Zavrieť

Porady

Akú cenu za kg marhúľ ?

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
Awojte , viete mi súrne ,narýchlo poradiť akú cenu pýtať za marhule , nie je to na biznis , iba kolegovci pýtajú , bo že keď nepoviem cenu , tak nechcú , aj som zvyknutá po známosti dávať ovocie aj zeleninu zadara , lenže oni nechcú ústúpiť , tak chcem vedieť orientačne cenu , aby som to neprestrelila .
Usporiadat
sommai sommai

sommai je offline (nepripojený) sommai

Neviem za kolko vykupuju marhule, ale v BA (dnes: 4.7.09) v Ruzinove pri Buducnosti ich predavaju za 4 € !!!, a tie "lacnejsie" na zavaranie za 2 €/kg!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lebo, ze vraj su domace... No comment...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja som dnes kúpila v Nimnici pred KD krásne marhule po 1,-€, niektoré sú ešte kyslé, ale dôjdu... Asi je skutočne Bratislava drahšia ako iné mestá, mestečká a obce, alebo podľa kúpyschopnosti obyvateľstva? Pred tromi týždňami som kúpila v Žiline na trhovisku tiež "domáce" po 4,- €, no o 10 minút som ich kúpila v Lidli po 1,40 €, keď som sa pýtala predavačky, či sú domáce, povedala mi, nie sú z dovozu. Takže dovozové aj s dopravou sú takmer za 1/3 ceny... No, obchod je obchod. Veď sme krajina podnikateľov...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
tak nie vsetci su taky lakomi, dnes boli u nas predavat ovocie - marhule po 1euro, tie horsie za 80 centov, paradajky za 8O centov, papriku za 1euro, zlty melon tak isto, mali znacku Nove Zamky.
0 0
karino karino

karino je offline (nepripojený) karino

u nas je vykup 0,5 euro ale asi pojde cena dole bo marhul je strasne vela....okres nove zamky


odroda pink mary- moja novinka
Naposledy upravil karino : 05.07.09 at 21:23
devataci 546.jpg  
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
ondrejvla Pozri príspevok
Ak budeme na budúci rok dýchať vzduch, veľmi rada, ak by bolo nutné tak aj prídem, aspoň budem mať výlet... A čo tak urobiť si stretko pri marhuliach, aj oberieme, aj sa spoznáme. Teda, urobíme aj škodu, aj osoh
Veľmi rada , takáto alternatíva ma nenapadla ale je super , "marhuľové stretko" a dáme si názov patentovať , už sa teším na budúci rok
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

karino, tvoje marhule môžu ísť na výstavu. Sú prekrásne
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

tetrisss Pozri príspevok
tak nie vsetci su taky lakomi, dnes boli u nas predavat ovocie - marhule po 1euro, tie horsie za 80 centov, paradajky za 8O centov, papriku za 1euro, zlty melon tak isto, mali znacku Nove Zamky.
Tak to boli dobré ceny, aj ja by som na ne pristala.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Ja som dnes, t.j. 08.07.2009 kúpila na trhu marhule na džem - 1kg/0,93 eur. Sú síce menšie, ale pekné, zrelé a slnkom vyfarbené
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Ja som kúpila dnes marhule 0,33eur/1kg, predávali to z auta, ale rada bola na ne poriadna...
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
a ja som včera dostala marhule, tak že moja cena je 0,00€/kg. A ešte mi ich aj zavaria
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
účtovník 007 Pozri príspevok
a ja som včera dostala marhule, tak že moja cena je 0,00€/kg. A ešte mi ich aj zavaria

Tak to, že ti ich aj zavaria, tak to ti záááááááávidíííím! V pondelok som zavárala dve bedne marhúľ (tiež som ich dostala) do noci a ešte mi aj syn dovliekol plný kôš dubákov na sušenie Nastal čas, keď sa moja kuchyňa začína premieňať na Západoslovenské konzervárne. Dnes idem oberať a zavárať uhorky a lúsky. Ale zato v zime budem tááááákáto vysmiata
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ja som dostala také na džem, ale akosi sa mi zdalo, že ich mám málo, že keď už budem robiť tak nech aj vidieť niečo, tak som ešte dokúpila za 1€/kg. Odmakala som si to statím pri varení, lebo mám najradšej taký tradičný varený po naberačkach. No mám 20 pohárov.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

No taký džem bez urýchľovačov a pripravený podľa osvedčených starých receptúr je najfajnovejší a najlepší a samozrejme najzdravší. Ale aj najpracnejší, varenie po malých dávkach, po vareškách.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať