Zavrieť

Porady

Dopravna nehoda

Dobry den asi som zle zalozil vlakno a aj temu ale nevedel som ze kde ju mam zalozit..prepacte..
Ale kvoli comu pisem:
V meste sa mi stale nehoda jemne som nabural na ceste do jedneho pana na motorovom vozide ja tiez na mt..ja som ho nabural zo zadu zastavili sme pozreli sme a nic sme nemali ani jeden a ani druhy bolo to iba take lahke tuknutie..Ten pan si odo mna opisal udaju z obcianskeho a cislo spz a vymenili sme si tel.cisla viacej nic a ja ze preco tak ze keby nieco bolo a ze mi zavola..nechapal som ale bol som v tu chviilku v strese a pochibil som.
Otazka znie:moze teraz si nieco ten pan na mna vymisliet ze tamto sa stalo ci ono sa stalo a podobne a ze treba zaplatit tolko eur ci tolko ved vieme ze sa robia vselijake veci a ja sa toho bojim aby som nedopadol ako niektory z pocutia...Viete zmysli si nieco ma dobre znamosti v servise a zavola mi je treba tolko eur na opravu..ci mu stacia tamtie udaje nato aby ma oblafol..
Dakujem za odpovede..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.