Zavrieť

Porady

Darujem 8 týždňové mačiatka

Ahojte, naša milá cica nás predbehla ( chcela som ju dať sterilizovať) a tak máme doma 4 krásne mačiatka : mamina je polodlhosrstá cica. Detičky chodia na mačaciu toaletu alae mamina ich zaúča aj do lovu myší. Ak by ste mali niekto záujem prosím ozvite sa mi - nemôžem si ich nechať, sú 2 krát odčervené, majú 8 týždňov. Máme 3 mačičky a hrdzavý je kocúrik. Pozri foto. Kocúrik je už dnes trocha väčší na tejto fotke má 5 týždňov- ale pekný je stále rovnako.Bratislava a okolie.
01.JPG  
02.JPG  
03.JPG  
kocúrik.JPG  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Su krasne, hned by som si ich zobrala, ale mam 4 svoje a teraz este 5 mlaďatiek, takze mam tu istu starost, ako ty.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Aj ja mám k darovaniu 2 mačiatka (7 týždňové), sú krásne, vyzerajú ako sivé tigríčatká. Mali sme 4, jedno sme už darovali a jedno si chceme nechať.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    JarkaL Pozri príspevok
    Aj ja mám k darovaniu 2 mačiatka (7 týždňové), sú krásne, vyzerajú ako sivé tigríčatká. Mali sme 4, jedno sme už darovali a jedno si chceme nechať.
    Fotečku prosíííííím

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    JarkaL Pozri príspevok
    Aj ja mám k darovaniu 2 mačiatka (7 týždňové), sú krásne, vyzerajú ako sivé tigríčatká. Mali sme 4, jedno sme už darovali a jedno si chceme nechať.
    Tak, už majú 10-11 týždňov, tu sú fotky:
    03072009(001).jpg  
    03072009(002).jpg  
    03072009(003).jpg  
    03072009.jpg  
    08062009.jpg  

    1/1

    Darujem 8 týždňové mačiatka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.