Zavrieť

Porady

rozviazanie pracovneho pomeru a PN

Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu, v novembri roku 1999 som sa zamestnala v jednej firme, v ktorej som vlastne zamestnana doteraz, v aprili roku 2003 som isla na matersku dovolenku, poberala som ju pol roka, potom dva a pol roka rodicovsky prispevok, hned na to som isla na dalsiu matersku dovolenku v maji 2006 a po pol roku na rodicovsky prispevok, v danej firme som este stale vedena ako zamestnankyna s tym, ze teraz 24. jula mi konci rodicovsky prispevok a k tomu dnu chce so mnou zamestnanec rozviazat pracovny pomer z dovodu rusenia mojho miesta a prepustil uz vyse 300 zamestnancov. Dozvedela som sa ze nemam narok ani na podporu v nezamestnanosti a dalsie zamestnanie v nasom regione nemam sancu zohnat. Chcem sa vlastne opytat, ked mi da zamestnavatel vypoved, mam narok na PN? Som v nejakej ochrannej lehote alebo nie, lebo podpora mi nepatri kvoli tomu ze za mna zamestnavatel neodvadzal poistenie a co PN? Mam na nu narok? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    rozviazanie pracovneho pomeru a PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.