Zavrieť

Porady

zalozenie S.R.O.

mozete mi prosim pomoct,
hladam vsetko o s.r.o. (linky) postupy zalozenia, rozdelenie osob vo firme, ci treba jednoduche alebo podvojne uctovnictvo (1konatel nikto iny), ci budm FO alebo PO, dakujem za vsetko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    luxoluxoluxo Pozri príspevok
    mozete mi prosim pomoct,
    hladam vsetko o s.r.o. (linky) postupy zalozenia, rozdelenie osob vo firme, ci treba jednoduche alebo podvojne uctovnictvo (1konatel nikto iny), ci budm FO alebo PO, dakujem za vsetko
    Účtovníctvo podvojné, nakoľko ide o právnickú osobu zapísanú do Obchodného registra.

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    luxoluxoluxo Pozri príspevok
    mozete mi prosim pomoct,
    hladam vsetko o s.r.o. (linky) postupy zalozenia, rozdelenie osob vo firme, ci treba jednoduche alebo podvojne uctovnictvo (1konatel nikto iny), ci budm FO alebo PO, dakujem za vsetko
    Napr. tu:
    http://www.porada.sk/t63806-zalozeni...-po-novom.html

    ATON je offline (nepripojený) ATON

    ATON
    ak mas zaujem, ozvi sa mozeme sa dohodnut, zo zdravotnych dovodov chcem zrusit s.r.o. bez dlhov, akychkolvek problemov, bez zamestnancov... je v absolutnom poriadku. Pre oboch by to bolo administratívne jednoduchsie a zrejme aj financne vyhodnejsie....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.