Zavrieť

Porady

nespavost

vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

problem je ze neviem zaspat uz ani s tabletkami,vezmem si 2xHypnogen a nic.ked uz zaspim ok neprebudzam sa(ani na budik:-) ),mam to akoze cely zivot ale ako starnem stale mi to viac vadi.najhorsie je ked som na dovelenke alebo mimo domova stava sa bezne ze nezaspim3dni.je to otrava ,riesilily ste take nieco?
Usporiadat
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Mala som také obdobie, že som nemôhla spávať, ani tabletky mi veru nepomáhali. Bolo to veľmi zlé obdobie. Ale to nie je nič proti mojej dcére, ktorá už asi päť rokov bez tabletiek nezaspí. Lekárka jej navrhovala liečbu poruchy spánku hospitalizáciou, ale to dcéra odmieta. A navyše má to obrátené, v noci bdie a cez deň spáva. Niekedy naozaj aj pár dní nespí. Má rozhádzaný celý organizmus, je na plnom ID, trpí depresiami, je podráždená. Posledné dva roky to znáša ľahšie, stále číta, študuje, asi je to údel ktorého sa nezbaví.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Zopár pív pred spaním to možno napraví.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

220870 Pozri príspevok
Zopár pív pred spaním to možno napraví.
hehe to mas pravdu ale nemozem sa ozierat furt ked sa chcem vyspat....by som dopadol
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

no smutne,viem co to je
a nevjes nahodou ake tabletky berie?,mozno tie som este neskusal
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

To vôbec nie je sranda. Človek, ktorý to nezažil si to ani nedokáže predstaviť. Myslím, že si to chcel odľahčiť, ale trpiaci človek to vníma ináč.
0 0
salka salka

salka je offline (nepripojený) salka

220870 Pozri príspevok
Zopár pív pred spaním to možno napraví.
u mňa veru nie, nespala by som preto, lebo by som stále chodila na WC

Z byliniek je vhodná medovka alebo aj horúce mlieko s lyžicou medu
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Pohyb na zdravom vzduchu alebo tele, telesná námaha robí divy
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nechcem nikomu zle.Ale mne keď sa nechce spať dám si jedno pifčo a je po probléme.Z jedného piva sa nedá opiť.A určite je to lepšie ako všetky tabletky sveta.Neničí to ladviny a pečeň.
Vo vašom prípade by som skôr skúsil pátrať po príčine nespavosti.
Veľa zdaru.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

salka Pozri príspevok
u mňa veru nie, nespala by som preto, lebo by som stále chodila na WC

Z byliniek je vhodná medovka alebo aj horúce mlieko s lyžicou medu
davno vyskusane =ziadna reakcia
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

petmar Pozri príspevok
Pohyb na zdravom vzduchu alebo tele, telesná námaha robí divy
keby to bolo take jednoduche by som len behal maraton a spal
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
vulxy Pozri príspevok
problem je ze neviem zaspat uz ani s tabletkami,vezmem si 2xHypnogen a nic.ked uz zaspim ok neprebudzam sa(ani na budik:-) ),mam to akoze cely zivot ale ako starnem stale mi to viac vadi.najhorsie je ked som na dovelenke alebo mimo domova stava sa bezne ze nezaspim3dni.je to otrava ,riesilily ste take nieco?
Zaručená rada... dobrý sex... nasleduje rýchly spánok, nielenže sa vyspíš bez tabletiek, ale po sexe budeš aj svieži a plný energie...a na Hypnogen rýchlo zabudneš.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

alla66 Pozri príspevok
Zaručená rada... dobrý sex... nasleduje rýchly spánok, nielenže sa vyspíš bez tabletiek, ale po sexe budeš aj svieži a plný energie...a na Hypnogen rýchlo zabudneš.
sa naak vyznas dievcica
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
vulxy Pozri príspevok
sa naak vyznas dievcica
Pozeranie televízie, alebo hranie napínavých počítačových hier s negatívnym obsahom spôsobuje ťažké zaspávanie a zlé sny.

....pre kvalitný spánok,potrebuješ prechádzku na čerstvom vzduchu a pohyb.
Pred spánkom nie je dobré športovať, ani vystavovať sa vzrušeniu.... jediná výnimka je sex.
PS:....dúfam, že nemáš 16 rokov
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

alla66 Pozri príspevok
Pozeranie televízie, alebo hranie napínavých počítačových hier s negatívnym obsahom spôsobuje ťažké zaspávanie a zlé sny.

....pre kvalitný spánok,potrebuješ prechádzku na čerstvom vzduchu a pohyb.
Pred spánkom nie je dobré športovať, ani vystavovať sa vzrušeniu.... jediná výnimka je sex.
PS:....dúfam, že nemáš 16 rokov
1. ja mam kvalitny spanok len sa ktomu nevjem dopracovat
2.Pred spánkom nie je dobré športovať, ani vystavovať sa vzrušeniu.... jediná výnimka je sex. ....nechapem?akoze nevzrusovat a nesportovat???prosim podrobnejsie info ako sa to da inac mozno mi nieco uniklo
3.obcanku uz mam naky ten pátek
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

kedze ste mi neporadily ako zaspat som sa nahneval a idem spat
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
vulxy Pozri príspevok
1. ja mam kvalitny spanok len sa ktomu nevjem dopracovat
2.Pred spánkom nie je dobré športovať, ani vystavovať sa vzrušeniu.... jediná výnimka je sex. ....nechapem?akoze nevzrusovat a nesportovat???prosim podrobnejsie info ako sa to da inac mozno mi nieco uniklo
3.obcanku uz mam naky ten pátek = ako to, že nepoznáš moju radu?

Presné vysvetlenie ti povie lekár...pri športe, vzrušení, napr. film od 18 rokov s ****, zábava v klube, ti zvýši adrenalín a máš chuť na iné činnosti...na spánok určite nie.

Ak máš kvalitný spánok, cez deň sa musíš unaviť a večer padneš do postele...

... kamarátka sa tiež sťažuje na nespavosť..to, že cez deň si "schrupne minimálne na hodinku" sa nepochváli.
0 0
Peterkrk Peterkrk

Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

Skús piť čaj z byliny ľudovo nazývanej "dobrá myseľ", neviem ako sa volá odborne. Mne kedysi pitie tohoto času dosť pomohlo...
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Tak si dajte pohár dobrého vínka mi sme si minule dali s manželom večer na terase. Ja som po jednom pohári musela ísť spať.
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

vulxy Pozri príspevok
davno vyskusane =ziadna reakcia
ani levandula by nezabrala ?

no ja netrpim nespavostou ale raz som v aute prevazala pre jednu pani textilne vrecuska plnene susenou levandulou a bola som uplne na prasky stale som zaspavala za volantom
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

alla66 Pozri príspevok
Presné vysvetlenie ti povie lekár...pri športe, vzrušení, napr. film od 18 rokov s ****, zábava v klube, ti zvýši adrenalín a máš chuť na iné činnosti...na spánok určite nie.

Ak máš kvalitný spánok, cez deň sa musíš unaviť a večer padneš do postele...

... kamarátka sa tiež sťažuje na nespavosť..to, že cez deň si "schrupne minimálne na hodinku" sa nepochváli.
ono to funguje inac trosku....darmo sa unavim jednoducho nezaspim,viem je to tazke vysvetlovat ale je to tak,myslis ze som nevyskusal rady ako mliekosmedom,bylinky,ved lekarnik uz ma zdravi na dialkuco mu robim pokusneho kralika,a co sa tyka lekara radsej nebudem komentovat
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať