Zavrieť

Porady

Nokia versus Sony ericson

Rozmýšľam nad výmenou mobilu a neviem sa rozhodnúť medzi týmito 2 značkami. Doteraz som mala Nokiu, ale vyskúšala by som aj niečo nové. Aké sú vaše skúsenosti dobré aj zlé s týmito 2 druhmi mobilov?
Usporiadat
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Ahoj

podla mojho nazoru je Nokia super, celkovo lepsia, ale problem je ze Nokie zacali mat velke problemy s poruchovostou SW, bezne sa stava, ze pocas dvoch rokov je telefon tretinu casu v servise na opravu
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja by som si určite vybrala Nokiu. Sony Ericsson má moja mamina, kamarát, šéf a ani jeden nie je spokojný. Zamrzajú, sú pre niekoho aj zložité. Ale to nemusí byť vždy, ak sa podarí....
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Môj Sony Ericsson ide bez poruchy tretí rok, som s ním veľmi spokojná, keď som po 2 rokoch mala nárok na nový, zobrala som zase Sony Ericsson, ktorý som dala dcére. Ja by som nemenila. Manžel a syn majú Nokie a sú tiež spokojní a tiež iný nechcú. Takže je to vec názoru.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

...taktiež máme Sony Ericson už dlhú dobu, nemenili by sme za nič.
Nokia sa nám neosvedčila.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja mám nokiu a som nadmieru spokojná, teraz mám nový fon LG, tak uvidíme, či bude OK.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Vyskusal som kadejake znacky, ale najviac sa mi osvedcila Nokia. Mam asi 4 roky 6230 a tri roky N73 a este ani raz neboli v servise. Softverovo absolutne stabilne a hardverovo: na 6230 je baterka uz totalne vystavena a bez nabijacky si uz pomaly ani nezavolam a na N73 mam pocit, ze je trosku slabsi reproduktor.
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

SE majú vyššiu výdrž baterky oproti Nokii. Môžem viac telefonovať a nemusím každý deň nabíjať telefón
0 0
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

neviem presne o ktory typ nokie isiel ale mali s nim velky pruser a neviem ci nestahovali aj z obehu (myslim ze to bole ten express) ja uz ma 3 sony-ericsson a som nadmieru spokojny co sa tyka aj fotaku.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

frederyka Pozri príspevok
SE majú vyššiu výdrž baterky oproti Nokii. Môžem viac telefonovať a nemusím každý deň nabíjať telefón
Súhlasím, baterka mi vydrží veľmi dlho.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Nokia zaspala asi pred dvomi rokmi dobu. SE ich predbehol rozdieľom triedy. Ceny a výbava telefónov hovorí jednoznačne v tomto období v prospech SE. Ja fungujem už niekoľko období na SE a určite pri ňom aj zostanem.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

frederyka Pozri príspevok
SE majú vyššiu výdrž baterky oproti Nokii. Môžem viac telefonovať a nemusím každý deň nabíjať telefón
To nezalezi na znacke, ale od telefonu ako takeho. Urcite inu spotrebu bude mat jednoduchy telefon na SMS a telefonovania ako najnovsi model s velkym displejom, mega fotakom a kopu funkcii od vymyslu sveta. Zalezi aj na sposobe pouzivania.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Deti počúvajú veľa hudbu, syn nabíja Nokiu takmer každý deň a dcéra SE 1 - 2 x týždenne.
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

Pozri si všeobecne výdrž telefónov SE a Nokie. Neporovnateĺný rozdiel
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Ja mám tiež SE kôli dobrému fotoapáratu ,je rozdiel v akej cenovej relácii sa rozhoduješ ,môj je z tej strednej a tam nikto nemal lepší foťák.V rodine máme aj Nokie .Ber ten ktorí má funkciu ktorú uprednostňuješ.Na telefonovanie vyhovuje aj najlacnejší.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Ďakujem za odpovede, zas som o čosi múdrejšia.
0 0
dany11 dany11

dany11 je offline (nepripojený) dany11

Ja som mala SE w710i a nebola som s ním moc spokojna.Zo začiatku sa mi zdal dosť zložity,ale časom som si zvykla.Baterka vydržaladosť dlho,ale zaležalo od dlžky telefonovania a používania telefonu.Počas dvoch rokov mi odišiel 2 krát reproduktor.Teraz mam NOKIU n95a som s nim nadmieru spokojná.Je sice dosť veľky ale má mnoho funkci,veľmi dobrý fotoaparát.Ale je to len sila zvyku,keď si raz zvyknete na jednu značku potom ste už malokedy spokojná s inou.Nokie majú jednoduchšie ovladanie.
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

Prikláňam sa k SE, funkcie, výdrž baterky. Chýba mi v nich funkcia, ktorá ma upozorní po minúte slabým pípnutím. Mala som ju v Siemens a Motorole, čas som mala nastavený na 50 sekúnd a hovor netrval dlhšie ako minútu.
0 0
kristinagabi kristinagabi

kristinagabi je offline (nepripojený) kristinagabi

Asi pred 3 rokmi som presla z NOK.na S.E.Neda sa porovnat. Nokia sa velmi pokazila,ked zacala vyrabat tie lacne modely. Jedine S.E.,ale typy nad 500. Odporucat by som odporucila nad 800
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Poznám obe značky z vlastenej skúsenosti (aj viac druhov z oboch)- takže moje porovnanie :
Nokia-občas kazové, inak jednoduché "klasické" ovládanie
SE- zložitejšie ovládanie, ale viac funkcií , hlavne ak chceš využívať na hudbu, či lepšie fotografovanie.
Momentálne mám SE 702cyber shot. Má síce dobrý foťák ( kvôli ktorému som ho kupovala) , ale vadí mi, že je ťažký a má hrozne malé tlačítka. Inak prvý telefón , ktorý má takmer nečitateľný display pri slnečnom dni, a prvý MT , ktorému pri páde praskol kryt

Takže záleží, čo od MB očakávaš , na čo ho najviac využiješ. Ale daj pozor na malinké tlačítka!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja mám nokiu E75 a som spokojný,predtým som mal tiež len samé Nokie...-takže ja iba Nokiu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať