Zavrieť

Porady

Niečo sa pohurkalo

Od dnesneho rana mi Porada funguje nejako zvlastne. Musim osobitne rozbalovat vsetky prispevky, vypisuje, ze su pod hranicou viditelnosti.

Lenze ja som si nikde nic nenastavoval (nechcem, aby ini rozhodovali o tom co mam vied a co nie) a vzdy to fungovalo.

Aj som sa snazil najst prislusnu funkciu v nastaveniach, ale nemal som stastie. No evidentne to niekto nastavil za mna. Pokial je to nova aktivita moderatorov, tak ich tymto pozdravujem.
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ahoj Zitka, môžu to byť rôzne chyby:
♦ skopírovala si citát
♦ v odkazoch nemôžeš posielať hrubo označené písmo
♦ väčšia veľkosť písma
♦ iný druh písma, ako je predvolený
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Čo sa to deje? Dnes mám prehodené dátumy príspevkov do tvaru MM-DD-ROK. Nič som nenastavovala. Alebo som si to predtým nevšimla a je to tak stále?
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Žabinka, to sa niečo pohurkalo... Ja som si to už všimla ráno...Bolo 03.12.2009, tak mi to nesedelo ani na december ani na marec . Richard to iste napraví
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Aj pri dátume odkedy sme členmi je len mesiac a rok. Doteraz bol celý dátum.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

čo sa deje?dneska ma stále odhlasuje,prečo?prihlásim sa a kliknem na inu stránku,a hned mi píše že sa mám prihlásiť,čím to je?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Poradu mám otvorenú stále, neodhlasuje ma.....máš "zafajknuté" okno Zapamätať? http://www.porada.sk/1680402-post743.html
5 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

dovčera mi to nikdy nerobilo,až včera a dnes znova,prihlásim sa a ked sa vraciam o stranu späť už ma odhlasuje to nikdy nerobilo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...môjmu šuťáku dnes večer drblo..už musím hrešiť, lebo fakt sa inak nedá..kto mi vysvetlí, čo je "posting in progress?..a prečo to je?..
..tu už nikto nič negarantuje, na tejto porade?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...môjmu šuťáku dnes večer drblo..už musím hrešiť, lebo fakt sa inak nedá..kto mi vysvetlí, čo je "posting in progress?..a prečo to je?..
..tu už nikto nič negarantuje, na tejto porade?..
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

pepsikova Pozri príspevok
...môjmu šuťáku dnes večer drblo..už musím hrešiť, lebo fakt sa inak nedá..kto mi vysvetlí, čo je "posting in progress?..a prečo to je?..
..tu už nikto nič negarantuje, na tejto porade?..
Kuk http://translate.google.com/#en|sk|p...0in%20progress
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..


...ale mojuš..ja maturujem z angliny o týždeň, tak tolko hádam viem..len čo to tu robí a prečo?..to by ma zaujímalo...čo to je za panta???...(akože chapeš-preťaženie servera,majiteľ ma môže nemilovať-takééé...)))
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

pepsikova Pozri príspevok
..


...ale mojuš..ja maturujem z angliny o týždeň, tak tolko hádam viem..len čo to tu robí a prečo?..to by ma zaujímalo...čo to je za panta???...(akože chapeš-preťaženie servera,majiteľ ma môže nemilovať-takééé...)))
Prepáč, Veronika, chcela som len pomôcť. Mne teraz ide porada ako sane na piesku, len načítava stránku, načítava a to mám rýchly internet. Radšej to vypnem.
Dobrú noc, sladko sa vyspi. Zajtra to možno bude lepšie.
1 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

aj mne sa niečo pohurkalo na šuťáku... už od piatku
ťukám na šuťák ako divá, nič neodchádza, furt mi vypisuje čosi v zmysle, že musím stlačiť enter... a nakoniec ma odhlási celá porada
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ako to? Mne beží všetko dobre.....
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Ja som dnes chcela odpovedať v jednej téme - odhlášky v zdravotnej poisťovni a mi tam nahodilo celú spodnú stranu porady. neviem ako to dostať odtiaľ preč?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Mne dnes Porada vôbec neišla. Asi o 11,30 prestala a ešte o 12,40 ani nepohla. Potom som musela odísť, tak neviem kedy naskočila.
A to mi viaceré poraďáčky volali, či mi ide Porada, t.j. bolo to asi celoplošné, či nie?
Škoda, bolo dobrým zvykom, že hore na hlavnej stránke sme videli červený nápis, že Porada nebude fungovať od - do.
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mne sa dlhodobo "hurká", viac vidím toto ako čokoľvek iné:
ScreenHunter_3.jpg  
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Rozalka Pozri príspevok
Mne sa dlhodobo "hurká", viac vidím toto ako čokoľvek iné:
Okrem toho, že dnes, asi 2 hod., nebolo možné s poradou pracovať, nezobrazujú sa mi nijakí ufóni, ako Rozalke. Tiež ma mrzí, že to spadlo, bez varovania.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Veru, stále sa tu niečo hurká. Kým sa hurká NIEČO, tak mi to síce vadí, ale zvykám si, lebo čakať tu vysvetlenie je ťažšie, ako vyhrať našim hokejistom. Ja však pozorujem, že s tým hurkaním NIEČOHO, sa hurkám aj JA. Vždy sa nahurkám, keď vidím názov témy "Dobrý deň, neviete mi poradiť?" v rôznych obmenách, v zákonoch šupnutú tému "Nestvrdne mi betón?" a iné podobné radosti. A dohurkám sa úplne, keď mi Porada nejde, tak ako dnes. Prípadne ide, ako včera a predvčerom, ale ako invalid, a ja neviem prečo. Zrejme budem musieť zájsť za niektorým poraďáckym lekárom , nech mi to prelieči a informovať sa, či tá choroba nie je nebezpečná. Nechcem tu na ňu zahynúť.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať