Zavrieť

Porady

Akú cenu za kg marhúľ ?

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
Awojte , viete mi súrne ,narýchlo poradiť akú cenu pýtať za marhule , nie je to na biznis , iba kolegovci pýtajú , bo že keď nepoviem cenu , tak nechcú , aj som zvyknutá po známosti dávať ovocie aj zeleninu zadara , lenže oni nechcú ústúpiť , tak chcem vedieť orientačne cenu , aby som to neprestrelila .
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Vcera v BA na Mileticke - take obrovske /ananasove - vraj /

1,7 EUR/kg
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Myslim, ze ked to das sa 1 euro, tak nic neprestrelis, a oni sa budu aj tak tesit, za aku dobru cenu su. Tiez som kupovala, ale take mensie za 1,20 Eur.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Nepošleš? Aj ja by som kúpila...
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
ondrejvla Pozri príspevok
Nepošleš? Aj ja by som kúpila...
To vážne ? A nie je to daleko , ved kým dojdu ,sa pokazia nie ? Marhule sa maju friško obrať a friško spracovať , myslíš že by prežili cestu ?
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

V našej obci dnes predávali po 0,83 €/kg, ale aké veľké a kvalitné boli neviem,iba som počula oznam v rozhlase.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
kaupke a odkiaľ si? okolie
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
Bionda Pozri príspevok
kaupke a odkiaľ si? okolie
Trnava- tam je časť marhul, Topoľčany - tam je časť marhul , skor na džem
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
kaupke Pozri príspevok
To vážne ? A nie je to daleko , ved kým dojdu ,sa pokazia nie ? Marhule sa maju friško obrať a friško spracovať , myslíš že by prežili cestu ?
Hmmm, asi dosť ďaleko, až Žilina... Ale dá sa poslať aj autobusom, ktorý chodí do Žiliny, teda, ak by si chcela. Ale ja budem doma až 8.júla, dovtedy by to nebolo možné. Ak máš až také veľké prebytky, rada kúpim.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Kaupke, aj ja mam zaujem, ak este mas. Zobrala by mi ich znama z Topolcian. Ozvi sa mi cez ss, a nechaj kontakt. Zavolam Ti.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No vidíš a nakoniec všetko predáš cez Poradu-

Inak, ja byť z bližšia, tiež by som niečo zobral...
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Viete za koľko vykupujú, keď chcú marhuľe? na začiatku týždňa to bolo 0,50 € a na konci to bude okol 0,40 €. za toľko ani nebudeme zbierať. to je hamba. pred 10rokmi stálo 10-15 sk za kilo. asi odvtedy nič sa nezdraželo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

dobsony Pozri príspevok
Viete za koľko vykupujú, keď chcú marhuľe? na začiatku týždňa to bolo 0,50 € a na konci to bude okol 0,40 €. za toľko ani nebudeme zbierať. to je hamba. pred 10rokmi stálo 10-15 sk za kilo. asi odvtedy nič sa nezdraželo.
máš pravdu, a vieš za kolko vykupujú mliekari mlieko od prvovýrobcov???Za 0,20 eura / liter...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dobsony Pozri príspevok
Viete za koľko vykupujú, keď chcú marhuľe? na začiatku týždňa to bolo 0,50 € a na konci to bude okol 0,40 €. za toľko ani nebudeme zbierať. to je hamba. pred 10rokmi stálo 10-15 sk za kilo. asi odvtedy nič sa nezdraželo.
nerozumiem...0,5 EUR = cca 15 Sk
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

KEJKA Pozri príspevok
nerozumiem...0,5 EUR = cca 15 Sk
Za tolko vykupujú marhule velkoobchody, oni ich predávajú ďalej...a ty ich nakoniec kúpiš v Bille za 1,20 eura-
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
áno, presne tak 0,50 € = 15 sk
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Stanislav 1975 Pozri príspevok
máš pravdu, a vieš za kolko vykupujú mliekari mlieko od prvovýrobcov???Za 0,20 eura / liter...
aj to je hamba, a nečudujme, že to čo je v krabici, to čo nazývajú mlieko, ani nevidel ozajstné mlieko
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kaupke Pozri príspevok
To vážne ? A nie je to daleko , ved kým dojdu ,sa pokazia nie ? Marhule sa maju friško obrať a friško spracovať , myslíš že by prežili cestu ?
veď oberieš a hneď pošleš, roky som tak dostávala ovocie vlakom, za deň, dva sa nepokazí, práve naopak, ovocie má pred spracovaním odstáť, zosladne a ľahšie sa oddeľujú kôstky a podobne. Pretriediš a máš aj kompót, aj džem
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
kaupke Pozri príspevok
Trnava- tam je časť marhul, Topoľčany - tam je časť marhul , skor na džem
Tak zlatíčka moje , a je po marhuliach z Trnavy . Včera som sa tam vybrala oberať , a tá búrka čo sa strhla o 17, hod. zabijak , marhule sú na zemi , obité , a tie čo sú na strome sú tak nasiaknuté vodou , že 1/3 z nich je už na strome hnilá . Ani sa tomu nečudujem , každý boží deň tu pri Trnave leje . Úroda je v čudu...Zostávajú mi už len tie čo mám doma pri TO , ale tie sú skôr džemové a dozriejú možno ku koncu budúceho týždňa . Sorry poradačky , možno na budúci rok ak počasie dovolí , však v záhrade je 5 veľkých stromov - ujde sa pre viacerých , pekný deň
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
kaupke Pozri príspevok
Tak zlatíčka moje , a je po marhuliach z Trnavy . Včera som sa tam vybrala oberať , a tá búrka čo sa strhla o 17, hod. zabijak , marhule sú na zemi , obité , a tie čo sú na strome sú tak nasiaknuté vodou , že 1/3 z nich je už na strome hnilá . Ani sa tomu nečudujem , každý boží deň tu pri Trnave leje . Úroda je v čudu...Zostávajú mi už len tie čo mám doma pri TO , ale tie sú skôr džemové a dozriejú možno ku koncu budúceho týždňa . Sorry poradačky , možno na budúci rok ak počasie dovolí , však v záhrade je 5 veľkých stromov - ujde sa pre viacerých , pekný deň
Ak budeme na budúci rok dýchať vzduch, veľmi rada, ak by bolo nutné tak aj prídem, aspoň budem mať výlet... A čo tak urobiť si stretko pri marhuliach, aj oberieme, aj sa spoznáme. Teda, urobíme aj škodu, aj osoh
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
výlet môžete robiť aj do Štúrova na kúpalisko. a zastavíte u nás pre marhuľe. Tento rok bola bohatá úroda .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať