Zavrieť

Porady

NEJDE ODSTRANIT LIST

Caute poradaci.
Nieco som postlacal v exceli a neda sa mi odstranit list ani vordArt mi nefunguje vie niekto poradit? dik za odpoved.
Usporiadat
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

jokova Pozri príspevok
Caute poradaci.
Nieco som postlacal v exceli a neda sa mi odstranit list ani vordArt mi nefunguje vie niekto poradit? dik za odpoved.
Máš v ponuke "Zobraziť/Panely nástrojov" zafajknutý WordArt?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nemáš zabezpečený list alebo zošit? NÁSTROJE/OCHRANA ...
Prilož sem súbor, prípadne screenshot.
Naposledy upravil marjankaj : 31.05.09 at 18:40
0 0
jokova jokova

jokova je offline (nepripojený) jokova

WordArt,kreslei,sit www,ovladaci prvky no proste vsetko mi svieti na bledo co som mohol vypnut?
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

asi si zapol ochranu listu.
Pozri Nastoje / Zamok / Odemknut list alebo to co tam budes mat zamknute.
MMCH robi ti to aj pri novych suboroch - cistych alebo iba r´pri tom jednom?
0 0
jokova jokova

jokova je offline (nepripojený) jokova

Skusil som Nastroje-zamok no aj tam mi vsetko svieti na bledo dokonca aj makro po kliknuti svieti na bledo ako i sledovanie zmien atd.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jokova Pozri príspevok
Skusil som Nastroje-zamok no aj tam mi vsetko svieti na bledo dokonca aj makro po kliknuti svieti na bledo ako i sledovanie zmien atd.
Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail
0 0
jokova jokova

jokova je offline (nepripojený) jokova

˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jokova Pozri príspevok
˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co
To myslíš naozaj, alebo je to preklep?
V jednom liste sa list nedá odstrániť a v druhom áno?
A už pri otvorení súboru sa pýta či chceš uložiť zmeny?

Daj uložiť súbor.xls a tem pošli.
Keď otvoríš iný súbor(zošit) tam to funguje, tak ako má? Potom chyba bude v súbore(zošite).
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

jokova Pozri príspevok
˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co
No asi to vyzera ze tam mas makro - to je taky program ktory ti laicky povedane prepocitava tebov zadane hodnoty na danom liste. A samozrejme je ten list chraneny. Ked dany subor otvaras, nepyta sa ta to na to ci povolit makro alebo nie?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jokova Pozri príspevok
˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co
Myslel som niečo takéto.
Pozri v súbore.
  • File Type: xls ja.xls (99.0 KB, 27 videní)
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jokova Pozri príspevok
˝Prilep sem ten súbor alebo mi ho pošli na mail˝
neviem co ti mam prilepit stranku z exelu? moj problem je ze v jednom liste aplikacii microsoftu excel (ostatne funguju normalne) sa neda odstranit list ani wordart a po kazdom otvoreni (aj ked nespravim ziadne zmeny)sa ma pyta ci ma ulozit zmeny pravdepodobne som nieco zapol-vypol no neviem co
Nie stránku, ale ten súbor. A ak tam máš nejaké dôverné údaje, ktoré nechceš zverejniť, tak ho pošli na súkromný e-mail marjankaj-ovi.

Inak nevieme, čo si tam zapol-vypol, keď nevidíme, ako sa ten zošit správa a čo ukazuje.

A pri otváraní sa ťa nemôže excel pýtať, či chceš súbor uložiť. Pozri pozorne, čo hlási a kedy (pri zatváraní súboru?, zmene zabezpečenia?).
0 0
jokova jokova

jokova je offline (nepripojený) jokova

Dakujem marjankaj.
0 0
kveti kveti

kveti je offline (nepripojený) kveti

radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kveti Pozri príspevok
radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to

Nech sa páči. Vyskúšaj tvoj postup.
  • File Type: xls ja.xls (107.0 KB, 11 videní)
0 0
jokova jokova

jokova je offline (nepripojený) jokova

Pôvodca textu príspevku: kveti
radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to

No marjankaj vyriesil moj problem na 100% v prispevku c:11 pozri prilohu mozno sa od neho nieco naucis ako som sa naucil i ja.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

kveti Pozri príspevok
radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to

Buď nemáš dobrý deň, alebo čo je horšie, je to tvoja zvyčajná komunikácia ........Stihol si toho dnes dosť.
– kydy
- neviem prečo tu ľudia radia,
- preco ja som mal pocit ze sa to tu voala PORADA OD SLOVA KONKRETNE PORADIT nie moralizovat hodnotit zdlhavo natahovat atd
- super takze som asi na zlej stranke navrhujem teda premenovat z porada na webove byrokraticko moralizacne centrum
.
.
.
atd. sa na porade nenosia.
Viem, môžeš ma obviniť, že som výrazy vytrhla z kontextu, kto však chce, tvoje celé príspevky si nájde.
Drž sa, prosím, dobrých rád, ktoré si dnes dostal, nepremárni ich. Nájdeš ich aj v http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Prajem ti príjemný zvyšok dňa.
Naposledy upravil Marína : 09.06.09 at 09:47
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Marína Pozri príspevok

Buď nemáš dobrý deň, alebo čo je horšie, je to tvoja zvyčajná komunikácia ........Stihol si toho dnes dosť
– kydy
- neviem prečo tu ľudia radia,
- preco ja som mal pocit ze sa to tu voala PORADA OD SLOVA KONKRETNE PORADIT nie moralizovat hodnotit zdlhavo natahovat atd
-super takze som asi na zlej stranke navrhujem teda premenovat z porada na webove byrokraticko moralizacne centrum
.
.
.
atd. sa na porade nenosia.
Viem, môžeš ma obviniť, že som výrazy vytrhla z kontextu, kto však chce, tvoje celé príspevky si nájde.
Drž sa, prosím, dobrých rád, ktoré si dnes dostal, nepremárni ich. Nájdeš ich aj v http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Prajem ti príjemný zvyšok dňa.
Máme tu nového Truhlíka, ktorý "všadebol", "všetkovidel", "všetkovie"...

0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Chobot Pozri príspevok
Máme tu nového Truhlíka, ktorý "všadebol", "všetkovidel", "všetkovie"...

No az takto by som to nevidel, iny pohlad, trochu dravejsi, viac sebavedomia - celkom zaujimave, ved "sediva je teoria a zeleny je strom zivota"
0 0
jokova jokova

jokova je offline (nepripojený) jokova

No pekne od teba MARINA ale som ta opet nepochopil.
Reagoval som na prispevok kveti krory znel: radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to.Kveti asi prehliadla ze som sa podakoval mariankovi za to ze vyriesil moj problem na 100% a moja reakcia na kvetinu radu znela:No marjankaj vyriesil moj problem na 100% v prispevku c:11 pozri prilohu mozno sa od neho nieco naucis ako som sa naucil i ja.Je hanba sa nieco nove naucit?alebo co ta trapi????
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jokova Pozri príspevok
No pekne od teba MARINA ale som ta opet nepochopil.
Reagoval som na prispevok kveti krory znel: radia ti blbosti jednoducho sa to seklo a hotovo
vlastn skusenost
premenuj meno listu a pojde to.Kveti asi prehliadla ze som sa podakoval mariankovi za to ze vyriesil moj problem na 100% a moja reakcia na kvetinu radu znela:No marjankaj vyriesil moj problem na 100% v prispevku c:11 pozri prilohu mozno sa od neho nieco naucis ako som sa naucil i ja.Je hanba sa nieco nove naucit?alebo co ta trapi????

Asi si nepochopil ty. Marína reagovala na príspevok od kveti, nie na tvoj. Prečítaj si to pozornejšie. kveti tu mala viac "pozoruhodných " príspevkov.
Prajem ti pekný deň
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať