Zavrieť

Porady

Tri autá

Prosím môžete mi poradiť,niekto mi povedal že keď som vlastníkom troch áut a mám ich na seba napísané musím platiť nejakú daň alebo poplatky.Je to pravda? Ak ano v akej výške sú tie poplatky,
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mariena1404 Pozri príspevok
    Prosím môžete mi poradiť,niekto mi povedal že keď som vlastníkom troch áut a mám ich na seba napísané musím platiť nejakú daň alebo poplatky.Je to pravda? Ak ano v akej výške sú tie poplatky,
    Ďakujem
    Trošku nejasná otázka, si SZČO a používaš ich na podnikanie? ALebo ako?

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    pokial ich nevyuzivas na podnikanie, tak nie si povinna platit dan z motorovych vozidiel aj keby si vlastnila 100 aut...

    ak chces ale silou mocou cosi zaplatit, mile rada poskytnem cislo mojho uctu
    Nepoužívam ich na podnikanie,lepšie povedané má ich syn.Jedno má nové a dve si kúpil staré na také terenne vozenie.A dozvedeli sme sa že by mal platiť poplatky že vlastní tri autá

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mariena1404 Pozri príspevok
    Nepoužívam ich na podnikanie,lepšie povedané má ich syn.Jedno má nové a dve si kúpil staré na také terenne vozenie.A dozvedeli sme sa že by mal platiť poplatky že vlastní tri autá
    Uveď zdroj tejto info. Žeby to bola daň z luxuxu? ale takú zatiaľ nemáme.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    zdrojom bude asi zavistlivy sused... nemam rada pripomienky typu pocul som a nic k tomu... zabila by som za takychto dezinformatorov...

    nemozem si pomoct, ale ta info vyvolava usmev na tvari, hlavne ked zdroj uviedol ako povinnost cosi platit pri pocte 3 aut... kupte este stvrte ... ale na druhu stranu ma to aj nahlodalo, ci natom cosi nebude... lebo tiez mame tri auta a este aj motorku...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.