Zavrieť

Porady

v com zacat podnikat - poradte prosim nejaky produkt

ovladam aktivne Aj a Tj, mas skusenosti s E-I a distribuciou, chcela by som zacat podnikat z domu (pc, inet, mob, auto - mam) zial netusim v cm alebo s akym produktom, moje doterajsie napady stroskotali, ked som sa nimi zacala hlbsie zaoberat (napr. vysoka konkurencia). poradte prosim, eventualne poskytnem viac info.
vopred dakujem vsetkym
Usporiadat
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

chelo by to blizsie info v com uz mas skusenosti, aky mas kapital atd,.,,
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
asi budem zly ale doporucil by som ti nepodnikat
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
podnikať sa dá naučiť..... skús AMWAY, počiatočná investícia je zanedbateľná, a to, čo sa naučíš, vždy môžeš využiť aj v iných oblastiach podnikania.
Ozvi sa, pomôžem.
Naposledy upravil KEJKA : 14.06.09 at 21:00
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

ahojte

dragan - oblast sprostredkovania, sluzieb ( v minulosti som uz robila s potravinami, nealko, kozmetikou, mineralmi, odevmi, modou, ponuka kurzov, atd... ) kapital najradsej minimalny, ale v pripade dobreho napadu by existovali aj tajne rezervy

padro - preco?

kejka - prepác, ale amway, herbalife a spol. nemusim, uz je vas dost
Naposledy upravil erika123 : 15.06.09 at 18:33
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
erika123 Pozri príspevok
ahojte

kejka - prepác, ale amway, herbalife a spol. nemusim, uz je vas dost
zvláštne, to akoby si povedala, dieťa nemusím, ved už ich je dosť......ä

pomaly v každej väčšej dedine je hyparnova, carrefour, kaufland, apod..... tých je vari málo?
a čo - ľudia zrazu prestanú nakupovať, či čo?
0 0
IvetaD. IvetaD.

IvetaD. je offline (nepripojený) IvetaD.

V dnešnej dobe nie je podľa mňa dobré spoliehať sa len na príjem z klasického zamestnania. Keď chce byť človek úspešný v podnikaní, mal by si vybrať výnosnú a bezpečnú obchodnú príležitosť,takú, čo je v oblasti svetového trendu /tým je dnes wellness/, dobré je mať k dispozícii monopolné technológie /kôli konkurencii/, výhodné je keď ide o produkty dennej spotreby, dôležitá je výnosná obchodná stratégia a spoľahlivé firemné pozadie. Všetky tieto body spĺňa Nu Skin Enterprises. Výhodou je aj to, že táto spoločnosť má síce už 25 rokov, ale na Slovensku a v Čechách nepôsobí dlho. V prípade záujmu o viac info stačí mi napísať.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

padro Pozri príspevok
asi budem zly ale doporucil by som ti nepodnikat
že zrovna ty hovoríš nepodnikať, ke´d sám si minule niekde poznamena, že keby si bol počúval tých, čo ti radili nepodnikať Ta vyzerá, že sa bojíš konkurencie

Ale k veci, podľa mňa si musíš odpovedať hlavne na otázku, čo ťa baví a čo by si chcela robiť. A skús popustiť uzdu fantázii a kľudne aj sem napísať všetko, čo ťa napadne a bavilo by ťa. Bez ohľadu na všetko okolo.

Lebo podnikať len preto, aby si niečo robila, to radšej ako hovorí padro.

Práca ťa musí v prvom rade baviť, zaujímať. Lebo keď ťa niečo baví, vieš aj poradiť, ľahko si čokolvek naštuduješ, vieš o tom všetko.

A ked budeš niečo robiť iba z nutnosti (aj keď ide o nutnosť zarobiť na chlieb), tak je to o ničom. To radšej ísť robiť niekde upratovačku...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
že zrovna ty hovoríš nepodnikať, ke´d sám si minule niekde poznamena, že keby si bol počúval tých, čo ti radili nepodnikať Ta vyzerá, že sa bojíš konkurencie

Ale k veci, podľa mňa si musíš odpovedať hlavne na otázku, čo ťa baví a čo by si chcela robiť. A skús popustiť uzdu fantázii a kľudne aj sem napísať všetko, čo ťa napadne a bavilo by ťa. Bez ohľadu na všetko okolo.

Lebo podnikať len preto, aby si niečo robila, to radšej ako hovorí padro.

Práca ťa musí v prvom rade baviť, zaujímať. Lebo keď ťa niečo baví, vieš aj poradiť, ľahko si čokolvek naštuduješ, vieš o tom všetko.

A ked budeš niečo robiť iba z nutnosti (aj keď ide o nutnosť zarobiť na chlieb), tak je to o ničom. To radšej ísť robiť niekde upratovačku...

tak to si ma nepochopila.. ano hovorili mi aby som nepodnikal, lenze ja som si veril, a nepytal som sa co mam predavat... mam znamych a tiez sa pytaju co maju predavat uz skusali vsetko mozne a stale je to len trapenie,... podla mna musi byt podnikanie v cloveku, ono nie je problem spravit si obchod .. to dokaze kazdy, ale umenie je predat...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

padro Pozri príspevok
tak to si ma nepochopila.. ano hovorili mi aby som nepodnikal, lenze ja som si veril, a nepytal som sa co mam predavat... mam znamych a tiez sa pytaju co maju predavat uz skusali vsetko mozne a stale je to len trapenie,... podla mna musi byt podnikanie v cloveku, ono nie je problem spravit si obchod .. to dokaze kazdy, ale umenie je predat...
súhlasím, ale nie so všetkým.
Ja som presvedčená, že nemusíš byť rodený podnikateľ, aby si bol úspešný. je pravda, že rodení podnikatelia zbohatnú na tom, na čo sa pozrú a ostatným predajú aj nos medzi očami .

Ale na druhú stranu, úspešní sú aj takí, ktorí proste robia to, co ich baví. A čomu rozumejú. Možno nemajú 4 autá, jachty, domy .... ale sú spokojní aj oni, aj ich rodiny.


Toto čo tu bolo popísane mi skôr pripadá, že niekto sa síce snaží, ale absolútne ho to nebaví. Preto by som to skúsila teraz z inej strany.
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

daska a pardo.. obaja mate pravdu, ja sa prace nebojim a nechcem byt tzv. podnikatelom, ktory chce po mesiaci jachtu! ano, podnikanie musi byt v cloveku.. to som doteraz robila pre inych, mala som produkt a od a-z som robila vsetko sama! nebojim sa nicoho a ako pise dasa, nie je problem si nastudovat hocico a robit sam na seba (a nemusm a ani nepotrebujem sa stat milionarom)... vyssie som uz napisala v akych sektoroch som uz pracovala.. momentalne mam vsak "okno" a chyba mi napad, stale hladam nejaku dieru v trhu.. nechcem podnikat len kvoli tomu aby som podnikala a napr. otvorit si solarium, kde ich je uz desat... preto som tu a hladam niekoho, kto moze pomoct nejakym napadom, alebo len ukazat smer, ktorym sa pohnut a ono ma uz nieco napadne samo... vdaka vsetkym
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

erika123 Pozri príspevok
daska a pardo.. obaja mate pravdu, ja sa prace nebojim a nechcem byt tzv. podnikatelom, ktory chce po mesiaci jachtu! ano, podnikanie musi byt v cloveku.. to som doteraz robila pre inych, mala som produkt a od a-z som robila vsetko sama! nebojim sa nicoho a ako pise dasa, nie je problem si nastudovat hocico a robit sam na seba (a nemusm a ani nepotrebujem sa stat milionarom)... vyssie som uz napisala v akych sektoroch som uz pracovala.. momentalne mam vsak "okno" a chyba mi napad, stale hladam nejaku dieru v trhu.. nechcem podnikat len kvoli tomu aby som podnikala a napr. otvorit si solarium, kde ich je uz desat... preto som tu a hladam niekoho, kto moze pomoct nejakym napadom, alebo len ukazat smer, ktorym sa pohnut a ono ma uz nieco napadne samo... vdaka vsetkym
no ved skus povedať, čo ťa baví. Čokoľvek, netreba brať ohľady na to, čo si myslíš, že by išlo. Proste taký brainstorming, bez kritizovania, iba zoznam obľúbených činností.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
to je tazko poradit v com, ale ja by som nevidel ani problem robit nieco co uz robi niekto iny, mozno len staci to robit inak,.. aj ked zase napr. ja mam eshop, ale na sto percent mozem povedat, ze by som nespravil eshop s PC takze ked je niecoho fakt vela tak tam nie... resp. treba si pozriet na com je aky zisk niecoho je aj vela, ale stale sa tam robi zaujimavy zisk
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

Dáša_ Pozri príspevok
no ved skus povedať, čo ťa baví. Čokoľvek, netreba brať ohľady na to, čo si myslíš, že by išlo. Proste taký brainstorming, bez kritizovania, iba zoznam obľúbených činností.
- Import /export a distribucia.. coho? kozmeticke pripravky, potraviny.. hocico, ako pises dasa, vsetko sa da naucit.. nieco co tu este nie je alebo co mame my na sk a nie je to v zahranici...
- takisto mam super napad s predajom isteho druhu potravin v istych spec. pristrojoch, ale nechcem sa tu o tom rozpisovat, aby mi to niekto neukradol.. na sk to este nieje, a predtym ako sa pustim do prieskumu chcem posledovat situaciu ako to ide tym co to uz maju...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

erika123 Pozri príspevok
daska a pardo.. obaja mate pravdu, ja sa prace nebojim a nechcem byt tzv. podnikatelom, ktory chce po mesiaci jachtu! ano, podnikanie musi byt v cloveku.. to som doteraz robila pre inych, mala som produkt a od a-z som robila vsetko sama! nebojim sa nicoho a ako pise dasa, nie je problem si nastudovat hocico a robit sam na seba (a nemusm a ani nepotrebujem sa stat milionarom)... vyssie som uz napisala v akych sektoroch som uz pracovala.. momentalne mam vsak "okno" a chyba mi napad, stale hladam nejaku dieru v trhu.. nechcem podnikat len kvoli tomu aby som podnikala a napr. otvorit si solarium, kde ich je uz desat... preto som tu a hladam niekoho, kto moze pomoct nejakym napadom, alebo len ukazat smer, ktorym sa pohnut a ono ma uz nieco napadne samo... vdaka vsetkym
Dieru na trhu nenajdes. Sanca, ze ju najdes je ako vyhra v Lotte, a to by si musela byt este k tomu hyperkreativna. Podnikanie je o tom, ze sa chces pobit s konkurenciou, nie o tom ze sa jej bojis. Vsetko, co okolo teba (zdanlivo) funguje, sa da robit aj lepsie. Ak to dokazes, nemozes mat problem.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

erika123 Pozri príspevok
nechcem sa tu o tom rozpisovat, aby mi to niekto neukradol.. na sk to este nieje, a predtym ako sa pustim do prieskumu chcem posledovat situaciu ako to ide tym co to uz maju...

Takže chceš posledovať to, čo tu nie je s tým, čo tu už je.....snažím sa, ale nechápem toto protirečenie
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

padro Pozri príspevok
to je tazko poradit v com, ale ja by som nevidel ani problem robit nieco co uz robi niekto iny, mozno len staci to robit inak,.. aj ked zase napr. ja mam eshop, ale na sto percent mozem povedat, ze by som nespravil eshop s PC takze ked je niecoho fakt vela tak tam nie... resp. treba si pozriet na com je aky zisk niecoho je aj vela, ale stale sa tam robi zaujimavy zisk
pardo, ale ja tu nechcem od nikoho hotovy business plan! mozno len takymto nevinnym pismenkovanin mi nieco napadne, alebo vasimi otazkami ma niekam usmernite...
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

Paula Pozri príspevok
Takže chceš posledovať to, čo tu nie je s tým, čo tu už je.....snažím sa, ale nechápem toto protirečenie
...ako to ide tym co to uz maju...nie je to protirecenie ja sledujem zahranicnu tv!
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

Paula Pozri príspevok
Takže chceš posledovať to, čo tu nie je s tým, čo tu už je.....snažím sa, ale nechápem toto protirečenie
...ako to ide tym co to uz maju - je to myslene veobesne... ja sledujem zahranicne news nemala som na mysli slovensko!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Hm,som mimo, odchádzam
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

Paula Pozri príspevok
Hm,som mimo, odchádzam
sorry poslalo mi to viackrat... ak odchadzas tak ahoj
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať