Zavrieť

Porady

Sprostredkovanie poistenia

Potrebovala by som vedieť, kedy vzniká účtovný prípad, resp. kedy som poskytla službu, pri sprostredkovaní zmluvného poistenia ..... účtujem výkony už pri podpísaní či uzatvorení zmluvy .. alebo až po akceptácii konrkétnou poisťovňou?

V praxi sa bežne stávajú prípady, že napr. poistený hneď nezaplatí, alebo auto po čase predá, a je potrebné povedať aj to, že sa môže rozhodnúť, že danú poistku bude hradiť napr. štvrťročne a v tomto prípade vám poisťovňa uvoľní peniažky rovnako.

Ide o právnickú osobu.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
promont maja Pozri príspevok
Potrebovala by som vedieť, kedy vzniká účtovný prípad, resp. kedy som poskytla službu, pri sprostredkovaní zmluvného poistenia ..... účtujem výkony už pri podpísaní či uzatvorení zmluvy .. alebo až po akceptácii konrkétnou poisťovňou?

V praxi sa bežne stávajú prípady, že napr. poistený hneď nezaplatí, alebo auto po čase predá, a je potrebné povedať aj to, že sa môže rozhodnúť, že danú poistku bude hradiť napr. štvrťročne a v tomto prípade vám poisťovňa uvoľní peniažky rovnako.

Ide o právnickú osobu.
Vykon uctovne vznika az pri akceptacii pz prislusnou poistovnou,lebo pokial nieje zmluva akceptovana,tak nedostanes ani dovtedy proviziu a pz ani nieje aktivna...

Sprostredkovanie poistenia

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.