Zavrieť

Porady

Rodičovský príspevok od 1.1.2010

Prosím Vás neviete ako budú posudzovať súbeh materských dovoleniek? Budem mať nárok na vyšší rodičovský príspevok pri druhom dieťati, t.j. na tých 256 €, ak som teraz na rodičovskom (syn má 2 roky) a chcela by som druhé dieťa, len by ma zaujímalo či dostanem ten vyšší rodičovský (pred touto materskou som pracovala), alebo musím ísť najskôr na 9 mesiacov do práce, aby som mala vyšší rodičovský pri druhom. Nejako som sa to nikde nedočítala. Budem veľmi vďačná za odpoveď.
Naposledy upravil Silvia123 : 01.10.09 at 12:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Silvia123 Pozri príspevok
    Prosím Vás neviete ako budú posudzovať súbeh materských dovoleniek? Budem mať nárok na vyšší rodičovský príspevok pri druhom dieťati, t.j. na tých 256 €, ak som teraz na rodičovskom (syn má 2 roky) a chcela by som druhé dieťa, len by ma zaujímalo či dostanem ten vyšší rodičovský (pred touto materskou som pracovala), alebo musím ísť najskôr na 9 mesiacov do práce, aby som mala vyšší rodičovský pri druhom. Nejako som sa to nikde nedočítala. Budem veľmi vďačná za odpoveď.
    V názve témy máš pravdepodobne chybu v dátume.

    Všetky podrobnosti sa dozvieš ak sa zúčastníš v popoludňajších hodinách bezplatnej konzultácie s p. Mihálom na niektorom z jeho seminárov uvedených v prvom príspevku tejto témy.

    http://www.porada.sk/t118368-seminar...komplexne.html
    K dátumu seminára je uvedené + materské

    Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

    Silvia123
    Áno-chybička od 1.1.2010! akosi som si už zvykla na ten rok 2009 -len mi ten názov už nejde opraviť. No ja nemôžem ísť na žiaden seminár, mám malé dieťa a zaujíma ma len táto jedna otázka, nie som personalistka, ale pevne verím, že po tomto seminári mi niekto sem napíše odpoveď na moju otázku. Ja viem, že teraz je to nové a čerstvé, tak počkám.

    Rodičovský príspevok od 1.1.2010

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.