Zavrieť

Porady

Európska sieť podnikateľov - EEN

Ahojte poraďáci,

chcela by som sa opýtať, či niekto z vás mal už skúsenosti s tzv. Európskou sieťou podnikateľov (Enterprise Europe Network). Ide o sieť, kde sa firmy môžu zaregistrovať a zadať svoju požiadavku o nadviazanie spolupráce s podnikateľmi z iných členských štátov. Ročná registrácia stojí cca 500 skk a ja sa snažím zistiť, či má takáto registrácia vôbec zmysel, či si už niekto z vás našiel obchodného partnera v zahraničí prostredníctvom tejto siete. Viem, že cena nie je až taká vysoká, no je dobré poznať skúsenosti iných. Prípadne, existuje nejaká iná sieť či databáza podnikateľov, kde by sa mohol nájsť partner v zahraničí? Hľadám totiž teraz nejakého ... odporúčite niečo?

Ďakujem veľmi pekne

S.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    No, len skúšaj a nedoplatíš sa.

    PS: a pri podpisovaní nejakej zmluvy o zaregistrovanie do siete podnikateľov, čítaj prosím pozorne tie najdrobnejšie písmenká.

    Samantha je offline (nepripojený) Samantha

    Samantha
    Mas s tym teda nejake skusenosti? Male pismenka su vzdy v kazdej zmluve tym najzaujimavejsim citanim, to je jasne. Len by som povedala, ze ak ide o iniciativu europskej komisie, tak by to mohla byt aspon aka taka zaruka korektonosti. Alebo ake si mal teda skusenosti ty?

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Samantha Pozri príspevok
    Mas s tym teda nejake skusenosti? Male pismenka su vzdy v kazdej zmluve tym najzaujimavejsim citanim, to je jasne. Len by som povedala, ze ak ide o iniciativu europskej komisie, tak by to mohla byt aspon aka taka zaruka korektonosti. Alebo ake si mal teda skusenosti ty?
    Ja našťastie žiadne, ale v TV som niečo počula a tí ľudia boli veľmi prekvapení, aké faktúry im prišli. Tuším to riešili v Paľbe.

    Samantha je offline (nepripojený) Samantha

    Samantha
    A nevieš náhodou kedy to v Paľbe bolo riešené? rada by som si to pozrela a nedarí sa mi to tam násť... budem ti veľmi povďačná Dik

    Európska sieť podnikateľov - EEN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.