Zavrieť

Porady

Dohoda o brigádnickej práci so študentom...

Je pravda, že ak máte uzavretú dohodu o brigádnickej práci so študentom, tak musíte viesť aj konkrétnu dochádzku študenta. V dohode máme uvedené, že musí odpracovať 8 hod. týždenne. To, že do firmy príde si svoje urobiť ho vidíme aj prácu po ňom je vidieť. Platený nie je hodinovou tarifou od presne odpracovaných hodín ale fixnou sumou, a preto sme ako firma povinná viesť takú evidenciu dochádzky? Niekde som takú zmenu letmo zachytila, iba že neviem sa k tomu dopracovať kde. Prosím, ak niekto viete o tom niečo bližšie napíšte mi, ďakujem.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o:p></o:p>
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    symona je offline (nepripojený) symona

    aj samostatne aj zárobkovo činná ...viac symona
    Tá evidencia sa musí viesť podľa § 224 ods. 2, písm. e Zákonníka práce.


    Symona

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    Ivetka, táto téma je tu tak široko rozvinutá že až. Skús pri zadávaní otázky najprv hľadať v už otvorených témach a ak nenájdeš odpoveď, treba ju zadať do už otvorenej témy.
    Pekný deň.

    ivetat je offline (nepripojený) ivetat

    ivetat
    Ospravedlňujem sa, ale s poradou robím 3x a snažím sa tu zorientovať a zistiť ako sa vôbec správne zadávajú otázky. Mala som pocit, že ak zadám otázku do témy kde je XXY odpovedí, že sa tam už nové nedávajú a ako ostatní budú vedieť, že je tam čerstvý dotaz? Lebo do rozšírených odpovedí k téme som nechcela reagovať na to, čo tam bolo ale opýtať sa novú otázku, týkajúcu sa o dohode. (a tam sú iba ikonky Súhlasím-Cituj-rýchla odpoveď). Ešte raz prepáčte a tiež prajem pekný deň aj víkend.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Nový príspevok si zistím tak, že si kliknem na ikonu Najnovšie príspevky a zobrazia sa mi všetky nové príspevky aj v starých, aj v nových témach od môjho posledného odhlásenia.

    Dohoda o brigádnickej práci so študentom...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.