Zavrieť

Porady

Tlacivo na registraciu zivnosti

Dobry vecer,

neviem nikde na nete najst tlacivo na vybavenie volnej zivnosti. Prosim o pripadny link, ak o takomto tlacive viete, aby som uz isla na zivnostensky urad "pripravena" .
Dakujem a zelam pekny vecer.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bpetra je offline (nepripojený) bpetra

    bpetra
    Dobry den, rada by som sa este opytala.
    1.V tlacive v Casti B Predmet podnika sa uvadza aj prevadzkaren. Chcem sa opytat, aku adresu tam mam uviest, ked budem pracovat inde, ako mam trvale bydlisko, bude to nehnutelnost ktoru vlastni dotycny, u ktoreho budem pracovat.
    2. V Casti B.1 Suhlas zodpovedneho zastupcu.... to sa ma vlastne nebude tykat, ak budem pracovat sama
    3. V casti A1 Podnikatel je pod Bydliskom podnikateľa uvedena kolonka :dodatok obchodneho mena. Aky dodatok sa tym mysli? Uvediem tam iba svoje obchodne meno?
    4. Miesto podnikania ... uvediem adresu dotycnej osoby, u ktorej budem na zivnost pracovat? Vdaka

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    bpetra Pozri príspevok
    Dobry den, rada by som sa este opytala.
    1.V tlacive v Casti B Predmet podnika sa uvadza aj prevadzkaren. Chcem sa opytat, aku adresu tam mam uviest, ked budem pracovat inde, ako mam trvale bydlisko, bude to nehnutelnost ktoru vlastni dotycny, u ktoreho budem pracovat.
    2. V Casti B.1 Suhlas zodpovedneho zastupcu.... to sa ma vlastne nebude tykat, ak budem pracovat sama
    3. V casti A1 Podnikatel je pod Bydliskom podnikateľa uvedena kolonka :dodatok obchodneho mena. Aky dodatok sa tym mysli? Uvediem tam iba svoje obchodne meno?
    4. Miesto podnikania ... uvediem adresu dotycnej osoby, u ktorej budem na zivnost pracovat? Vdaka
    uveď prosím predmet podnikania, potom môžeme byť v odpovediach konkrétnejší ...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    bpetra Pozri príspevok
    Dobry den, rada by som sa este opytala.
    1.V tlacive v Casti B Predmet podnika sa uvadza aj prevadzkaren. Chcem sa opytat, aku adresu tam mam uviest, ked budem pracovat inde, ako mam trvale bydlisko, bude to nehnutelnost ktoru vlastni dotycny, u ktoreho budem pracovat. Pokial budeš mať kanceláriu na inej adrese ako je sídlo tvojho bydliska, uvedieš ju ako sídlo prevádzkárne.
    2. V Casti B.1 Suhlas zodpovedneho zastupcu.... to sa ma vlastne nebude tykat, ak budem pracovat sama. Zodpovedného zástupcu pre výkon tvojej živnosti nepotrebuješ - nie preto, že budeš pracovať sama.
    3. V casti A1 Podnikatel je pod Bydliskom podnikateľa uvedena kolonka :dodatok obchodneho mena. Aky dodatok sa tym mysli? Uvediem tam iba svoje obchodne meno? Obchodným menom živnostníka je meno a priezvisko. Môžeš - ale nemusíš si k nemu "priložiť" nejaký dodatok. Napr. Jožko Mrkvička JM
    4. Miesto podnikania ... uvediem adresu dotycnej osoby, u ktorej budem na zivnost pracovat? Miesto podnikania u SZČo sa spravidla uvádza trvalý pobyt. Vdaka
    odpoveď v texte

    Tlacivo na registraciu zivnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.