Zavrieť

Porady

Niečo sa pohurkalo

Od dnesneho rana mi Porada funguje nejako zvlastne. Musim osobitne rozbalovat vsetky prispevky, vypisuje, ze su pod hranicou viditelnosti.

Lenze ja som si nikde nic nenastavoval (nechcem, aby ini rozhodovali o tom co mam vied a co nie) a vzdy to fungovalo.

Aj som sa snazil najst prislusnu funkciu v nastaveniach, ale nemal som stastie. No evidentne to niekto nastavil za mna. Pokial je to nova aktivita moderatorov, tak ich tymto pozdravujem.
Usporiadat
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

misomiso Pozri príspevok
Od dnesneho rana mi Porada funguje nejako zvlastne. Musim osobitne rozbalovat vsetky prispevky, vypisuje, ze su pod hranicou viditelnosti.

Lenze ja som si nikde nic nenastavoval (nechcem, aby ini rozhodovali o tom co mam vied a co nie) a vzdy to fungovalo.

Aj som sa snazil najst prislusnu funkciu v nastaveniach, ale nemal som stastie. No evidentne to niekto nastavil za mna. Pokial je to nova aktivita moderatorov, tak ich tymto pozdravujem.
misomiso, neviem síce čo je to pohurkalo, ale hneď nad Tvojou témou je možnosť nastavenia príspevkov, klikni na šipku a ak chceš zobrazovať všetky, tak si to označ.

Len doplním, nachádza sa to hneď vedľa funkcii práca s témou, hľadať v téme...
Naposledy upravil Olice : 30.09.09 at 11:57 Dôvod: doplnenie
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

misomiso Pozri príspevok
Od dnesneho rana mi Porada funguje nejako zvlastne. Musim osobitne rozbalovat vsetky prispevky, vypisuje, ze su pod hranicou viditelnosti.

Lenze ja som si nikde nic nenastavoval (nechcem, aby ini rozhodovali o tom co mam vied a co nie) a vzdy to fungovalo.

Aj som sa snazil najst prislusnu funkciu v nastaveniach, ale nemal som stastie. No evidentne to niekto nastavil za mna. Pokial je to nova aktivita moderatorov, tak ich tymto pozdravujem.
Prečo hneď obviňuješ moderátorov???
Aj moderátori ťa pozdravujú a prajú pekný deň
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Olice Pozri príspevok
misomiso, neviem síce čo je to pohurkalo, ale hneď nad Tvojou témou je možnosť nastavenia príspevkov, klikni na šipku a ak chceš zobrazovať všetky, tak si to označ.
Prosim ta kde nad mojou temou? Nad mojou temou je ram monitora a potom policka, na ktorej je bordel.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

misomiso Pozri príspevok
Prosim ta kde nad mojou temou? Nad mojou temou je ram monitora a potom policka, na ktorej je bordel.
Medzi hornou lištou a Tvojim prvým príspevkom.
Apropó - bordel si príležitostne uprac.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

vid foto - daj si lineárne ...
Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 07:59
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Aha, uz som to nasiel, diky.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

misomiso Pozri príspevok
Aha, uz som to nasiel, diky.
Takže asi nie moderátori boli na vine, ale asi nezbedná myška....
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Olice Pozri príspevok
Takže asi nie moderátori boli na vine, ale asi nezbedná myška....
No zasa neviete citat. Moderatori sa zbytocne urazili, ja som pouzil podmienovaci sposob "ak". Takze ak to neboli oni, tak ani nemuseli reagovat, ked maju svedomie ciste
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

misomiso Pozri príspevok
Prosim ta kde nad mojou temou? Nad mojou temou je ram monitora a potom policka, na ktorej je bordel.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

misomiso Pozri príspevok
No zasa neviete citat. Moderatori sa zbytocne urazili, ja som pouzil podmienovaci sposob "ak". Takze ak to neboli oni, tak ani nemuseli reagovat, ked maju svedomie ciste
Síce som reagovala, aj sa Ti snažila pomôcť, ale svedomie mám čisté, ani urazená nie som

To, že niekto použije podmieňovací spôsob, ešte neznamená , že môže niekoho obviniť -aj ked "naokolo" ...

ok, vec vyriešená , uzavrime túto debatu.sme radi, že sme pomohli.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

misomiso Pozri príspevok
No zasa neviete citat. Moderatori sa zbytocne urazili, ja som pouzil podmienovaci sposob "ak". Takze ak to neboli oni, tak ani nemuseli reagovat, ked maju svedomie ciste
Nielen svedomie čisté, ale sú tak perfektní, že hneď aj poradili...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misomiso Pozri príspevok
Prosim ta kde nad mojou temou? Nad mojou temou je ram monitora a potom policka, na ktorej je bordel.
Ty máš niekde bordel? A dokonca na poličke nad písí? Tomu neveríííím
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Kazu Pozri príspevok
Ty máš niekde bordel? A dokonca na poličke nad písí? Tomu neveríííím
Dolezite, aby bol poriadok v hlave. Na policke potom moze byt bordel.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

No to máš pravdu. Na poličke si to človek skôr zrovná
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

misomiso Pozri príspevok
.... ram monitora a potom policka, na ktorej je bordel.
...konečne som sa /po dlhej dobe/ na porade dobre nasmiala
A zistila som , že misomiso opisuje aj moje "videnie"
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Tak veľmi sa mi páči slovo pohurkalo -myslím si, že to má namenať že sa pokazil??? a prepáčte mi ak budem trochu ale mne sa pohurkáva veľa. O stratených fotkách...vlastne o albume som užpísala...ani Riško zatiaľ šas asi nemá. Že sa mi zasekáva (či mrzne?!) klávesnica aj myš tiež...a nik nemá čas zistiť prečo -kde je bibinko. Dúfam že mi niekto povie čo robiť mám, alebo kde je chyba---po prihlásení ma asi prihlási,( no na prednej strane porady som už cez mesiac Hopkirk...nie je vidieť "Vítajte, ...atď). Spočiatku som pár krát si prihlásenie zopakovala aj na okienko čo vyskočí...kliknite sem, ak Vás neprihlásilo...klikla nie raz, ale nikde nič. Tak som skúsila pozrieť niektorú tému z úvodnej stránky a čuduj sa svete až takou okľukou sa dostávam k nastaveniam a k témam, ktoré do ktorých som prispela. Aj tento príspevok (vlastne dotaz) som začala dva či tri krát a vždy ma doposial po troch vetách vyhodilo celkom z porady. Keď som ľla znova cez Google na poradu, zobrazilo sa mi niečo " že IE nenačiel stránku...atď. Vie mi niekto poradiť ...som rada že mohla som dopísať...aspoň v niečom? prečo a kde je chyba? Neviete si predstaviť aká som rada, že poslať môžem Ďakujem
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zitulda Pozri príspevok
Tak veľmi sa mi páči slovo pohurkalo -myslím si, že to má namenať že sa pokazil??? a prepáčte mi ak budem trochu ale mne sa pohurkáva veľa. O stratených fotkách...vlastne o albume som užpísala...ani Riško zatiaľ šas asi nemá. Že sa mi zasekáva (či mrzne?!) klávesnica aj myš tiež...a nik nemá čas zistiť prečo -kde je bibinko. Dúfam že mi niekto povie čo robiť mám, alebo kde je chyba---po prihlásení ma asi prihlási,( no na prednej strane porady som už cez mesiac Hopkirk...nie je vidieť "Vítajte, ...atď). Spočiatku som pár krát si prihlásenie zopakovala aj na okienko čo vyskočí...kliknite sem, ak Vás neprihlásilo...klikla nie raz, ale nikde nič. Tak som skúsila pozrieť niektorú tému z úvodnej stránky a čuduj sa svete až takou okľukou sa dostávam k nastaveniam a k témam, ktoré do ktorých som prispela. Aj tento príspevok (vlastne dotaz) som začala dva či tri krát a vždy ma doposial po troch vetách vyhodilo celkom z porady. Keď som ľla znova cez Google na poradu, zobrazilo sa mi niečo " že IE nenačiel stránku...atď. Vie mi niekto poradiť ...som rada že mohla som dopísať...aspoň v niečom? prečo a kde je chyba? Neviete si predstaviť aká som rada, že poslať môžem Ďakujem
Zitka, je sobota,na začiatok si poupratuj v PC :
v PC klik > start> programy> príslušenstvo> systémové nástroje> vyčistenie disku

mne pomáha od sondaw program CCleaner (nebojkaj, zvládneš)
stiahni si ho a nainštaluj na stránke http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/
CCleaner je užitečný nástroj pro odstranění nepotřebných souborů z pevného disku a vyčištění registrů od chybných či zbytečných záznamů. Aplikace po spuštění například vysype koš, vymaže historii a cookies soubory z internetových prohlížečů, smaže historii naposledy otevřených a spouštěných souborů, vymaže i další nepotřebné a nepoužívané systémové soubory a tím také optimalizuje rychlost systému.



cez IE sa nemôžem tiež prihlasovať na Poradu, používam Mozilla Firefox
Naposledy upravil alla66 : 10.10.09 at 18:37
0 0
thora thora

thora je offline (nepripojený) thora

U nás, keď sa pohurká napr.kukurica- tak to znamená, že sa zošrotuje, pomelie. Možno aj tebe išlo niečo na zrná.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

No ahojky thora...Potešilo by ma Tvoje vysvetlenieo čom to má byť " Možno aj tebe išlo niečo na zrná." žiaľ nechápem. Ja mám naozaj iba problém s PC a nie s ničím, čo by konzumovalo zrná, tak trochu si napísal (a) tú poslednú vetu podľa mna od veci. Ak vieš poradiť "ale vecne, ako napr. alla 66, budem rada aj sa Ti poďakujem ako sa patrí.
Si rodák či rodáčka z Košíc? ako ja, ale ani o tom zomletí...pohurkaní kukurice som nepočula.
0 0
thora thora

thora je offline (nepripojený) thora

Ospravedlňujem sa, možno som len rýchlo zareagovala na to slovíčko - pohurkalo - ,keď sa to spojilo s problémom s PC. Nie som som odborník na IT,len taký samouk a keď sa mi niečo "kazí" v PC tak hľadám niečo voľne dostupné,čo by vyčistilo a odstránilo tie cookies a všelijaké nepotrebné súbory a iné čo ja ani neviem nazvať a tak mi to pripomenulo tie zrná. Zatiaľ mi to pomohlo a našla som aj také programy,ktoré sa mi na chvíľu stratili (až som sa zľakla,keď som svoju prácu v PC nenašla).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať