Zavrieť

Porady

Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak, to je ten najkrajší 5-hlavý drak akého som videla .
Naposledy upravil Melnick : 11.07.09 at 20:18
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

No v tomto roku im to ide, aj my máme 5 kúskov, staré spávajú vonku, čo sa ku nim nevmestia a makajú na love múch... Je to radosť až na to čistenie pod nimi
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

comodo Pozri príspevok
no pozrite tú príšeru
Krásna príšera.
zase o ftákoch
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ale títo draci vraj prinášajú šťastie do domu, kde sa usídlia
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Krásny záber!
Aj keď to čistenie pod hniezdom nie je moc zábavné, buď rád, že Ťa takýto drak navštívil.
Nepämatám , kedy som ja naposledy videla lastovičie hniezdo. Dnes je to už ozaj vzácne...škoda.
0 0
marions marions

marions je offline (nepripojený) marions

Aj my máme doma takého ale ešte nevieme kolkohlavého draka, lebo sa skrývajú. A všetky vtáčiky či len lastovičky prinášajú šťastie?? Lebo u nás bývajú asi podľa obrázkov sú to žltochvostíky. Myslíte, že aj oni prinášajú šťastie... lebo by som sa konečne už rada vydala, už čakám 47 rokov.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
marions Pozri príspevok
Aj my máme doma takého ale ešte nevieme kolkohlavého draka, lebo sa skrývajú. A všetky vtáčiky či len lastovičky prinášajú šťastie?? Lebo u nás bývajú asi podľa obrázkov sú to žltochvostíky. Myslíte, že aj oni prinášajú šťastie... lebo by som sa konečne už rada vydala, už čakám 47 rokov.
marions, ale to nemôžeš čakať na žltochvostíkov.

PS: ale verím, že to šťastie prinesú. Potom daj vedieť termín svadby.
0 0
marions marions

marions je offline (nepripojený) marions

Melnick Pozri príspevok
marions, ale to nemôžeš čakať na žltochvostíkov.

PS: ale verím, že to šťastie prinesú. Potom daj vedieť termín svadby.
V poriadku, dám vedieť, keby náhodou...len neviem či ten termín stíham. Skôr sa blíži iný termín... myslím termín nácviku spávania v drevenom pyžame...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
žerie muchy
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
marions Pozri príspevok
V poriadku, dám vedieť, keby náhodou...len neviem či ten termín stíham. Skôr sa blíži iný termín... myslím termín nácviku spávania v drevenom pyžame...
Pesimistka...mladá baba, aké čierne myšlienky...nič nie je stratené Prihlás sa na superstretko... malinká iskrička tam môže preskočiť ...držím palce
0 0
marions marions

marions je offline (nepripojený) marions

a som už pesimistka.Podľa mojich výpočtov nájsť partnera v mojom veku je nulová šanca, pretože, keď je muž dobrý, tak si ho žena drží domka.Keď je rozvedený, tak už to nie je dobrém lebo keby bol dobrý tak sa s ním žena nerozvedie,pretože chce, aby rodina bola celá.Jedina ak by bola alkoholička a to v mojom ročníku ženy tak nepili, ako to prišlo do módy teraz. Ďalší teoreticky možný nápadník je straý mládenec a toho nikto neprevychová.Takže nejlepšie je uspokojiť sa a asi sa pozerať na tých žltochvostoch. To je asi lepšie ako choré vzťahy.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ver, nikdy nie je neskoro. Poznám krásny, nový vzťah vo veku 82 a 67 rokov.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

marions Pozri príspevok
a som už pesimistka.Podľa mojich výpočtov nájsť partnera v mojom veku je nulová šanca, pretože, keď je muž dobrý, tak si ho žena drží domka.Keď je rozvedený, tak už to nie je dobrém lebo keby bol dobrý tak sa s ním žena nerozvedie,pretože chce, aby rodina bola celá.Jedina ak by bola alkoholička a to v mojom ročníku ženy tak nepili, ako to prišlo do módy teraz. Ďalší teoreticky možný nápadník je straý mládenec a toho nikto neprevychová.Takže nejlepšie je uspokojiť sa a asi sa pozerať na tých žltochvostoch. To je asi lepšie ako choré vzťahy.
Jedno pekné slovenské príslovie vraví, že tá mláka nevyschne, kde sa máš zamočiť.
Zaobstaraj si psa, budeš sa mať o koho starať, s kým chodiť na prechádzky, a ktovie, možno Ti vyňuchá aj nejakého životného partnera.
Naposledy upravil Dav : 12.07.09 at 11:37
0 0
marions marions

marions je offline (nepripojený) marions

Dav Pozri príspevok
Jedno pekné slovenské príslovie vraví, že tá mláka nevyschne, kde sa máš zamočiť.
Zaobstaraj si psa, budeš sa mať o koho starať, s kým chodiť na prechádzky, a ktovie, možno Ti vyňuchá aj nejakého životného partnera.
Mám sa o koho chválabohu starať, mám dcéru, ....len na chlapoch mám smolu

Verili by ste, dnes sa zobudíme, a hniezdo prázdne....oni si len tak odletia....My každý deň čakáme kedy sa budú učiť lietať, a oni si len tak bez učenia odletia...
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

... no a neprajem vam tu haved co sa s toho hniezda tlaci do bytu ... take malicke hnusne chrobaciky, co i prenasaju nejaku tu chorobu... kolega mal iba problemy ...
0 0
marions marions

marions je offline (nepripojený) marions

premiko Pozri príspevok
... no a neprajem vam tu haved co sa s toho hniezda tlaci do bytu ... take malicke hnusne chrobaciky, co i prenasaju nejaku tu chorobu... kolega mal iba problemy ...
No to som si zatiaľ ešte nevšimla...žiadnu háveď... len nám tam chvíľu pošvitorili a povylietali z hniezda...až nám chýbajú.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

marions Pozri príspevok
Mám sa o koho chválabohu starať, mám dcéru, ....len na chlapoch mám smolu

Verili by ste, dnes sa zobudíme, a hniezdo prázdne....oni si len tak odletia....My každý deň čakáme kedy sa budú učiť lietať, a oni si len tak bez učenia odletia...
- a je po vtákoch


Hmm, v piatok večer okolo 23 hod. ležal pri susednom vchode pri schodoch na zemi človek. Bola som na balkóne fajčiť a mala som "krásne" predstavenie, kým ho jeho žena a deti dovliekli do vchodu.
Tak možno máš šťastie, že sa Ti práve taký nepriplietol do cesty
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Nikdy nehovor nikdy. Možno vdovec.
0 0
marions marions

marions je offline (nepripojený) marions

Ved ja si to aj uvedomujem, že samota v dvojici je horšia ako samota samá. Ved to je tak život sa má brať aký je a nie ľutovať sa, špekulovať a vymýšlať.Ja som vlastne spokojná, lebo aj v rodine je viac prípadov "štastných manželstiev".
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
kkllc Pozri príspevok
Nikdy nehovor nikdy. Možno vdovec.
Na draka ani na ftákov asi nereaguješ
mladý muž = nemá €€€€
do voza aj do koča, v primeranom veku = sú šťastne ženatí
starý mládenec = má svoje zlozvyky, ktorých sa nemieni vzdať
vdovec = porovnáva ťa s bývalou manželkou
rozvedený = behá za každou sukňou, pije , bije...dôvodov je veľa
...je to ťažké
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať