Zavrieť

Porady

výkazy do soc. poisťovne

ahojte všetci, mám taký problém, že my nemôžeme vypisovať výkazy lebo nemáme ten správny acrobade reader, my mave 5,0. Mohli by ste mi poradiť, čo mám robiť?

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janka37 je offline (nepripojený) janka37

    janka37
    Ahoj,
    pred niekoľkými mesiacmi som si z tejto stránky
    http://www.adobe.com/products/tryadobe/main.jsp
    stiahla Adobe Acrobat Professional Tryout - verziu 7.0, ktorá umožňuje dokonca uloženie vyplnených formulárov, ich zmenu a tlač, takže napr. identifikačné údaje firmy alebo rodné čísla nie je potrebné vypĺňať každý mesiac znova.
    Komplikácia je možno v tom, že je možné mať ju nainštalovanú len 30 dní a znova na ten istý počítač sa nainštalovať nedá. Pomohlo mi to aspoň v tom, že som si povypĺňala a uložila aspoň vzorové formuláre s údajmi firmy, takže každý mesiac dopĺňam už len dátumy a sumy. Po tých 30 dňoch už je potrebné kúpiť si originálny software, ktorý je pomerne drahý (cca.25 000), takže len kvôli výkazom sa asi neoplatí.

    Skús si prípadne stiahnuť niektorú staršiu voľne prístupnú verziu z
    http://www.adobe.com/support/downloa....html#Products
    ale tieto sú len "Reader", takže umožnia len vyplnenie výkazu bez možnosti uloženia. Ale aj tak je to lepšie, ako vypisovať všetko ručne.

    mucina je offline (nepripojený) mucina

    som tá, ktorá má rada čísla mucina
    ďakujem za odpovede, išla som na stránku www.tahaj.sk, a tam som si ho stiahla a uz mi to ide. apapap

    Hanka U. je offline (nepripojený) Hanka U.

    Hanka U.
    Tiež by som potrebovala výkaz v ktorom sa dajú ukladať údaje, kde presne na www.tahaj.sk to mám hľadať?

    výkazy do soc. poisťovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.