Zavrieť

Porady

Anketa o domácich miláčkoch

Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Anketa: Aké máte doma zvieratko?

Počet hlasujúcich
167. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • pes

    120 71.86%
  • mačka

    64 38.32%
  • papagáj alebo iný vták

    24 14.37%
  • rybičky

    28 16.77%
  • králik

    11 6.59%
  • škrečok alebo iný malý hlodavec

    15 8.98%
  • plaz

    2 1.20%
  • iné zvieratko

    10 5.99%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Keďže nám už skončilo obdobie daňových priznaní a vidím, že stúpol záujem o domácich miláčkov, napadlo mi, že by sme si mohli spraviť taký malý prieskum o nich. Väčšina poraďákov sa chváli svojimi psíkmi, no sem tam do príspevkov zablúdi aj iný chlpáč či operenec.

Preto som zostavil anketu, kde sa každý môže dobrovoľne pochváliť svojim miláčikom. Aby sme si určili nejaké pravidlá, navrhujem, aby sme z ankety vylúčili hospodárske zvieratá (kravy, prasatá, sliepky,...). Koňa asi tiež nebude mať doma nikto, ale kto by si ho chcel uviesť ako miláčika, nech ho zaradí medzi ostatné. Rovnako by som vylúčil aj hmyz, aj keď ho mnohí z nás nechtiac doma chovajú (niektorí si ho dokonca, aj keď neradi, až príliš pripúšťajú k telu, napr. vši).

Predpokladám, že najviac hlasov dostanú psi, ale jeden nikdy nevie. Je možné označiť aj viac možností, takže ak máte doma viac druhov zvierat, uveďte všetky.

Ak uvediete iné zvieratko, možno by bolo zaujímavé uviesť v príspevku, čo je to za zviera.
Naposledy upravil Chobot : 04.04.06 at 12:04
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
nemáte tu niekto Írskeho vlkodava?
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

AlenockaS Pozri príspevok
Ahoj Ludmilka, prečo sa všetky korytnačky volajú Žofky ?
Mimochodom, aj ja mám už doma svoje 6 mesačné "šteniatko" čierneho rusa :-)

A ľahšiu otázku nemáš Alenka???
Moja dcéra ma pred 9 - timi rokmi zavolala do detskej izby a tam ma už len zoznámila s tou Žofkou a Ferencom. Keďže dcéra je už dospelá a doma sa už nezdržiava tak často zdedil korytnačky náš najmladší syn a po ňom ich zrejme zdedíme s manželom ak sa tie korytnačky alebo my toho dožijeme.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Bionda Pozri príspevok
čoby nie, chcela by som- potrebujem malé mačiatko - mačku, aby si zvyklo na naše "príšery" ako to bolo s Mačáčikom. Ak by to bolo aktuálne , daj vedieť cez ss - najlepšie kde by bolo možné ich odobrať ( aby zas neboli veľmi ďaleko odo mňa)
Toto je najlepšia doba pre malé zvieratká- neskôr žijúce aj vonku ( u nás v noci s Biondom v dome ), lebo do zimy ešte podrastú a zmocnejú.
Ď. Andy
Takže mačiatka sú ešte voľné. Ak teda chceš, zarezervujem ti tú šedú mačku, len ešte treba počkať týždeň - dva, ešte sú závislé na matke, samé ešte nejedia. Cez víkend zistím presne, kedy ich možno odstaviť. Pripájam trochu nepodarené obrázky, ale hádam ich bude vidno dobre.

Mačky sú z BA - časť Pod. Biskupice.
Snímka066.jpg  
Snímka067.jpg  
Snímka065.jpg  
1/1
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať