (nepripojený) Milann

Mne uz visia viacej presunov na moj ucet dokopy 1000 Euro. Prvz prevod som zadal pred 40timi dnami!!!! fasa uz asi tie prachy nikdy neuvidim. Este do konca minuleho roka do bolo vsetko ok.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ak by niekto uvažoval nad podaním trestného oznámenia, tak tu sú údaje o organizačnej zložke:

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=44265&SID=2&P=0
0 0
Petas Petas

Petas je offline (nepripojený) Petas

Snažím sa...
Milann Pozri príspevok
Mne uz visia viacej presunov na moj ucet dokopy 1000 Euro. Prvz prevod som zadal pred 40timi dnami!!!! fasa uz asi tie prachy nikdy neuvidim. Este do konca minuleho roka do bolo vsetko ok.
Odosielatel udal aj specificky symbol? Je to velmi dolezite aby specificky symbol bol cislo PAYPAY uctu.
Inak prachy nepridu.
0 0
Milann Milann

Milann je offline (nepripojený) Milann

To su presuny z PAYPAY na registrovany ucet v SR a nie na PAYPAY. platby ti PAYPAY prijme horsie je ich uz ale dostat na svoj realny ucet. Inac neake penaze mi konecne nabehli, ale este nieco vyse polovica visi.
0 0
janka_zv janka_zv

janka_zv je offline (nepripojený) janka_zv

Ja som sa snazila previest peniaze z paypay uctu na iny uz v maji a stale sa neukazali. Na zaciatku mi aj odpovedali, ze mali iste problemy, ale peniaze o par dni pridu, od vtedy presiel mesiac a stale nic. V aprili este prevody fungovali v poriadku.
Neviete koho by sa tam este dalo kontaktovat a otravovat? velmi sa mi s peniazmi rozlucit nechce....
0 0
xfenix xfenix

xfenix je offline (nepripojený) xfenix

Som baba ktora sa snazi preniknut do tajov podnikania :) ...viac
AHoj, ja cakam uz viac ako tri tyzdne, moja pohladavka je asi 500 eur za dve za sebou odoslane platby a stale nic. Dnes dokonca nefunguje ani ich stranka.
Pisala som do oberbank vcera, ale neodpovedali mi zatial, verim ze sa mi niekto ozve.
Paypay su obycajni smradi, mam pocit ze budeme musiet podat trestne oznamenie na paypay za spreneveru prostriedkov.

Ja pockam este co mi odpisu z oberbank, budem vas informovat ak by to bolo nieco rukolapne. Nasledne podam zrejme trestne oznamenie.
0 0
Milann Milann

Milann je offline (nepripojený) Milann

inac nasiel som toto:
paypay.com/paypay_explanation.php?&lang=sk
0 0
Milann Milann

Milann je offline (nepripojený) Milann

pred to este dajte https:// nedovoli mi to dat cely link
0 0
luciadr luciadr

luciadr je offline (nepripojený) luciadr

Ja som 16.7. 2010 previedla z Paypay na slovensky ucet 1500,- Eur,pisem tam a uracili sa mi 2 krat odpovedat, ze sa ospravedlnuju za technicke problemy,ale v najblizsich dnoch nam peniaze pridu....neprisli...
0 0
xfenix xfenix

xfenix je offline (nepripojený) xfenix

Som baba ktora sa snazi preniknut do tajov podnikania :) ...viac
Zdravim, moje peniaze stale nikde, pohravam sa s myslienkou posunut to mediam. na podporu som pisala uz sedemnastkrat, pisali spat tak trikrat, s ospravedlnenim o technickych problemoch. Klamari su to.
0 0
andrej_b andrej_b

andrej_b je offline (nepripojený) andrej_b

Na facebooku vznikla skupina "Podvedl vas PayPay?"

facebook.com/group.php?gid=148101368553081

Ak aj vy zvažujete, že podniknete právne kroky, pridajte sa, nech môžeme postupovat koordinovane.
0 0
dilla dilla

dilla je offline (nepripojený) dilla

Vyplatila Vám táto spoločnosť nejaké platby za posledné 2 mesiace?
Momentálne ja nefunkčná aj ich stránka.

Máte nejaký kontakt na danú spoločnosť do USA?
0 0
SEDZEY SEDZEY

SEDZEY je offline (nepripojený) SEDZEY

Sledujte prve noviny na JOJ-ke, budu hovorit o paypay-i. (dnes 24.11. alebo zajtra 25.11.)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať