Zavrieť

Porady

Autonehoda na parkovisku mojho zamestnavatela a zodpovednost za skodu

Ahojte,
ma niekto skusenost s nehodou na parkovisku?
Na firemnom parkovisku mi niekto totalne stlacil spolujazdcovu stranu auta, poskriabana farba, stlacene dvere...skoda do 3300 eur
Otazka je ako mam postupovat pri uplatneni skody ? Nasla som na nete, ze prevadzkovatel strazenho parkoviska zodpoveda za skodu, len neviem, ako si to mam uplatnit. Existuje na to nejake tlacivo?
Dakujem za pomoc.
Xenia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    xxxenka1 Pozri príspevok
    Ahojte,
    ma niekto skusenost s nehodou na parkovisku?
    Na firemnom parkovisku mi niekto totalne stlacil spolujazdcovu stranu auta, poskriabana farba, stlacene dvere...skoda do 3300 eur
    Otazka je ako mam postupovat pri uplatneni skody ? Nasla som na nete, ze prevadzkovatel strazenho parkoviska zodpoveda za skodu, len neviem, ako si to mam uplatnit. Existuje na to nejake tlacivo?
    Dakujem za pomoc.
    Xenia
    No neviem,či niečo dosiahneš-vačšinou je na takých "strážených" parkoviskách oznam, že za škody neručia-moc neverím tomu, že uspeješ...Ale však nahlás si to z havarijného poistenia...

    FugAn je offline (nepripojený) FugAn

    FugAn
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    No neviem,či niečo dosiahneš-vačšinou je na takých "strážených" parkoviskách oznam, že za škody neručia-moc neverím tomu, že uspeješ...Ale však nahlás si to z havarijného poistenia...
    Keď to budeš hlásiť z havarijného poistenia, nezabudni v prvom rade zavolať policajtov, aby spísali zápisnicu o nehode, nakoľko sa ti môže stať, že ak to nebude mať záznam od policajtov o nahlásení, nepreplatia ti to v poisťovni. Vlastná skúsenosť.

    xxxenka1 je offline (nepripojený) xxxenka1

    xxxenka1
    FugAn Pozri príspevok
    Keď to budeš hlásiť z havarijného poistenia, nezabudni v prvom rade zavolať policajtov, aby spísali zápisnicu o nehode, nakoľko sa ti môže stať, že ak to nebude mať záznam od policajtov o nahlásení, nepreplatia ti to v poisťovni. Vlastná skúsenosť.
    ako vlastne zistim, ci to je strazene parkovisko??? nevie mi to nikto povedat...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    xxxenka1 Pozri príspevok
    ako vlastne zistim, ci to je strazene parkovisko??? nevie mi to nikto povedat...
    Plati sa tam za parkovanie?

    Autonehoda na parkovisku mojho zamestnavatela a zodpovednost za skodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.