Zavrieť

Porady

exekúcia

Dobrý den

nestretli ste sa niekto s tým, že na príkaze na začatie exekúcie nie je žiadne číslo kam danú exekúciu poslať?Môže sa to poslať priamo na exekútorsky úrad poštovou poukážkou?

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Monča je offline (nepripojený) Monča

    Monča
    Pokiaľ tam nie je uvedené, že to má zrovnať v nejakej lehote, tak môže počkať na číslo účtu. Lenže sa môže stať, že keď príde exekúčny príkaz, už v ňom bude uvedené, že sa má vykonať exekúcia z účtu. V ten posledný deň,napr. 14 deň už musia byť peniaze na ich účte, v ten deň okamžite dávajú blokovať účty v bankách, ktoré si zistia a exekúčny príkaz príde aj dodatočne. Kým ich odblokujú, potrvá aj týždeň, aj keď medzitým všetko zrovnáte.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    polis1 Pozri príspevok
    Dobrý den

    nestretli ste sa niekto s tým, že na príkaze na začatie exekúcie nie je žiadne číslo kam danú exekúciu poslať?Môže sa to poslať priamo na exekútorsky úrad poštovou poukážkou?

    dakujem
    Stalo sa aj mne, zavolaj exekútorský úrad a oni Ti poradia.

    polis1 je offline (nepripojený) polis1

    polis1
    práveže že tam nie je vobec číslo na nich a ked som si ho nasla na internete tak mi to tam nikto neberie a skúsam to tam už viac dní po sebe

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    polis1 Pozri príspevok
    Dobrý den

    nestretli ste sa niekto s tým, že na príkaze na začatie exekúcie nie je žiadne číslo kam danú exekúciu poslať?Môže sa to poslať priamo na exekútorsky úrad poštovou poukážkou?

    dakujem
    Zrejme príde ešte Exekučný príkaz, v ktorom už číslo účtu bude... Zatiaľ peniaze iba stŕhaj a odkladaj. Pošleš ich exekútorovi spolu za viac mesiacov.

    invest je offline (nepripojený) invest

    invest
    polis1 Pozri príspevok
    Dobrý den

    nestretli ste sa niekto s tým, že na príkaze na začatie exekúcie nie je žiadne číslo kam danú exekúciu poslať?Môže sa to poslať priamo na exekútorsky úrad poštovou poukážkou?

    dakujem
    Ja som mala tiež taký prípad. Keď som zavolala ex. tak mi povedal, že mám peniaze iba stŕhať a nechávať si ich. Potom príde exekučný príkaz a peniaze pošlem na účet, ktorý tam bude. Robia to tak vtedy, keď ešte prebieha nejaké konanie ohľadom tej exekúcie, lebo mne potom prišlo, že ten exekučný príkaz je zrušený a peniaze som musela vrátiť zamestnancov.

    polis1 je offline (nepripojený) polis1

    polis1
    prave súhlasim s invest pretože som tam teraz volala a tak isto mi povedala exekútorka, že dané zamestnancovi to mame strhať do depozitu a ako nám pride exekučný príkaz tak potom to jej len zašleme a tam už bude účet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.