Zavrieť

Porady

ceny PHM

Ahojte, som nová začínajúca a potrebujem poradiť, kde nájdem ceny PHM, keď Slovnaft ich už na internete neuvádza, teda posledná je tam 15.6.2005?diki jaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janka37 je offline (nepripojený) janka37

    janka37
    Publikácia "Poradca" ich zvykne uvádzať v rubrike Podnikateľský servis.
    Len dúfam, že aj po 15.6.

    Jaka je offline (nepripojený) Jaka

    Jaka
    Doteraz som sa držala ceny Slovnaftu, ale bločky o tankovaní som prikladala. Za jún a júl si chcem urobiť cesťák a nie som si istá, či sa mám držať cien na bločkoch, lebo niekedy nesúhlasili ceny zo Slovnaftom.Tak ako?

    Pavla P je offline (nepripojený) Pavla P

    Pavla P
    Jaka
    Doteraz som sa držala ceny Slovnaftu, ale bločky o tankovaní som prikladala. Za jún a júl si chcem urobiť cesťák a nie som si istá, či sa mám držať cien na bločkoch, lebo niekedy nesúhlasili ceny zo Slovnaftom.Tak ako?
    Ja spravim podla blockov. Ak mam 3 blocky a rozne ceny za 1 L, tak to zratam a spriemerujem. Na kazde auto zvlast. To bol totiz podla mna skutocny nakup za 1 L. Ved v KE mam napr. blocky o 2 Sk za Liter menej ako v BA, alebo NR.

    Jaka je offline (nepripojený) Jaka

    Jaka
    Dobre, ale keď natankujem 31.8. benzín používam až v septembri. Zdá sa mi logické používať cenu od jedného tankovania po druhé.

    Pavla P je offline (nepripojený) Pavla P

    Pavla P
    Jaka
    Dobre, ale keď natankujem 31.8. benzín používam až v septembri. Zdá sa mi logické používať cenu od jedného tankovania po druhé.
    No tak sa drz ceny od jedneho tankovania po druhe. Aj tak sa da. Presne si teda rataj ake zostatky v nadrzi mas a v akej hodnote za L, a ked ti tam dotankuje, ber ako keby metodu FIFO - najprv dojazdi PHM skor natankovane. Je to ale zlozitejsie.

    Inak ja mam na PHM do spotreby krasnu tabulku v Exeli. Vyhodu mam v tom, ze nasi kolegovia si vedu knihu jazd. Tam len doplnim PS a KS tachometra, doplnim tam tankovania (Litre, ceny PHM) a prerata mi spotrebu aj nadspotrebu na mesiac.
    Ak je zaujem, dam sem.
    Naposledy upravil Pavla P : 02.08.05 at 08:17 Dôvod: dodatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.