Zavrieť

Porady

Bábätko - chlapček alebo dievčatko?

Počula som, že dá sa vypočítať obdobie, kedy by som mala spať so svojím priateľom ak chcem mať dievčatko a keď chcem mať chlapčeka... Je to pravda? Má s tým niekto skkúsenosti?
Usporiadat
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
A je to až také dôležité? Jediné na čom naozaj záleži je aby dieťatko bolo zdravé. Dievčatko som veľmi chcela, ale nevyšlo to. Mám 2 zdravých synov a som šťastná.

Vždy som si myslela, že priateľov máme preto, aby sme si navzájom mohli pomáhať, radiť....Ale že sú aj na plodenie detí to mi nejako nedošlo
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

asi myslis tuto tabulku... nasla som dve... neporovnavala som ich... ale ci to je zarucene, to netusim...
kalendar.JPG  
planovane.jpg  
1/1
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pokiaľ budeš s priateľom iba spať, tak nebudeš mať nič. A spať s ním môžeš hocikedy
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

andreaS Pozri príspevok
asi myslis tuto tabulku... nasla som dve... neporovnavala som ich... ale ci to je zarucene, to netusim...
že by na tom bolo niečo pravdy ? Vyšlo mi to u obidvoch dcér ...
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

andreaS Pozri príspevok
asi myslis tuto tabulku... nasla som dve... neporovnavala som ich... ale ci to je zarucene, to netusim...

Tak a mne to nevyšlo - podľa tabuliek som mala mať dve dievčatká a ja mám dvoch zbojníkov

Pri druhom chalanovi mi moja teta, rodinná bosorka, vyrátavala kadejaké čáry-máry a podľa nej to malo byť dievčatko. Moja radosť bola predčasná Môj muž si proste "zamiesil" na dvoch chalanov a to ešte aj akoby cez kopirák (sú s odstupom 8 rokov).
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

andreaS Pozri príspevok
asi myslis tuto tabulku... nasla som dve... neporovnavala som ich... ale ci to je zarucene, to netusim...
ja som sa porovnavala s tabuľkou a nejak to nevyšlo.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

na ja veru neviem...

ale ked tak kukam na vek mojej mamy a predpokladane moje pocatie, tak som mala byt chlapec inak jej to aj doktori hovorili a mala som byt risko... no hold je zo mna baba
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

andreaS Pozri príspevok
asi myslis tuto tabulku... nasla som dve... neporovnavala som ich... ale ci to je zarucene, to netusim...
Pozrela som tabuľky a pred vyše 20 rokmi to platilo.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Keď som pred rokmi čaka dieťatko ja, každý mi hovoril, že to bude dievčatko. Trikrát som ležala počas tehotenstva v nemocnici, naposledy týždeň pred porodom. Nakoniec sa mi narodili dvaja chlapci a keď prišiel na svet prvý, lekár s porodnou sestrou na seba pozreli a mňa sa spýtali, či som vedela, že tam mám dve. Tomu sa hovorí prekvapenie.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
andreaS Pozri príspevok
asi myslis tuto tabulku... nasla som dve... neporovnavala som ich... ale ci to je zarucene, to netusim...
Priložené obrázky

mne tabuľka vyšla, pri synovi a dcére....
PS.: kočky sledujte svoj vek, ak ste dieťa počali v máji a narodeniny máte
v septembri, musíte si rok odpočítať
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
aj podľa mňa je to jedno či to je chlapec alebo dievča ale hlavne nech je to malé zdravé.
a ako som si všimla podľa tabuľky ja som sa narodila dobre.. mojej mame vyšlo dievča a to aj som
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zufkaaa Pozri príspevok
Počula som, že dá sa vypočítať obdobie, kedy by som mala spať so svojím priateľom ak chcem mať dievčatko a keď chcem mať chlapčeka... Je to pravda? Má s tým niekto skkúsenosti?

tutiola a wagner niečo boli spomenuli o priateľoch ....
Pridám aj ja / niekde som to už použil / a to :

" Kamarátov mám viac , ale priateľov spočítam na prstoch jednej ruky ! "
Takže to netreba preháňať ....sorry

Teraz vážne

Osobne by som sa vykašľal na nejaké počítanie , rátanie....
Pozri sa , určite každý z nás už počul o pároch , ktoré sa snažili sebeviac a motyka nevystrelila . Čo by oni dali už len za nejaké to dieťa , na pohlaví nezáležiac .
Mňa sa tiež pýtali , keď manželka bola v ináči , že čo by sme chceli .
Moja odpoveď znela tak isto , ako uviedli viacerí predo mnou . To jest , proste zdravého jedinca , až potom som riešil nejaké to pohlavie .
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

No vesele citanie.. ale trochu vazne

obavam sa ze objektivne o tom ci to bude chlapec alebo dievca rozhodne len a len spermia. Cize akekolvekolk tabulky tykajuce sa mamicky su blbost. A kedze spermii je veeeela.. je to len o nahode.

Bez ohladu na to co v tej tabulke vyjde.. budes mat sancu 1:1 ze to bude aj v skutocnosti. Ak by si vzala 100 zien a porovnala vysledok s tabulkou, asi u 50 to bude platit, u 50 nie. Priblizne

V kazdom pripade nebud prekvapena ked to s akoukolvek metodou vyjde naopak
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Pohlavie dieťaťa je jediná vec, na ktorej má muž zásluhu....zvyšok majú ženy v rukách
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Andy Kralik Pozri príspevok
No vesele citanie.. ale trochu vazne

obavam sa ze objektivne o tom ci to bude chlapec alebo dievca rozhodne len a len spermia.
Ale hádam nie, hádam o tom nerozhoduje len spermia. Kdesi na nete som čítala, že
1.) chlapec sa narodí ak má žena styk v čase ovulácie, lebo chlapčenské spermijky sú rýchle a tak sa dostanú do cieľa skôr ako dievčatkovské. A tiež ked má aj orgazmus ( chlapi nenahovárajte si, že žena prežíva orgazmus stále taký dobrý nie ste ). Pri orgazme hlieny sú agresívne na dievčatkovské spermie.
2.) dievča sa narodí ak majú partneri styk cca 3 - 4 dni pred ovuláciou, a neprežije orgazmus. Chlapčekovské spermie sú rýchle takže sa ponáhlajú a potom nevydržia čakať do ovulácie. Dievčatkovské sú pomalšie a tak sa za tie dni dostanú tam kde treba a pekne oplodnia vajíčko.

Ale to som len čítala, aj ked známi chceli si urobiť miminko, ale mali styk pár dní pred ovuláciou a v den ovulácie ee lebo zalahli s chrípkou do postele ( a kto vtedy myslí na potešenie ) no a o to väčšie bolo ich prekvapenie, že sa zadarilo a že o 9 mes. sa im narodila dcérka.

Takže ak by to platilo tak sa to dá zhrnúť asi takto :
chlapec = orgazmus + ovulácia
dievča = bez orgazmu + 4 dni pred ovuláciou

Ktohovie ako to je
0 0
Zufkaaa Zufkaaa

Zufkaaa je offline (nepripojený) Zufkaaa

ďakujem Vám všetkým veľmi pekne:-)
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Xanti Pozri príspevok
Ale hádam nie, hádam o tom nerozhoduje len spermia. Kdesi na nete som čítala, že
1.) chlapec sa narodí ak má žena styk v čase ovulácie, lebo chlapčenské spermijky sú rýchle a tak sa dostanú do cieľa skôr ako dievčatkovské. A tiež ked má aj orgazmus ( chlapi nenahovárajte si, že žena prežíva orgazmus stále taký dobrý nie ste ). Pri orgazme hlieny sú agresívne na dievčatkovské spermie.
2.) dievča sa narodí ak majú partneri styk cca 3 - 4 dni pred ovuláciou, a neprežije orgazmus. Chlapčekovské spermie sú rýchle takže sa ponáhlajú a potom nevydržia čakať do ovulácie. Dievčatkovské sú pomalšie a tak sa za tie dni dostanú tam kde treba a pekne oplodnia vajíčko.

Ale to som len čítala, aj ked známi chceli si urobiť miminko, ale mali styk pár dní pred ovuláciou a v den ovulácie ee lebo zalahli s chrípkou do postele ( a kto vtedy myslí na potešenie ) no a o to väčšie bolo ich prekvapenie, že sa zadarilo a že o 9 mes. sa im narodila dcérka.

Takže ak by to platilo tak sa to dá zhrnúť asi takto :
chlapec = orgazmus + ovulácia
dievča = bez orgazmu + 4 dni pred ovuláciou

Ktohovie ako to je
čo sa človek nedozvie na staré kolená...
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
andreaS Pozri príspevok
na ja veru neviem...

ale ked tak kukam na vek mojej mamy a predpokladane moje pocatie, tak som mala byt chlapec inak jej to aj doktori hovorili a mala som byt risko... no hold je zo mna baba
tak to iste sa stalo aj mne. k pripravenému krstnému menu pridali prosto malé a
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Pohlavie dieťaťa je jediná vec, na ktorej má muž zásluhu....zvyšok majú ženy v rukách
....že neverím .....

Čo sa ja ešte nedozviem .....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať