Zavrieť

Porady

Áno, som tu nová...

Buona sera! Mi presento - sono Giovanna - ale inak slovenka, len sa mi páči taliančina. Niečo o mne - stredný vek, dospievajúce deti, manžel, zamestnaná, mám veľa záujmov - len málo času na ne... Chcem vás tu všetkých pozdraviť, a pochváliť - ako dobre Porada funguje. Strávila som tu dnes celý večer, nie prvý. Veľmi zaujímavé čítanie. Ale k veci - venujete sa niekto talianskemu jazyku? Učíte sa - ako sa darí? Alebo vyučujete? Viete o možnosti kde komunikovať s ľuďmi ktorí sa učia jazyk? ak nemyslím školu alebo krajinu v ktorej sa jazyk používa...?
Usporiadat
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
aj ja ťa vitam
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Neboj sa, aj tu sa nájde zopár milovníčiek taliančiny
Vitaj!
0 0
giovanna1 giovanna1

giovanna1 je offline (nepripojený) giovanna1

Vďaka za pekné privítanie, je to od vás milé.
0 0
giovanna1 giovanna1

giovanna1 je offline (nepripojený) giovanna1

...a to je asi tak všetko. škoda, je mi ľúto.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

giovanna1 Pozri príspevok
...a to je asi tak všetko. škoda, je mi ľúto.
A čo sa Ti nezdá??? Poraďáčky, alebo nicky hanelei, bionda sa venujú taliančine, skúúús
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

giovanna1 . milé slová na večer! Ale ved už si tu od soboty, tak zarezávaj, my budeme radiť. Ja som trochu väčšie číslo, žiadna jednička. Mária je po celom svete, hodím sa aj medzi talianov a naučím taliansky ak to bude za to sáť. Potom budeš radiť ty alebo taká skoro prezidentka radičová.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Mária27 Pozri príspevok
giovanna1 . milé slová na večer! Ale ved už si tu od soboty, tak zarezávaj, my budeme radiť. Ja som trochu väčšie číslo, žiadna jednička. Mária je po celom svete, hodím sa aj medzi talianov a naučím taliansky ak to bude za to sáť. Potom budeš radiť ty alebo taká skoro prezidentka radičová.
čo je viac väčšie číslo, alebo jednička
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

jozka56 Pozri príspevok
čo je viac väčšie číslo, alebo jednička
Tak sa vyťahuj, ked si dvjnásobok a ešte dve!
Dobre som to zrátala?
0 0
giovanna1 giovanna1

giovanna1 je offline (nepripojený) giovanna1

sa bavíte ? super. jasne že skúsim sa ozvať, trochu som to tu prevetrala, popozerala, určite sa ozvem. ale najskôr idem asi riešiť iPhone a potom bude - parlo italiano con qualcuno... asi.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
giovanna1 Pozri príspevok
...a to je asi tak všetko. škoda, je mi ľúto.
e pericoloso sporgersi ....
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
ciao cara giovana,
io scrivo con quattro persone - due sono qui + uno ragazzo italiano e una giovane ragazza, che abita in Teherán - ma davvero parlare - é un problemo
giorgio - anche tu parli o scrivi italiano?
Naposledy upravil hanelie : 05.10.09 at 08:08
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ale Vám to ide, ja neviem po taliansky
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
e pericoloso sporgersi ....
štíhla a nebezpečná..

hanelie Pozri príspevok
ciao cara giovana,
io scrivo con quattro persone - due sono gui - uno raggazo italiano e una giovane ragazza, che abita in Teherán - ma davvero parlare - é un problemo
giorgio - anche tu parli o scrivi italiano?
ahoj drahí mladí, já píšu štyria ľudia - dvaja ar GUI - raggazo talianske a mladé dievča, ktoré žije v Teheráne - ale naozaj hovoriť - George je problém - aj keď budete hovoriť alebo písať taliansky?
jozka56 Pozri príspevok
ale Vám to ide, ja neviem po taliansky

http://www.frengly.com/ pomôže
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
ale Vám to ide, ja neviem po taliansky
..


..mojuš, nedáme sa na taliančinu?..z veľkej nudy?..číta sa to dobre..aj by ma bavilo....
Naposledy upravil pepsikova : 04.10.09 at 22:36
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsikova Pozri príspevok
..


..mojuš, nedáme sa na taliančinu?..z veľkej nudy?..číta sa to dobre..aj by ma bavilo..
Dobre sa to číta, hlavne, keď si intonáciu vymýšľam nevediac o čo ide Študovať v 17-ke, to sa už nenosí. Jedine naliať lievikom do mozgu.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

alla66 Pozri príspevok
štíhla a nebezpečná..



ahoj drahí mladí, já píšu štyria ľudia - dvaja ar GUI - raggazo talianske a mladé dievča, ktoré žije v Teheráne - ale naozaj hovoriť - George je problém - aj keď budete hovoriť alebo písať taliansky?

http://www.frengly.com/ pomôže
Alla66 ďakujem za preklad.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
štíhla a nebezpečná.. e pericoloso sporgersi - "je nebezpečné sa vykláňať" (zákaz vykláňania

ahoj drahí mladí, já píšu štyria ľudia - dvaja ar GUI - raggazo talianske a mladé dievča, ktoré žije v Teheráne - ale naozaj hovoriť - George je problém - aj keď budete hovoriť alebo písať taliansky?

ciao cara giovana,
io scrivo con quattro persone - due sono gui - uno raggazo italiano e una giovane ragazza, che abita in Teherán - ma davvero parlare - é un problemo
giorgio - anche tu parli o scrivi italiano?

Ahoj drahá Giovanna, ja si píšem so 4. mi ľudmi. Dve sú tu- jeden mladý talian a jedna mladá dievčina, ktorá býva v Teheráne - ale naozaj hovorí- to je problém. ( toto neviem,nedáva mi to zmysel)
Giorgo (Juraj ? ) - ty tiež hovoríš, alebo píšeš taliansky ?



http://www.frengly.com/ pomôže
Oprášila som mozgové závity, pokúsila som sa aj ja

Hanička, pokračuj v lekciách.Nevytvoríme si tému a nebudeš nás učiť?
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

[QUOTE=jozka56;1168838]Dobre sa to číta, hlavne, keď si intonáciu vymýšľam nevediac o čo ide Študovať v 17-ke, to sa už nenosí. Jedine naliať lievikom do mozgu.

Jožka, a čo tak univerzita tretieho veku? Dáme sa na to, čo povieš?
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
ma davvero parlare - é un problemo
ale skutočne / naozaj/ hovoriť - to je problém -
giovana sa pýtala, či s niekým aj komunikujeme - tak s týmto mám problém - nemám na blízku žiadnu osobu s ktorou by som konverzovala - janulienka inak tvoj preklad je perfektný - myšlienka kurzu tu na porade sa mi páči - , ale na učiteľské miesto sa hodí bionda - ona je omnoho lepšia ako ja - /

due sono gui - uno raggazo
a sorry - tu mám chyby
due sono qui + uno ragazzo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať